negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamiloos Rozpad JD wisiał w powietrzu od jakiegoś czasu więc nie wiem czy odwlekanie tego miałoby sens.
0
@FanBarcy22 Bardzo możliwe a po tej walce Romek może pójść w ślady Romka (aktorstwo).
0
@MesQueUnClub_87 Dobrze, że mamy trochę młodych prospektywicznych zawodników, którzy mogą dać trochę jakości drużynie, zwłaszcza w obecnej sytuacji finansowej klubu, choć wiadomo zobaczymy jak się to wszystko ułoży.
0
@MesQueUnClub96 Fajnie by było w sumie jakby udało mu się zdobyć złoto to by było świetne zwieńczenie jego kariery, Carlitos jeszcze będzie miał okazje na złoto i tak ten rok ma wybitny.
2
Stal Mielec może mieć ciężko w tym sezonie by nie spaść z Ekstraklasy
1
@MroQ W 2026 roku mają być kolejne wybory.
0
@Ziemny Ja pamiętam jak na innych platformach (np. FB) kłócili się zażarcie fani PO i PiS (w sumie nadal tak jest).
1
@mekston Po takim paśmie przegranych ulubieńców a jeszcze jak ten "zły" Carlitos pokona drugi raz z rzędu naszego "GOATA" to będzie załamanie nerwowe u naszego eksperta.
1
@mekston Starcie z najwyższej półki na ten moment, jedna legenda jeszcze w mocnej formie z zawodnikiem, który może być top1 w przyszłości na długo.
PS U Dodiego to będzie mobilizacja, żeby powstrzymać zwycięski run Carlitosa!
4
@NeKenI Jeszcze sprzed czasów La Rambli, piękne czasy jak się wchodziło w główny artykuł i tam różne rzeczy pisano.
1
@RosjaninBut Co tak cicho fani PO, zaczynam się martwić...
1
@FcPortoFan1999 Myślę, że tak i też jak wiele innych tego typu profilów uważają się za "mędrców" przy tym krytykują zazwyczaj tylko jedną stronę.
2
@Ojciec5tkidzieci Może ten Papież nie jest jakiś wybitny, za to te profile myślą, że są wielce obiektywne
2
@Kazragore Piszą, że gdzieś w pobliżu a nie bezpośrednio tam. Niemniej jednak ogólnie organizatorzy IO w tym roku nie popisali się.
6
Bardzo dobrze, przygotowanie fizyczne od dawna już nie wyglądało na odpowiednim poziomie a do tego jeszcze dochodzi spora liczba meczów w sezonie.
1
@Jakchcesz Jeszcze czekamy na info, że naszymi wzmocnieniami będzie powrót z wypożyczenia Lengleta i powrót do zdrowia Inigo.
2
@Safrani I cyk już niektórzy krytykują w komentarzach
1
@mekston Ale i tak nawet srebro dodając wcześniejsze osiągnięcia w tym roku to będzie świetny rezultat dla niego.
0
@mekston Za dobry wydaje się być na ten moment Carlitos na pozostałych, Wimbledon, RG i jeszcze jak złoto olimpijskie dołoży w tym roku to będzie dominacja w 2024 r.
1
@Comentateiro Valverde to sam przysypiał na meczu drużyny a co dopiero niektórzy jak oglądali wtedy te mecze.
1
@don'T.R.I.P.e No ja też używam do tej pory prockow z Intela, ale się AMD rozrosło, przejęli ATI (firmę od kart graficznych). No i też część osób wolało AMD procki, zważywszy na to, że oni tak często nie zmieniali socketow do procesów jak Intel.
0
@BORO_12 No właśnie i się to ciągnie przez lata
0
@BORO_12 Czyli ciągnięcie będzie kolejnego z cyklu sezonu przejściowego i w końcu odejdą zawodnicy jak skończą się im kontrakty.
0
Kryzys w Intelu
https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/kryzys-w-intelu-tak-zle-jesze-nie-bylo/8cdwdq3
5
@Kidd No i kto będzie analizy robił
1
@Culer9002 I za ekspertyzy nie trzeba nic płacić tutaj
0
Po tych meczach, gdzie Iga robiła dużo błędów, ale udało się jej wygrać finalnie, musiał pojawić się niestety taki, w którym nie wyjdzie już z tego zwycięsko, oby było dalej lepiej w kolejnych przyszłych potyczkach.
0
@Yamal_Williams Pytam Ciebie, ja tak nie przeżywam, nie siedzę tutaj cały czas
4
@Yamal_Williams Co tak przeżywasz te rzeczy z internetu?
1
@escarabajo Właśnie to miałem też na myśli, można winić dowództwo, że wysłali do walki ludzi, którzy chcieli w końcu być wolni, zwykłych powstańców nie ma co zarzucać, im należy się pamięć.