negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@escarabajo Zgodzę się z tym, na pewno nikt z nas nie chciałby tego przeżyć co oni w tamtym czasie.
1
@mekston No właśnie to natężenie meczów może być największą przeszkodą.
1
@mekston Bardzo możliwe, że uda się mu i złoto zgarnąć, ale łatwo nie będzie
2
@lucca87 Dlatego lepiej czekać na oficjalne informacje, bo czytać aktualizacje do w większości przypadków wysrywów dziennikarskich to szkoda czasu.
2
@Yamal_Williams Carlos pupil większości sekcji tenisowej na LR to może się ostanie.
0
@MesQueUnClub96 W poprzednim meczu miał drugi gorszy set.
0
Teraz przy każdym zainteresowaniu przez Barcelonę jakimś piłkarzem, hiszpańscy dziennikarze będą pisać te same artykuły odnośnie optymizmu w klubie.
1
@MesQueUnClub_87 I cyk, socios dalej omamieni
1
@PJ777 Przykre, ale prawdziwe odnośnie socios.
@Redakcja jakiś czas temu pytałem kogoś z was czy będzie jakiś artykuł odnośnie działań socios w ostatnich latach zarówno w obecnej kadencji Laporty jak i wcześniej Bartomeu, co zrobili źle, co dobrze, itd.
0
@Kidd Był grubas, teraz Sromero, ciekawe ile ksyw jeszcze dostanie
6
@NeroTFP1 Media chcą znane osoby wykorzystać do promowania pewnych idei, przekonań, itd. tutaj nie wyszło im.
17
@NeroTFP1 No to akurat jest oczywiste, ale nie dla wszystkich
0
@ProMILs Z tego co jak patrzę na regulacje czy jakieś wymogi UE, które dotyczą IT, dotykają zazwyczaj firm, żeby nie miały monopolu w działaniu na rynku europejskim. Problem, że UE jeśli chodzi o firmy i rozwój IT jest w tyle zarówno za USA jak i Chinami w ogólnym rozrachunku.
1
@MesQueUnClub_87 No tu głównie chodzi właśnie o informowanie, że rozmawia się z człowiekiem bądź właśnie jakimś botem to na plus w tym. Reszta się okaże, pewnie niektórzy znajdą sposób by część tych regulacji obejść jakoś a Ci, którzy wpadną bądź złamią je, zapłacą wysokie kary pieniężne.
1
@Bogan Chiny już w wielu dziedzinach jeśli chodzi o naukę m.in. specjalności IT wyszły na prym, jest artykuł o tym też na KS, ale premium (płatny) dzięki dzieleniu się wiedzą od krajów zachodnich.
UE co jakiś czas tworzy te regulacje/jakieś ograniczenia związane z branżą IT, kto tam decyduje co i jak ma wyglądać, nie wiem dokładnie.
1
Regulacje UE w sprawie AI:
https://www.komputerswiat.pl/artykuly/redakcyjne/unia-europejska-znowu-wplynie-na-nasze-zycie-wielkie-zmiany-od-2-sierpnia/2p41427
0
@Azi No tak, bo to zupełnie inne profile zawodników. A jak z historią jego urazami, bo nie śledziłem osobiście a część osób mówi, że często wypada z akcji.
1
@Yamal_Williams Z tym czy mądrzejsze to ja bym dyskutował jak zestawisz z nimi taką Żukowską np.
1
@Yamal_Williams W Lewicy nie ma za wiele ładnych kobiet, to nie zawracają w głowach, sprytne.
1
@Tasde Nie dziwię się, od początku tej transakcji spodziewałem się, że na tym Twitterze będzie miał straty i jeszcze poszedł w kierunek przeciwny niż zapowiadał (odnośnie tych botów).
2
@Tasde Musk ma swoje odloty, Zuckenberg parł w swoją zachciankę z Metaverse, mimo strat jakich ponosił na tym. Twitter odkąd Elon go przejął, spadł dość na wartości pieniężnej.
0
@MesQueUnClub96 Dlatego trzeba uważać do końca
0
@MesQueUnClub96 Z kimś w lepszej formie może odpaść tak grając
1
@macio_944 Laporta nadal czeka na odpowiedź od Nico
0
@barcelonaLM Nie ma wyjścia
0
Co ten Djokovic robi teraz? @MesQueUnClub96
1
@Lola120 Według mnie patrząc na całokształt kariery to Djokovic.
1
@MesQueUnClub_87 Ten transfer w zimowym okienku był niezrozumiały dla mnie. Dziwi mnie reakcja socios a w zasadzie jej brak przez ostatnie lata w klubie, bo co by się nie działo to cisza praktycznie.
8
@Kidd W komentarzach też jest krytykowany Frenkie, ale nie tak jak Neymar wcześniej.
Wakacjones trwają, rehabilitacja przebiega prawidłowo, pieniążki wpadają i czego chcieć więcej
5
@KamQiX Krótko i na temat