- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1154 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1154 Culés
9
Troszkę smutna rzeczywistość. Fanatycy PO niestety próbują w każdy możliwy sposób kąsać dziennikarzy, bo śmiali ujawnić aferę. Plus taki, że wiceministra szybko zdymisjonowano, co za PIS wcale nie było takie oczywiste. Choć trzeba przyznać, że facet "śmierdział" już podczas kariery we władzach Wrocławia...
1
@BorzyKrzys tak mi się to widzi, że to fanatycy z Lewicy, a i sam wiceminister był z Lewicy.
2
@Safrani Niestety nie masz racji. To głównie silnirazem napędzani przez Giertycha.
1
@BorzyKrzys no może. Silni Razem to taka sama sekta jak wyznawcy pisu, Konfy itd. Niebezpieczne zachowania.
0
@BorzyKrzys @Safrani Tyle, że zazwyczaj o jednych część osób pisze non stop i krytykuje a podobnie jak się zachowują inne grupy (ulubieńcy danej opcji politycznej i nie tylko) to wtedy cisza jest i tak się to kręci.
0
@BorzyKrzys "co za PIS wcale nie było takie oczywiste" - Krzysiu i jego relatywizowanie rzeczywistości. Jak zawsze o antydemokratycznych zakapiorach nader łaskawie.
Zbyt przewidywalne.
0
@Comentateiro ??? Miałeś ludzi z PiSu którzy podali się do dymisji, jak np. Kuchcinski, więc to nie jest tak, że zawsze pisowcy unikali konsekwencji... O co się znowu pultasz to nie wiem. Wpisz sobie #silnirazem w profil i będzie spokój.
0
@BorzyKrzys Prawie wycisnąłeś mi łzy tym Kuchcińskim. Jestem wzruszony.
"Wpisz sobie #silnirazem w profil i będzie spokój" - hasełka zamiast treści, nie jest to Twój najlepszy dzień
0
@Comentateiro Twój nigdy nie jest, bo wycieczki osobiste to Twoja domena.