0

@Kamiloos Rozpad JD wisiał w powietrzu od jakiegoś czasu więc nie wiem czy odwlekanie tego miałoby sens.

0

@FanBarcy22 Bardzo możliwe a po tej walce Romek może pójść w ślady Romka (aktorstwo).

0

@MesQueUnClub_87 Dobrze, że mamy trochę młodych prospektywicznych zawodników, którzy mogą dać trochę jakości drużynie, zwłaszcza w obecnej sytuacji finansowej klubu, choć wiadomo zobaczymy jak się to wszystko ułoży.

0

@MesQueUnClub96 Fajnie by było w sumie jakby udało mu się zdobyć złoto to by było świetne zwieńczenie jego kariery, Carlitos jeszcze będzie miał okazje na złoto i tak ten rok ma wybitny.

2

Stal Mielec może mieć ciężko w tym sezonie by nie spaść z Ekstraklasy

1

@MroQ W 2026 roku mają być kolejne wybory.

0

@Ziemny Ja pamiętam jak na innych platformach (np. FB) kłócili się zażarcie fani PO i PiS (w sumie nadal tak jest).

1

@mekston Po takim paśmie przegranych ulubieńców a jeszcze jak ten "zły" Carlitos pokona drugi raz z rzędu naszego "GOATA" to będzie załamanie nerwowe u naszego eksperta.

1

@mekston Starcie z najwyższej półki na ten moment, jedna legenda jeszcze w mocnej formie z zawodnikiem, który może być top1 w przyszłości na długo.
PS U Dodiego to będzie mobilizacja, żeby powstrzymać zwycięski run Carlitosa!

4

@NeKenI Jeszcze sprzed czasów La Rambli, piękne czasy jak się wchodziło w główny artykuł i tam różne rzeczy pisano.

1

@RosjaninBut Co tak cicho fani PO, zaczynam się martwić...

1

@FcPortoFan1999 Myślę, że tak i też jak wiele innych tego typu profilów uważają się za "mędrców" przy tym krytykują zazwyczaj tylko jedną stronę.

2

@Ojciec5tkidzieci Może ten Papież nie jest jakiś wybitny, za to te profile myślą, że są wielce obiektywne

2

@Kazragore Piszą, że gdzieś w pobliżu a nie bezpośrednio tam. Niemniej jednak ogólnie organizatorzy IO w tym roku nie popisali się.

6

Bardzo dobrze, przygotowanie fizyczne od dawna już nie wyglądało na odpowiednim poziomie a do tego jeszcze dochodzi spora liczba meczów w sezonie.

1

@Jakchcesz Jeszcze czekamy na info, że naszymi wzmocnieniami będzie powrót z wypożyczenia Lengleta i powrót do zdrowia Inigo.

2

@Safrani I cyk już niektórzy krytykują w komentarzach

1

@mekston Ale i tak nawet srebro dodając wcześniejsze osiągnięcia w tym roku to będzie świetny rezultat dla niego.

0

@mekston Za dobry wydaje się być na ten moment Carlitos na pozostałych, Wimbledon, RG i jeszcze jak złoto olimpijskie dołoży w tym roku to będzie dominacja w 2024 r.

1

@Comentateiro Valverde to sam przysypiał na meczu drużyny a co dopiero niektórzy jak oglądali wtedy te mecze.

1

@don'T.R.I.P.e No ja też używam do tej pory prockow z Intela, ale się AMD rozrosło, przejęli ATI (firmę od kart graficznych). No i też część osób wolało AMD procki, zważywszy na to, że oni tak często nie zmieniali socketow do procesów jak Intel.

0

@BORO_12 No właśnie i się to ciągnie przez lata

0

@BORO_12 Czyli ciągnięcie będzie kolejnego z cyklu sezonu przejściowego i w końcu odejdą zawodnicy jak skończą się im kontrakty.

5

@Kidd No i kto będzie analizy robił

1

@Culer9002 I za ekspertyzy nie trzeba nic płacić tutaj

0

Po tych meczach, gdzie Iga robiła dużo błędów, ale udało się jej wygrać finalnie, musiał pojawić się niestety taki, w którym nie wyjdzie już z tego zwycięsko, oby było dalej lepiej w kolejnych przyszłych potyczkach.

0

@Yamal_Williams Pytam Ciebie, ja tak nie przeżywam, nie siedzę tutaj cały czas

4

@Yamal_Williams Co tak przeżywasz te rzeczy z internetu?

1

@escarabajo Właśnie to miałem też na myśli, można winić dowództwo, że wysłali do walki ludzi, którzy chcieli w końcu być wolni, zwykłych powstańców nie ma co zarzucać, im należy się pamięć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?