0

@escarabajo Zgodzę się z tym, na pewno nikt z nas nie chciałby tego przeżyć co oni w tamtym czasie.

1

@mekston No właśnie to natężenie meczów może być największą przeszkodą.

1

@mekston Bardzo możliwe, że uda się mu i złoto zgarnąć, ale łatwo nie będzie

2

@lucca87 Dlatego lepiej czekać na oficjalne informacje, bo czytać aktualizacje do w większości przypadków wysrywów dziennikarskich to szkoda czasu.

2

@Yamal_Williams Carlos pupil większości sekcji tenisowej na LR to może się ostanie.

0

@MesQueUnClub96 W poprzednim meczu miał drugi gorszy set.

0

Teraz przy każdym zainteresowaniu przez Barcelonę jakimś piłkarzem, hiszpańscy dziennikarze będą pisać te same artykuły odnośnie optymizmu w klubie.

1

@MesQueUnClub_87 I cyk, socios dalej omamieni

1

@PJ777 Przykre, ale prawdziwe odnośnie socios.
@Redakcja jakiś czas temu pytałem kogoś z was czy będzie jakiś artykuł odnośnie działań socios w ostatnich latach zarówno w obecnej kadencji Laporty jak i wcześniej Bartomeu, co zrobili źle, co dobrze, itd.

0

@Kidd Był grubas, teraz Sromero, ciekawe ile ksyw jeszcze dostanie

6

@NeroTFP1 Media chcą znane osoby wykorzystać do promowania pewnych idei, przekonań, itd. tutaj nie wyszło im.

17

@NeroTFP1 No to akurat jest oczywiste, ale nie dla wszystkich

0

@ProMILs Z tego co jak patrzę na regulacje czy jakieś wymogi UE, które dotyczą IT, dotykają zazwyczaj firm, żeby nie miały monopolu w działaniu na rynku europejskim. Problem, że UE jeśli chodzi o firmy i rozwój IT jest w tyle zarówno za USA jak i Chinami w ogólnym rozrachunku.

1

@MesQueUnClub_87 No tu głównie chodzi właśnie o informowanie, że rozmawia się z człowiekiem bądź właśnie jakimś botem to na plus w tym. Reszta się okaże, pewnie niektórzy znajdą sposób by część tych regulacji obejść jakoś a Ci, którzy wpadną bądź złamią je, zapłacą wysokie kary pieniężne.

1

@Bogan Chiny już w wielu dziedzinach jeśli chodzi o naukę m.in. specjalności IT wyszły na prym, jest artykuł o tym też na KS, ale premium (płatny) dzięki dzieleniu się wiedzą od krajów zachodnich.
UE co jakiś czas tworzy te regulacje/jakieś ograniczenia związane z branżą IT, kto tam decyduje co i jak ma wyglądać, nie wiem dokładnie.

0

@Azi No tak, bo to zupełnie inne profile zawodników. A jak z historią jego urazami, bo nie śledziłem osobiście a część osób mówi, że często wypada z akcji.

1

@Yamal_Williams Z tym czy mądrzejsze to ja bym dyskutował jak zestawisz z nimi taką Żukowską np.

1

@Yamal_Williams W Lewicy nie ma za wiele ładnych kobiet, to nie zawracają w głowach, sprytne.

1

@Tasde Nie dziwię się, od początku tej transakcji spodziewałem się, że na tym Twitterze będzie miał straty i jeszcze poszedł w kierunek przeciwny niż zapowiadał (odnośnie tych botów).

2

@Tasde Musk ma swoje odloty, Zuckenberg parł w swoją zachciankę z Metaverse, mimo strat jakich ponosił na tym. Twitter odkąd Elon go przejął, spadł dość na wartości pieniężnej.

0

@MesQueUnClub96 Dlatego trzeba uważać do końca

0

@MesQueUnClub96 Z kimś w lepszej formie może odpaść tak grając

1

@macio_944 Laporta nadal czeka na odpowiedź od Nico

0

@barcelonaLM Nie ma wyjścia

0

Co ten Djokovic robi teraz? @MesQueUnClub96

1

@Lola120 Według mnie patrząc na całokształt kariery to Djokovic.

1

@MesQueUnClub_87 Ten transfer w zimowym okienku był niezrozumiały dla mnie. Dziwi mnie reakcja socios a w zasadzie jej brak przez ostatnie lata w klubie, bo co by się nie działo to cisza praktycznie.

8

@Kidd W komentarzach też jest krytykowany Frenkie, ale nie tak jak Neymar wcześniej.
Wakacjones trwają, rehabilitacja przebiega prawidłowo, pieniążki wpadają i czego chcieć więcej

5

@KamQiX Krótko i na temat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?