negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hajny Że obie ekipy w meczu strzelą gola.
1
@Popitek12 I do tego mają "geniusza" u sterów, z którym możesz rywalizować na storyline roku.
0
@Ojciec5tkidzieci Tatuażowanie i operacje plastyczne i jakieś "upiększanie" ino im głowach...
1
@MesQueUnClub_87 Właśnie miałem poruszyć ten temat, z jednej strony dwa finały Mundialu pod rząd w tym jeden wygrany, jeden finał Euro, z drugiej strony na taką jedną z najlepszych kadr w ostatnich latach jaką ma Francja finalnie tylko jedno trofeum (MŚ i ME) to im niesmak pewien pozostaje.
3
I cyk, Portugalska Maszyna hattrick w gorących, o takiego GOATA walczyłeś @Popitek12
1
@mrboom No to tak, bo bardziej będzie patrzył na to, żeby jak najwięcej zarobić a nie rzeczywiście być otwartym na posługę i pomoc ludziom.
1
@Ojciec5tkidzieci Według mnie nie, jeśli już to byłby nieznaczny wzrost. Po za tym ludzie młodzi wchodzący w wiek dorosły, w większości nie ma jakiegoś przywiązania do wiary a co dopiero myśleć o przystępowaniu w stan duchowieństwa.
0
Bez bramki jednak na szczęście
0
@Tridente2015 Ciekawe jak będzie po przerwie reprezentacyjnej, ale jak obędzie się bez urazów wyżej wymienionej trójki bądź innych kluczowych zawodników, powinno być dobrze.
2
@Arden I takie podejście mi się podoba. Na social mediach i różnych portalach internetowych jest dużo wysrywów, i jakby chciał tak przeżywać wszystko to by jakiejś choroby można by dostać.
0
@Ronad10 Znaczy powiedział coś takiego we wcześniejszej wypowiedzi:
https://www.flashscore.pl/wiadomosci/laporta-mozemy-podpisac-kontrakt-z-nico-williamsem/IToavL43/
To coś w stylu, że finansowo są w stanie taki transfer bez przeszkód zrealizować.
1
@Ronad10 @Magicc89PL Ja znalazłem coś takiego, bo z ciekawości popatrzyłem trochę odnośnie tego:
https://transfery.info/aktualnosci/fc-barcelona-moze-dokonac-transferow-na-wielka-skale/218158
0
@FcPortoFan1999 Będzie podobnie jak w przypadku wyborów we Francji, żeby wszystkie siły rzucić na tą najbardziej nielubianą partię.
0
@Szklaner Już nie oceniając działań Laporty, szansę na to, że sam poda się do dymisji są takie jak jakiś klub z Polski wygra LM w ciągu najbliższych kilkunastu lat.
3
@kynio302 Chyba, że to ironicznie napisał. Zgodzę się, takie rzeczy nie są potrzebne na rozpoczęcie roku szkolnego dla dzieci.
2
@Popitek12 I siuuuu!
1
@Ojciec5tkidzieci A niektórzy twierdzą, że tylko dwie partie mają swoje słynne tzw. sekty
0
@FcPortoFan1999 Zobaczymy czy zmieni się coś po przerwie reprezentacyjnej, jeśli nie to niech szykują się na spadek.
0
@FcPortoFan1999 Niestety Stal Mielec coraz gorzej się prezentuje
0
@FcPortoFan1999 Może dołoży kolejny po tym sezonie
0
@FcPortoFan1999 Ciężko będzie, osobiście uważam, że jednak spadną po sezonie...
6
@tristan87 Buczenie na takie aroganckie kobiety to symfonia dla moich uszu.
0
@FcPortoFan1999 Pamiętam teksty w stylu "dobrze to grają tylko w reklamach".
9
@Popitek12 Od dawna wiadomo kto tu jest kretem...
0
@tristan87 Już wiemy czego niektórym tak źle jest ciągle, byle pierdoły (różnego rodzaju) im przeszkadzają.
0
@Tasde Każda partia ma swój tzw. beton, że cokolwiek by nie zrobili i jakie "wybitne osoby" by miała to i tak będą na nich głosować i popierać we wszystkim.
0
@abram3k No właśnie, kluczowe będzie też, żeby podczas tej przerwy reprezentacyjnej nikt nie wypadł przez kontuzje.
1
@JanneAhonen " Komu dałbym Złotą Piłkę? Ile ma Messi? Trzy? Następną dałbym więc Cristiano Ronaldo" - żartował Ronald Koeman w programie "Al primer Toque" w rozgłośni Onda Cero.
1
@misterio Pamiętam te czasy systemy operacyjne na dyskietkach, po za nimi pierwszą aplikacją jaką używałem z dyskietek była gra Tim, gdzie się konstrukcje/pułapki tworzyło różnego rodzaju.
5
@Lucyfffer Też myślę, że Lewandowski ten sezon będzie miał zdecydowanie lepszy niż poprzedni, jeżeli nic niespodziewanego się nie wydarzy.