3

@FCB_dimiC Taktyczny komentarz, żeby zobaczyć jak się rozwinie ten temat.

0

@Sulimo Pewnie niedługo pojawi się jakiś kolejny wywiad z Tebasem to on jest "ekspertem" w tej kwestii.

0

@FcPortoFan1999 Jutro zaczyna się od starcia kandydatów do spadku z Ekstraklasy widzę.

1

@RobiS Przecież jest tu trochę fanów Tuska

3

@MesQueUnClub_87 Z tych pozycji wybieram tą nr 4.

1

@Kidd Na ten moment według mnie Raphinia, robi dobre liczby i do tego sprawdza się w roli jednego z kapitanów drużyny.

3

@Bykunn Ich to palety przerastają choć nie wszędzie.

0

@Bobo25 To chyba ten kompromis co wspominasz partia Hołowni proponowała.

0

@Peciak Trzeba podziękować PiS, że znów Tusk wrócił.

1

@MOLESTA Teraz PSG będzie grać z Bayernem na wyjeździe, jak ten mecz przegrają bądź zremisują, będą już mieć prawie nóż na gardle, żeby przejść do kolejnej fazy. Zobaczymy jak wyjdzie, jeszcze w międzyczasie będzie przerwa reprezentacyjna to też może coś namieszać nieco jeśli chodzi o ligi krajowe i LM.
Z Girona i PSV już grali, pewnie masz na myśli Salzburg i Stuttgart.

4

@Stinger_ Z City i Bayernem myślę, że nie dadzą wygrać.

2

@kondzix2115 Oj tam, kiedyś powiedziane to się nie liczy, ale w internecie nic nie ginie.

1

@Sebastian7 Dobrze to wygląda, myślę że do końca sezonu to trio wykręci świetne statystyki jeśli chodzi o gole i asysty.

0

Dana też się tam załapał:


4

@Safrani Wydaje mi się, że oni obecnie jadą na narracji, że dopuszczenie do władzy innych opcji politycznych to koniec demokracji a samo to nie wystarczy by wygrać wybory.

1

@Kuchar Ja osobiście nie podzielam tego zdania. Co do sytuacji za naszą wschodnią granicą to wojna mogła by potoczyć się bardziej po myśli Ukrainy gdyby to właśnie dotychczasowi włodarze krajów Europy Zachodniej i USA m.in. nie nakładali takich ograniczeń jeśli chodzi o kwestie prowadzenia wojny. Przespali też okres po sytuacji z Krymem gdzie była okazja zwiększyć potencjał militarny a niektóre kraje jak np. Francja czy Niemcy same prowadziły handel z Rosją sprzętem militarnym, gdzie wcześniej mówiły, że nie będą tego robić. Tak, że moim zdaniem partie takie jak PiS, Konfederacja, AFD, itd. nie są tylko i wyłącznie winne obecnemu stanu w Europie, ale również dotychczasowi włodarze krajów jak również UE.

1

@Kuchar Tyle, że trzeba się zastanawiać czego tak jest, bo obecni włodarze UE bardziej chcą trzymać się kluczowo swoich stanowisk i próbują retoryką strachu utrzymać władzę niż zastanowić się czego opcje prawicowe/konserwatywne zyskują na sile. W samej UE w końcu musi dojść też do jakiś zmian, bo obecnie nie widzę jakiś szans na dynamiczny rozwój.

0

@Kuchar To już zależy od przywódców europejskich państw czy będą chcieli współpracować i się wzmacniać, bo ostatnio chociażby UE gospodarczo stoi też w miejscu, czy każdy grać na swój rachunek.

1

@Kuchar Jakiś czas temu czytałem zestawienie sił militarnych NATO bez USA i nadal ma przewagę w porównaniu z Rosją.
Co do Trumpa i dalszej sytuacji na świecie jest kilka scenariuszy. Jeśli nastawi się na rywalizację gospodarczą z Chinami to będzie chciał osłabić pozycję Rosji, żeby Chiny nie miały w nich mocnego sojusznika albo wykorzystać na swój sposób Rosję do rozgrywki z Chinami.

1

@Jakchcesz No tak, this is the never ending story jak to się mówi.

2

@Kgorecki2500 Czy ja wiem, to oznacza, że część osób za bardzo przeżywa politykę.

0

@michal26 No dokładnie większość mediów zdecydowanie za Harris jak o tych znanych osobistości.

0

@Kleps0n Może jeszcze nieco pójść w górę jeśli okaże się, że Trump wygrał wybory.

0

@lucas/catalan No moim zdaniem już byłby lepszą opcją niż Trump, Republikanie potrzebują nowej twarzy i tak na przyszłość jeśli chcą powalczyć w kolejnych wyborach prezydenckich.

1

@mmaciass Jeszcze nie skrytykował nikt tego, co się dzieje na tej LR? A tak na serio, to żeby Ukraina odniosła w pełni sukces, musiała by odzyskać stracone ziemie a do tego potrzeba by było większego wsparcia USA i Europy oraz zgody na atakowanie dalszych celów w głąb Rosji (pojedyncze ataki już były, tutaj by musiały być na większą skalę). Przy Kamali mam wrażenie, że niewiele się zmieni w stosunku do podejścia Bidena i będzie próba nadal powolnego wykrwawiana Rosji, kosztem jednak nadal Ukrainy.

1

@Popitek12 Musisz napisać do Triple H albo Rocka i zaproponować im to, Ty masz gadane w końcu.

2

@PatrychoO i inni zainteresowani od 14 marca rusza tour po Europie od WWE z tygodniówkami Raw/SD, na starcie SmackDown w Barcelonie.

0

@konrad1661 Jest artykuł na ten temat już na głównej (jeden z tych co pracują w gazecie As tak powiedział).

2

@SkN W sumie wynik pierwszej połowy pozwolił na trochę zwolnienie tempa a teraz będą co parę dni mecze kolejne.

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?