negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Będzie ciężko, ale może Hiszpanii się uda, gra Francji mimo takiej potężnej kadry rozczarowuje, ale przechodzą dalej kolejne etapy.
8
@arasz1819 Akurat gdyby Europa Zachodnia nie przespała ostatnich kilku lat przed tą wojną to potencjał pod względem wsparcia dla Ukrainy byłby zdecydowanie większy co mogło by się przyczynić do skrócenia konfliktu. Niemcy i Francja same obchodziły zakaz sprzedaży sprzętu wojskowego po ataku Rosji na Krym (można o tym też poczytać).
I da się też coś napisać spokojnie, bez pyszałkowatości.
0
@Encore Z jednej strony z minimalnym nakładem przechodzą dalej, z drugiej z taką kadrą jaką ma Francja to zdecydowanie poniżej oczekiwań.
0
@partymaker Najgorsze co zrobił, ściągnął zawodników robiących najwięcej o gdzie przy kontrach kilku Niemców już z kartkami było to geniuszowi zachciało się bronić wyniku na jedną z najbardziej fizycznych reprezentacji.
2
@Kidd Nic dodać, nic ująć
1
@FcPortoFan1999 Prawdziwy rekin biznesu to w wielu dziedzinach się specjalizuje jeśli chodzi o zarabianie.
0
@mientusek1407 Ja nie przepadam za tego typu aplikacjami i napisałem dlaczego. Przecież nikomu nie bronię korzystać, każdy może sam sprawdzić jak wygląda w praktyce.
1
@mientusek1407 Wyrażam swoje zdanie, w czym tu generalizuje według Ciebie? I już wyzywanie od trollowania, że mam takie a nie inne zdanie. Szkoda tu pisać naprawdę.
0
@Katalończyk 99 No tak, ale na ulicy chociaż zobaczysz od razu jakieś pierwsze reakcje, bo w internecie łatwiej jest je ukryć. I tak, też w realu ludzie potrafią mówić różne maski.
2
@mientusek1407 To sprawdź sam i zobaczysz jak to wygląda w praktyce, jeśli nie korzystałeś. Dodam, że na tych portalach jest więcej mężczyzn niż kobiet w związku z czym też trzeba się bardziej postarać by nawiązać jakąś relację. Albo zrób porównanie, zagadaj do iluś kobiet np. na ulicy i do takiej samej liczby kobiet napisz na portalach randkowych i zobaczysz reakcje.
3
@Katalończyk 99 Tyle, że też nie każda kobieta spotkana na ulicy ma/korzysta z aplikacji randkowej. Jak dla mnie to strata czasu korzystanie z tego typu portali, ale jak ktoś chce niech próbuje.
7
@Firestone @tristan87 Jeszcze brakuje komentarzy, że wypłakał sobie kilka lat temu miejsce w pierwszym składzie w gabinetach zarządu klubu.
15
@Katalończyk 99 Ja osobiście preferuję poznawanie kobiet w normalnych codziennych sytuacjach niż przez internet. Zazwyczaj na tych portalach do randkowania są samotne matki albo kobiety, które założyły sobie konto z nudów i siedzą dla zabicia czasu albo dostawania atencji od mężczyzn. Do tego dochodzi kwestia, że w poznawaniu w realu szybciej zobaczy się reakcje kobiety, jej pierwsze zachowania, w internecie mogą to kamuflować i przeważnie więcej czasu minie do pierwszego spotkania.
0
@Joe_Barbaro Nie mam nic przeciwko temu.
2
@JimMorrisonFCB I znowu będzie przeżywał wpisy z LR oraz poczynania ulubionych sportowców.
0
@Safrani No tak, bo sam z siebie nie ma tam nic do powiedzenia.
0
@Safrani Co nie znaczy, że wpływ na pewne decyzje ma a co za tym idzie pewne rzeczy może przyspieszyć, inne spowolnić albo zablokować. Ja wiem, że w sprawach związanych z ligą decydują też kluby, ale jakoś Tebas w roli jakiej jest obecnie i będzie przez kilka najbliższych lat nie przekonuje mnie.
2
@Safrani A kwestia chociażby umowy CVC, której tak orędownikiem i promował to Tebas? Jakoś to klubom nie pomogło zbytnio. On też nie jest zwolennikiem nowych rozwiązań technologicznych w La Liga jak chociażby goal line.
1
@aleksandrowielki Wtedy dwie największe partie może czekać jakieś rozbicie na mniejsze, jeśli w nich nie wydeklaruje się następca, lider po tej dwójce. PO bez Tuska parę lat temu też sobie średnio jak był w UE a w PiS będzie kilku chętnych na przejęcie pałeczki po Kaczyńskim.
1
@wpwelement Sformułowanie "maskotka strony" były kasowane komentarze z użyciem tego zwrotu.
Czasami też ktoś może nie zgodzić się z jakąś decyzją i przez to może zapytać, dowiedzieć się dlaczego tak a nie inaczej jest.
0
@pikass14 A wiem o co chodzi, to musisz odnaleźć w takim razie adres IP tego drugiego routera, bo ja mam podobnie zrobioną sieć (pierwszy router zablokowany panel administracyjny przez dostawcę). Teraz zazwyczaj te nowsze routery konfiguruje się przez aplikacje mobilne w telefonie.
1
@pikass14 Już jedna osoba napisała co i jak, zresztą jak wejdziesz w panel tego pierwszego routera to i tak w informacjach będziesz miał dane dotyczące drugiego (jako podłączone urządzenie) wraz z adresem IP.
1
@wpwelement A jak w jakimś komentarzu oznaczę moderatora z zapytaniem też będzie, bo kiedyś tak zapytałem pod jednym z komentarzy, ale odpowiedzi nie dostałem.
10
@Firestone Już przygotowana grafika z Deco Thank You and Good Luck?
0
@gorgota Kwestia kiedy chcą zorganizować kolejną walkę Islama. Zresztą chyba niedługo powinno się wyjaśnić co i jak zarówno co do Gamrota jak i Makchaczewa.
0
Tu kluczowe będzie podejście Araujo co do przedłużenia kontraktu. Przed tym z pewnością Flick z nim będzie rozmawiał nieraz. Nie zdziwiłbym się jeśli co do swojej przyszłości poczekał z decyzją do wiosny przyszłego roku.
0
@gorgota Myślę, że ewentualnie jakaś walka z kimś z pierwszych miejsc w rankingu dla Gamrota może być wcześniej, jeśli wygra to z pewnością powinien dostać title shota. Chyba, że od razu będą chcieli zorganizować walkę z Islamem, ale bardziej stawiam, że jeszcze jedna walka przed tą o pas będzie jeszcze dla Gamrota.
1
@zodiak_10 @Comentateiro Co to za analizy już były wtedy w głowie? Który szkoleniowiec ma być do grudnia?
7
Na PokerStars od 7 do 21 lipca rusza seria turniejów Micro Millions. Wpisowe w tych turniejach jest niskie, od 1.1$ (w zależności od turnieju), pule dość duże i sporo eventów z bounty za eliminacje, w tym tzw. mystery bounty również.
@Bykunn @Rust_Cohle @MesQueUnClub_87 @Janas11224 @escarabajo @Rompul @Kidd @chavez i inni zainteresowani.
2
@misterio Tylko mówię jak może to wyglądać w przyszłości w mojej ocenie. Wtedy masz słowo przeciwko słowu a to co napisałem może działać na korzyść kobiety, musiałby przy każdym stosunku zawierać pisemną zgodę z podpisami, żeby mieć 100% pewności (albo coś podobnego w formie elektronicznej). Ja tak tego nie przeżywam i nie słucham wszystkiego co napiszą w internecie jak niektórzy.