3

@Kidd Pełen profesjonalizm i nieszablonowe podejście

1

@TheNekro94 I przez te wysokie kontrakty potem klub się wplątuje w problemy ze sprzedażą zawodników, zwiększonymi wydatkami, itd.

0

@Blanco16 Ktoś niżej wrzucił tweeta od profilu klubu z informacją o urazie Fatiego.

5

@mekston I cyk @Popitek12 złapany na tą słynną wędkę

3

@Kgorecki2500 Zestawiając ich dwóch ze sobą to tak.

0

@Kgorecki2500 Już widzę niektórzy znajomi z wyborców PO jadą po Kosiniaku.

0

@Kgorecki2500 Chyba najbardziej do tego wykształcenia zwracają się bardzo gorliwi fani PO

1

@Yamal_Williams Pośmieją się z nich jak z każdej innej partii, dwie główne partie nadal utrzymują prym i tak się to kręci.

6

@Kozinho. No i wyjaśniło się, czego na niego mówią terrorysta...

1

@arasz1819 Akurat tutaj można też skrytykować Zachód, bez miłowania się w naszym sąsiedzie jednym z najgorszym w historii, bo chyba tylko naiwny po akcji z Krymem a wcześniej ataku na Gruzję i znając zapędy Rosji z kilku wcześniejszych wieków, myślał że Rosjanie to taki cywilizowany w pełni kraj i można się z nimi spokojnie dogadać.
A co do postu autora wyżej to nie widzę w najbliższej przyszłości jakiegoś możliwego dialogu między różnymi opcjami politycznymi a bardziej kontynuowanie napięć.

0

@tristan87 Zawsze się ktoś znajdzie, że się do czegoś przyczepi

0

@Xpert77 I tu też się wypowiedział.

0

@Xpert77 Już niżej w innym komentarzu się wypowiedział

0

@Damian_Balde No to tak, tylko najczęściej tutaj się przewijają artykuły ze Sportu więc się odniosłem do tego.

2

Sport to w maszynie losującej wybiera zawodnika z klubu i co o nim napisać w okresie transferowym.

0

@Hosh Taktyczny, trzeba przesłuchać będzie później

0

@Herato Hiszpania 2008-2012

3

@Pawel13sz Ale już formalnie odszedł, chyba że powróci na jeszcze jeden sezon.

0

Jeszcze Nico dorzuci się do transferu

1

@Popitek12 Czyli pisanie postów na LR?

0

@Xpert77 Podobno to wina przez aktualizację CrowdStrike (soft używany do zabezpieczeń stacji roboczych).

1

@maroon Coś w tym jest, mimo że sporo mówi się o jej ostatniej kadencji to jednak większość nadal ją popiera, jej ugrupowanie i nie wiem czy to się prędko zmieni.

1

@kuz Pasjonujące to widowisko

0

@arasz1819 Akurat koalicja z AGD jest dla mnie złym posunięciem z ich strony, ale to już ich sprawa jak to robią. Ewka mówi to co część ludzi chce usłyszeć, w porównaniu do tej Ursuli to lepiej wygląda w przemówieniach.

9

@arasz1819 Krytykować Konfederację spoko można, sam tak robię a Ursuli i spółki już nie, bo jest się w sekcie robiąc to.

0

@RosjaninBut Niedługo po tym Giertych dodał post związany z kompromitacją PK w tej sprawie.

4

@MichuZ44 Pojedyncze jeszcze ok, ale jak całe ręce czy inne części ciała to już mi się nie podoba.

2

@mekston I jeszcze fana jak to określał Sleepy Garetha @FcPortoFan1999

1

@Kidd O gdzie to byłeś tyle czasu.

0

@RosjaninBut Akurat ostatnie lata przed wojną kraje UE same sobie zabrały, poniekąd przespały ten czas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?