0

@Pnog37 @FCB_dimiC Oj tam, ze względu na swój wiek już zapomniał co tam napisał albo się pomylił

0

@MesQueUnClub_87 Ostatnio chyba @BORO_12 podawał dokładną liczbę potrzebnych socios a to nie będzie proste, zważywszy że drużyna nie gra póki co na Camp Nou.

0

@Aragorn33 Szczerze nie wydaje mi się, żeby przeszło wotum nieufności, patrząc na podejście socios w ostatnich latach. Może jakaś grupa ruszy, ale będzie za mało pewnie chętnych. Najbardziej prawdopodobne jest zmiana zarządu po wyborach w 2026.

1

@Luciano99 O złych rzeczach się nie mówi...

1

@AxelF I pomyśleć, że gdyby nie zamieszanie z Messim w 2020 roku ten Bartomeu by został jeszcze rok i kto wie co by wymyślił jeszcze...

0

@BorzyKrzys @Safrani Tyle, że zazwyczaj o jednych część osób pisze non stop i krytykuje a podobnie jak się zachowują inne grupy (ulubieńcy danej opcji politycznej i nie tylko) to wtedy cisza jest i tak się to kręci.

1

@Zoker Krótko, zwięźle i na temat.

0

@tbas Stanie jeszcze na bramce i brzuchem będzie bronił strzały przeciwników.

0

@Janas11224 Pomijając już kwestie Gundogana to prędzej świnia zobaczy morze będąc na plaży (nie obrażając tych zwierząt) niż białe chusteczki na własnym stadionie.

1

@ranger3120 Po 9 powinni otworzyć parking w galerii Rzeszów tam jak pobierzesz bilet, możesz stać za darmo przez 3 godziny, bo obok jest strefa płatnego parkowania od 8 do 20 (godzina 5 zł bodajże kosztuje) to już lepiej poczekać i nieco później pojechać jak chcesz pobyć w centrum miasta.

1

@ranger3120 Pod galerią plaza powinien być darmowy lub w pobliżu obok Castoramy (jeśli jesteś na południu Rzeszowa). Bliżej centrum będzie trochę problem z darmowym, musiałbyś szukać coś jadąc w kierunku Krakowskiej.
Pod tymi sklepami możesz postawić też.

0

@Aragorn33 Pewnie jak poprzednik - socios by nie reagowali jakoś negatywnie choć i tak reakcji zbyt wielkich u nich nie ma.

0

@Aragorn33 Tyle, że te bomby transferowe sam zarząd zarówno poprzedni jak i obecny robi czy próbuje robić by próbować zatrzeć złe wrażenie, nastroje po nieudanym sezonie czy innych okolicznościach. Kluczowe jest przed wszystkim ustabilizowanie kwestii związanej z FFP, patrząc na to jak wygląda sytuacja to do końca kadencji Laporty, może się nie ustabilizować sytuacja.

0

@D10SLEO Ale nawet mocni fani PO narzekają, że w ogóle będzie religia w szkołach. Tak źle i tak niedobrze.

0

@ToWinaSedziego Spokojnie, zaraz ruszą analizy odnośnie wyborów prezydenckich w USA (w sumie już pierwsze były).

20

@Zoker I cyk zaraz ktoś napisze czemu krytykujesz, możesz zmienić klub do kibicowania...

0

@Ojciec5tkidzieci "Mówię jak jest..."

1

@Kidd Tebas aż sam się śmieje z tego co narobił albo kluby w La Liga.

0

@michalgajdek No informacje się pojawiały, ale można zrobić zestawienie reakcji socios na wydarzenia w ostatnich latach, zwłaszcza przy dyskusjach, które się pojawiały jakiś czas temu (i na stronie też była ankieta) czy funkcjonowanie w obecnej formie klubu ma sens czy można coś zmienić. Jak nie to ok, można od razu napisać na odpowiedź, że nie planujecie i tyle.

0

@michalgajdek W sensie ogólnie jako grupa jako odpowiedzialna się facto za klub od powiedzmy 10 czy ciut więcej lat wstecz, jakie były reakcje, decyzje po objęciu stanowiska przez Bartomeu, wybory w 2015 roku, zamieszanie w 2017 i 2019, ponowne wybory w 2021 itd. Też była głośna sprawa karnetów wśród socios jak wracali kibice na stadiony w czasach Covid. Tematów jest trochę, można podsumować przebieg zdarzeń, mogę coś od siebie dodać, napisać jak będzie zainteresowanie.

3

@macio_944 Im to się nie chce odpowiedzieć od jakiegoś czasu na moją propozycję artykułu o zachowaniu socios w ostatnich latach więc wątpię, że napiszą

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@abram3k Niestety po wzroście formy Bałachowicza i runie Aśki z pasem, nie mamy zawodników w ścisłym topie, jeszcze jest Gamrot, ale po tej walce na jakiś czas może zapomnieć o title shocie.

0

@FcPortoFan1999 No akurat w tym względzie zarówno Republikanie jak i Demokraci ich wspierają.

2

@Michael24 Nawet proponowałem @Redakcja żeby zrobić artykuł z podsumowaniem działań socios w ostatnich latach, ale wolą akrualizacje do aktualizacji robić plotek transferowych, itd.
Zgodzę się, że socios za mało reagują na to co się dzieje w klubie, ale jakby przyszedł temat sprzedaży choć części klubu to by się nagle obudzili i mobilizacja była by jakiej od dawna nie widziano.

4

@Safrani Nawet bez tego drugiego zdania to było wiadomo.

5

@abram3k Ale Pep to z miłości do klubu go odsprzedał, pamiętam tego typu teksty

4

@abram3k Niestety, z niektórymi chorobami nie daje się wygrać, niech spoczywa w pokoju.

0

@Encore Niestety w tej formie to Gamrot mógłby szybko zostać pokonany przez Islama w tym momencie.

1

@KamQiX A tu jeszcze przed nami druga połowa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?