negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Szklaner Nie trzeba szukać daleko, u nas też Władysław Warneńczyk był królem w tym wieku.
1
@Hosh Aż się przypominają teksty Andy'ego ze Świata według Ludwiczka.
0
@Azazel_Pazuzu Mi chodziło o to zdjęcie co niektórzy tak kochają polityków, że jak tutaj klęczą przed Tuskiem czy wychwalają Kaczyńskiego określając go mężem stanu czy ojcem narodu... Traktują ich chyba lepiej niż członków własnej rodziny.
@TheCule Moim zdaniem Hołownia finalnie straci na poparciu, bo nie widzę na ten moment, żeby przeszedł do drugiej tury wyborów prezydenckich, co jest na rękę PO, bo więcej niezdecydowanych raczej była by chętna zagłosować na niego niż na kandydata PO (prawdopodobnie to będzie Trzaskowski). Marszałkiem Sejmu w drugiej części kadencji ma zostać Czarzasty więc też poniekąd pójdzie na boczne tory.
0
@Safrani No to kolejny przykład na to jak niektórzy się ogłupiają, chcąc wychwalać swojego ulubionego polityka/partię.
5
Co ktoś uwiecznił taki moment:
1
@norbi77 No jest. Jak ja się pytałem redakcji odnośnie artykułu związanego z zachowaniem socios w ostatnich latach to odpowiedzieli dopiero za trzecim oznaczeniem. Tak samo jak spytałem odnośnie tych pytań do zarządu, które został wysłane w maju czy mają wiedzę w tym temacie jak wygląda obecnie sprawa to cisza. Ale tego typu rzeczy to od ręki praktycznie wrzucają.
1
@Safrani Tylko pytanie czy do tego dojdzie, bo narazie to jest więcej bicia piany na każdą ze stron niż chęć dogania się w sprawie tych zmian w konstytucji.
0
@Arden Zobaczymy jak sobie poradzi po debiucie, jak zaliczy udany sezon Szczęsny to przy przedłużeniu kontraktu może być jak mówisz.
0
@Ojciec5tkidzieci W jesieni 2025 taki skład Ich Troje możemy dostać:
Trzaskowski - prezydent
Czarzasty - marszałek sejmu
Tusk - premier
0
@norbi77 A to fan Romero widzę opublikował ten post z tą tematyką.
1
@ventriloquist1 Też mi się wydaje, że zwłaszcza przy takim obrocie sprawy Xabi Alonso będzie prawdopodobnie następcą Ancelottiego.
0
@szymonekk Sprawdź czy masz powyrywane aktualizacje najnowsze do Windowsa, czasami tak potrafi przywiesić przez to. Sprawdzenie Ram nie zaszkodzi, możesz to zrobić przez narzędzie systemowe albo BIOS jak ma taką opcję. Do tego sprawdzić można obciążenie podzespołów oraz ich temperatury.
1
@tbas Długi wieczór i pewnie jutrzejszy dzień się u niego szykuje.
2
Bardziej mi się podoba ta walka w ME UFC 307 niż jak Pereira walczył z Prohazka czy Hillem (w tych przypadkach bardzo szybko było po walce).
0
No i dobrze, ciekawe czy jutro zagra czy dopiero po przerwie reprezentacyjnej.
1
@lucas/catalan No to tak, choć w nocy/jutro będzie co oglądać - UFC 307 i gala PLE od WWE.
11
@marcin62 Mimo, że jestem wierzący to trzeba przyznać, że episkopat chyba stara się zrobić co może by bardziej zniechęcić do wiary niż zachęcać.
0
@Marcys11 Zobaczymy jeszcze jak będzie prezentował się zimą/latem, ale raczej nie zanosi się, żeby miał zawojować europejskie boiska.
2
@Arcybiskup Teraz czekać co Tebas powie po tych porażkach w tym tygodniu.
0
@Kgorecki2500 I cyk PR poprawiony... A co do tematu, to kwestia AI i rozwoju to za duża sprawa, żeby spowalniać rozwój.
0
@Gaz Jakby ściągnął do Barcelony Neymara, to jeszcze większy heat dostałby Deco na siebie.
0
Cóż można by rzec w tym temacie:
"This is the never ending story"
6
@Popitek12 Oj Popitek, od rana już jest pite widzę
1
@Rhaan No też mnie ciekawi ten temat, nie zdziwię się jak po naciskach, Tusk będzie chciał wyjść na dobrego włodarza i odwoła tego wiceministera z Lewicy związanego z tą kwestią NCBR. Na pewno w AI trzeba inwestować i rozwijać to, w naszym kraju są specjaliści w tej dziedzinie.
Przy tych tuzach z Lewicy i niektórych z TD jak ta minister klimatu to nie zdziwi mnie jak PO sobie podbije poparcie ich kosztem z biegiem czasu.
1
@Arden Z tego co tutaj pisze to współpraca z 1xBet jest kontynuowana:
https://transfery.info/aktualnosci/fc-barcelona-przedluzyla-kontrowersyjna-umowe-wlasciciele-firmy-sa-poszukiwani-przez-interpol-oficjalnie/216128
Na tej stronie też jest informacja o tym z 1 lipca.
0
@FcPortoFan1999 Sam wpadł pewnie na taki pomysł a skończy się jak zwykle przy tych co myślą, że mogą przebić się poparciem ponad PO i PiS.
6
@marcin62 Bardziej wydaje mi się, że presja przez obywateli zadziała, bo była duża krytyka tego pomysłu w mediach społecznościowych i nie tylko, to rządzący przy okazji skorzystali z tego.
0
@takisobiektos O tu ciekawy artykuł na ten temat i odnośnie też tego poparcia USA i Europy Zachodniej dla Izraela:
https://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/rozmowa-o-7/news-prof-maciej-milczanowski-hezbollahu-nie-da-sie-tak-pokonac-t,nId,7827304#crp_state=1
1
@ProMILs Trzeba będzie poczekać do stycznia i będzie widać kto tam będzie dostępny, ważne żeby od nas też nikt więcej nie wypadł na dłużej przez kontuzje.
0
@ProMILs Pewnie m.in. z tego, że mało kto będzie chciał się osłabiać w zimowym okienku, zwłaszcza drużyny, które będą w grze o trofea, choć może ktoś interesujący się pojawi, ale mniejsze szanse niż latem są na to.