negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Popitek12 Już jeden jest taki co licznik przekręcił z datą założenia konta.
1
Ciekawa inicjatywa, jak najbardziej na plus. Mam jeszcze pytanie @Redakcja czy coś wiadomo odnośnie tych pytań zadanych do zarządu parę miesięcy temu czy były jakieś odpowiedzi czy cisza?
2
@Sulimo Raphinha pokazał charakter też m.in. w meczu Brazylii z Urugwajem, podobało mi się tam jego zachowanie, na kapitana się nadaje. Za tą akcję też pamiętam część osób (niektórzy) jechali za to jednak.
0
@Aragorn33 Póki sędziowie czują się bezkarni, tak niewiele się zmieni w tej kwestii niestety.
0
@FcPortoFan1999 Może być, dzisiaj piłkarską podróż zaczynamy od ostatniego miejsca w tabeli Ekstraklasy meczu Stali Mielec?
1
@tbas W sumie bodajże jak ostatnio też spadnie z pierwszego miejsca w rankingu to potem było już lepiej chociaż przez pewien czas więc coś w tym jest też pewnie.
0
@Linnox Człowiek wielu talentów...
0
@paweldunajecfcb Niedawno była premiera 16 więc jak dobrze się będą sprzedawać to powinna spaść cena iPhone 15 choć nie tak od razu.
0
@lucca87 Jest szansa cały czas na awans, ale kolejny mecz gramy z Bayernem, z którym zawsze jest ciężko, w maratonie meczowym a chwilę przed tym będzie jeszcze przerwa reprezentacyjna to też może wpłynąć na formę i ktoś znowu może wypaść.
0
@TheNekro94 Jak chce to niech sobie robi prywatny przedsiębiorca, moim zdaniem takie typu akcje jednak mogą dać efekt, że zaraz zacznie się szukanie kogo by nie wpuścić do restauracji czy gdzie tam (w jednej np. dzieci, w drugiej ktoś tam inny). Dorośli też potrafią być głośni, nawet jak są sami albo po alkoholu czy jak się ktoś wykłuca na cały obiekt z obsługą, itd.
2
@TheNekro94 Tu coś więcej na ten temat jest:
https://dziendobry.tvn.pl/parenting/strefy-wolne-od-dzieci-tak-czy-nie-place-wiecej-zeby-miec-spokoj-st8095598
10
@BorzyKrzys A potem dziw, że coraz bardziej pogłębia się niż demograficzny.
0
@Rastafarnianin Na początku jak był jeszcze Bravo to rywalizacja mu służyła, później z czasem gdy czuł się pewnie i bez zmiennika dobrego już trochę obniżył loty.
1
@FCB_dimiC Przede wszystkim jaki przedział cenowy Cię interesuje, bo od tego trzeba zacząć. Tak myślę, że w przedziale 5-6 tys. zł można coś ciekawego znaleźć. Do gier zazwyczaj polecane są np. Lenovo seria Legion, ja kilka lat temu kupowałem z naszej rodzimej firmy Dream Machines, też trafiłem na różnej opinie o nich, ale swój model mam prawie 6 lat i przez prawie cały czas bez zarzutów, teraz coś się zaczęło z wyświetlaczem dziać.
1
@mekston Pod pozorem wrażliwości, w ten sposób spróbuje pobyć dłużej z kobietą.
1
"Ekspert podrywu" postanowił wyruszyć na łowy:
0
@takisobiektos Do 2028 r. to jeszcze lepiej dla Nike w tym przypadku.
3
@mekston Dobrze by było
3
@Heros11 Lewy jeszcze przez jakiś czas powinien być w top3 strzelców LM po zakończeniu gry w tych rozgrywkach. Potem pewnie wyprzedzą go Haaland i Mbappe.
0
@tbas Jakby powiedzieli, że muszą sprzedać klub to podejrzewam, że byłaby reakcja jakiej od dawna nie widziano. Tak to jakoś nie specjalnie się angażują co pokazują ostatnie lata.
2
@Rewolucja123 Oj tam, socios nie przeszkadza to.
0
@Gall Tak wiem o tym, miałem na myśli bardziej psychiczne nastawienie.
0
@FcPortoFan1999 Ale widać po tych golach, że motywację ma dalej mimo nieudanego ostatniego sezonu Bayernu bez trofeum i przegrany finał ME.
0
@Luciano99 Harry pewnie sam chciałby w końcu coś ugrać, jak nie w tym sezonie to ja już nie wiem kiedy.
0
@D10SLEO Za późno wszedłem na fortunę, bo miałem obstawić w przerwie właśnie na Real.
2
@tristan87 Od środka
0
@Lucerfi Coś w tym jest, do tego częste wylewanie jadu, złości w internecie, mediach, itd.
6
@barcelonaLM Pamiętam to, z tego co kojarzę nagonka ta zaczęła się chyba po wygranej z Realem Sociedad 4:1 gdzie mieliśmy mniejsze posiadanie piłki od przeciwników przez cały mecz.
0
Teraz póki nie ma oficjalnych info, będzie licytacja wśród dziennikarzy na ile wypadnie, szkoda że Olmo wypadł.
2
@abram3k No to będzie ciężki okres, bo zaraz po tych spotkaniach Real na wyjeździe jeszcze.