3

Ważna bramka teraz, jednak sprawdza się to nieraz, że jak nie strzela się na 2:0 to zaraz robi się po 1:1, dobrze dla nas.

1

@Herato No tak, chociaż raz udało mu się wygrać LM przez te 10 lat odkąd jest tutaj.

0

@LukaszFan Chyba Ter Stegen tylko (biorąc pod uwagę od 2016 roku tak samo).

4

@ToWinaSedziego Czytają i płaczą...

1

@Linghunter88 @fart W tym okresie kiedy odbywały się wybory, był Vobis, do tego było zdarzenie gdzie zginął George Floyd więc głównie te dwie rzeczy wywołały negatywne nastawienie u Trumpa (sam trochę tym pomógł jak z wypowiedzą odnośnie picia środka dezynfekującego jeśli się nie mylę).

1

@tbas Szczerze to osobiście na wiele się nie nastawiałem w tym oknie transferowym, ale w przyszłym pewnie będą mocniejsze zapowiedzi i manewry z żeby pokazać siłę u Laporty przed kolejnymi wyborami w 2026 roku.

1

@FCB_dimiC A to pewnie Wakacjones jest u naszego wulkanizatora?
Ok już widzę.

3

@GeneralXavi Wkrótce się dowiemy, że przyjął go do swojego warsztatu.

1

@macio_944 Jacy socios taki zarząd... A tak z drugiej strony to zawodnicy jeśli chcieli przyjść to nawet za takiego Bartomeu potrafili dopłacać z własnej kieszeni do transferu (np. Mathieu). Widocznie Nico nie miał takiej woli przyjścia albo mógł zobaczyć co się dzieje obecnie choćby z kwestią rejestracji u nas zawodników.

0

Jeszcze proponuje jakiś mecz ligowy czy pucharu Króla zagrać w Azji, tam jest dużo osób to trzeba i o nich pomyśleć...

2

@Litman Winę tutaj ponoszą też socios z bo nie wywierają żadnej presji na zarządzie przez ostatnie lata, na zasadzie jak jest to jest, podobnie jak za Bartomeu.
Jakiś czas temu zaproponowałem nawet Redakcji artykuł odnośnie zachowania socios, co zrobili dobrze a co źle w ostatnich latach, ale bez odzewu.

0

@tbas Nie wiem ile jeszcze dokładnie, bo ktoś wspomniał nie tak dawno coś odnośnie 40 mln euro, że klub za tyle musiałby go sprzedać, żeby nie być stratnym. Tak czy siak za wiele na ten moment nie wezmą za niego to wolą już go pewnie zostawić.

0

@Cvzx Tutaj pewnie wchodzi w grę tą słynna amortyzacja, że jak sprzedadzą poniżej pewnej kwoty to będzie klub stratny a wątpię by ktoś za Ferrana zaoferował teraz gdzieś w okolicach 40 mln euro.

1

@Safrani Wyczuł pewnie po tym co się działo wcześniej, że jak ktoś dostał wysoki kontrakt to i tak zostaje do końca więc skorzystał z okazji dla siebie.

4

@Safrani W sumie to kolejny już piłkarz, gdzie przespano możliwość sprzedaży za dobrą cenę a potem się dziwią, że za darmo gracze odchodzą albo na jakieś wypożyczenia zazwyczaj.

1

@Ojciec5tkidzieci Pamiętam ten wątek, oglądałem go kilkukrotnie, jednym z tych też lepszych był to jak Tracz załatwił tzw. informatyka. Szkoda, że Plebanię zdjęli a taki Klan jest do tej pory...

0

Człowiek niby wiedział... I się nie łudził

0

@Safrani To powinna też inne platformy pozwać jak np. FB, bo tam też takie teksty w niemałej ilości się trafiały.

1

@Kgorecki2500 Żeby Bosak miał szansę na II turę to musiałby przejąć praktycznie całe poparcie z kandydata lub kandydatów (jeśli będzie ich dwóch) z Trzeciej Drogi plus do tego głosy niezdecydowanych i PiS musiałby wystawić kogoś typu Morawiecki a PiS podobnie jak PO ma mocny tzw. betonowy elektorat, który działa w momencie przejścia kandydatów PiS i PO na korzyść tej drugiej partii, bo większość głosów z pierwszej tury, które poszły na innych kandydatów, przejdą na kandydata PO (nikt chyba nie powie, że PO by wolało mieć w drugiej turze kogoś np. z TD jak Hołownia zamiast kogoś z PiS).

1

@kanver_ Dziękujemy, nie będzie tego brakować

0

@Kgorecki2500 PiS zbyt zapatrzony w siebie jest, żeby wystawić kogoś z Konfederacji zamiast swojego kandydata, zresztą po co mieli by wybierać kandydata co dostanie może z 10% głosów jak ich z marszu ma ok. 30% co najmniej.

0

Bez tej nowej umowy z Nike i tych zaległych należności wobec klubu ciężko, żeby było powrócić do tej zasady 1:1, zwłaszcza, że zawodnicy z dużym wynagrodzeniem praktycznie wszyscy zostali, jedynie Roberto i Romeu odeszli, ale oni mieli znacznie mniejsze kontrakty a jeszcze przyszedł Olmo, który będzie miał większe wynagrodzenie od kogokolwiek z tej dwójki. Wzrastające pensje Lewandowskiego i De Jonga też nie pomagają. Podejrzewam, że za wiele już się nie wydarzy w tym okienku i za rok, będzie jakaś próba manewrowania i rzucenia wszystkich możliwych sił, żeby przygotować się przez Laporte do wyborów w 2026 r.

0

@Herbert Stawiam na to pierwsze.

2

@zadafcb Że nikt tego nie skomentował jeszcze, to ja się dziwię

1

@vangoor Wtedy jak pamiętam było dużo głosów, że Bartomeu nie powinien być prezydentem, bo został nim bez wyborów, tylko z nadania poprzednika, pojawił się kryzys chwilowy w drużynie i zarządzono wybory na lato. Co do Bartomeu był następcą Sandro, co do którego w tamtym czasie było trochę zastrzeżeń i z ówczesnym prezydentem mogło być podobnie. Jednak tryplet odmienił zdanie większości osób i uważano, że Bartomeu będzie świetnym prezesem. Jak się okazało, nie sprawdziło się to.

0

@Zoker Bo w dzisiejszym świecie to niektórzy by chcieli, żeby każdy tłumaczył się z podjętej decyzji i najlepiej decydował tak jak im się to widzi (mam na myśli różne sytuacje, nie tylko piłkę nożną).

7

@Rhaan PiS gospodarczo bardziej po lewej stronie, światopoglądowo bardziej w prawo (choć tu trochę taka parodia z ich strony, chociażby w kwestii migrantów, że pokazują, że są przeciwni im a wizy jakoś nielegalnie im dawali za ich rządów).

1

@Ojciec5tkidzieci Mentzen to będzie rywalizował z kandydatem Lewicy, jeśli wystawi swojego o to kto będzie miał najmniej głosów wśród kandydatów.
Trzeba się szykować, że tak jak przypuszczam od dłuższego czasu, Trzaskowski zostanie prawdopodobnie prezydentem w przyszłym roku.

1

@KamQiX Jeszcze zapomniałeś wspomnieć o tych komentarzach jak to sobie wypłakał miejsce w pierwszym składzie, w gabinetach klubu.

1

@KrychaFCB Nielegalne przechodzenie przez granicę ma być ok... Skoro chcą pracować to niech przejdą już normalną procedurę, sprawdzić i może pracować a nie na zasadzie niech sobie przechodzi kto chce i wszystko się ułoży.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?