negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kidd Pełen profesjonalizm i nieszablonowe podejście
1
@TheNekro94 I przez te wysokie kontrakty potem klub się wplątuje w problemy ze sprzedażą zawodników, zwiększonymi wydatkami, itd.
0
@Blanco16 Ktoś niżej wrzucił tweeta od profilu klubu z informacją o urazie Fatiego.
5
@mekston I cyk @Popitek12 złapany na tą słynną wędkę
3
@Kgorecki2500 Zestawiając ich dwóch ze sobą to tak.
0
@Kgorecki2500 Już widzę niektórzy znajomi z wyborców PO jadą po Kosiniaku.
0
@Kgorecki2500 Chyba najbardziej do tego wykształcenia zwracają się bardzo gorliwi fani PO
1
@Yamal_Williams Pośmieją się z nich jak z każdej innej partii, dwie główne partie nadal utrzymują prym i tak się to kręci.
6
@Kozinho. No i wyjaśniło się, czego na niego mówią terrorysta...
1
@arasz1819 Akurat tutaj można też skrytykować Zachód, bez miłowania się w naszym sąsiedzie jednym z najgorszym w historii, bo chyba tylko naiwny po akcji z Krymem a wcześniej ataku na Gruzję i znając zapędy Rosji z kilku wcześniejszych wieków, myślał że Rosjanie to taki cywilizowany w pełni kraj i można się z nimi spokojnie dogadać.
A co do postu autora wyżej to nie widzę w najbliższej przyszłości jakiegoś możliwego dialogu między różnymi opcjami politycznymi a bardziej kontynuowanie napięć.
0
@tristan87 Zawsze się ktoś znajdzie, że się do czegoś przyczepi
0
@Xpert77 I tu też się wypowiedział.
0
@Xpert77 Już niżej w innym komentarzu się wypowiedział
0
@Damian_Balde No to tak, tylko najczęściej tutaj się przewijają artykuły ze Sportu więc się odniosłem do tego.
2
Sport to w maszynie losującej wybiera zawodnika z klubu i co o nim napisać w okresie transferowym.
0
@Hosh Taktyczny, trzeba przesłuchać będzie później
0
@Herato Hiszpania 2008-2012
3
@Pawel13sz Ale już formalnie odszedł, chyba że powróci na jeszcze jeden sezon.
0
Jeszcze Nico dorzuci się do transferu
1
@Popitek12 Czyli pisanie postów na LR?
0
@Xpert77 Podobno to wina przez aktualizację CrowdStrike (soft używany do zabezpieczeń stacji roboczych).
1
@maroon Coś w tym jest, mimo że sporo mówi się o jej ostatniej kadencji to jednak większość nadal ją popiera, jej ugrupowanie i nie wiem czy to się prędko zmieni.
1
@kuz Pasjonujące to widowisko
0
@arasz1819 Akurat koalicja z AGD jest dla mnie złym posunięciem z ich strony, ale to już ich sprawa jak to robią. Ewka mówi to co część ludzi chce usłyszeć, w porównaniu do tej Ursuli to lepiej wygląda w przemówieniach.
9
@arasz1819 Krytykować Konfederację spoko można, sam tak robię a Ursuli i spółki już nie, bo jest się w sekcie robiąc to.
0
@RosjaninBut Niedługo po tym Giertych dodał post związany z kompromitacją PK w tej sprawie.
4
@MichuZ44 Pojedyncze jeszcze ok, ale jak całe ręce czy inne części ciała to już mi się nie podoba.
2
@mekston I jeszcze fana jak to określał Sleepy Garetha @FcPortoFan1999
1
@Kidd O gdzie to byłeś tyle czasu.
0
@RosjaninBut Akurat ostatnie lata przed wojną kraje UE same sobie zabrały, poniekąd przespały ten czas.