2

@macio_944 Probierz myślę, że zostanie nawet w przypadku braku awansu, obecny prezes PZPN kończy kadencję w przyszłym roku więc wątpię by na chwilę zmieniał trenera.

5

@barcelonaLM Domyślam się, że w tonie ironicznym napisane, by nasi eksperci odnieśli się do tematu.

0

@lucca87 Ja wolę oszczędzać i jak tylko mam możliwość w coś zainwestować, żeby jeszcze jakiś zysk mieć.

0

@mleczkoo



Proszę, kopiujesz link i usuwasz wszystko od znaku zapytania

8

A w wakacje gazety będą pisać, że Haaland jeszcze w tym roku może przyjść

3

@Tasde Paradoksalnie odkąd Twittera przejął Musk więcej jest botów tam niż wcześniej, z którymi sam miał walczyć.

0

@draxidox Jakiś czas temu wrzucałem link z komputer świat materiału odnośnie głosowania online, jak to wygląda w krajach, gdzie jest wykorzystywany, zalety i wady tam były przedstawione.

1

@mekston No jak Francja wygra Euro i PSG zajdzie daleko w LM to będzie faworytem do wygrania złotej piłki Mbappe. Jak oba tytuły udało by mu się zaliczyć w tym roku do kolekcji to raczej nie powinno być zaskoczenia co do wyboru zwycięzcy ZP.

0

@Damian_Balde Ja na komputer świat ostatnio znalazłem rozpiskę (nie wiem jak bardzo jest ona wiarygodna) na temat stanu wyposażenia militarnego na ten moment Rosji.

0

@Saviola88 Największym wspólnym mianownikiem PO i PiS jest ten "betonowy" elektorat, że cokolwiek by się nie działo to będą bronić jednych czy drugich w zależności na kogo głosują a nawet niektórzy potrafią przestać się odzywać z kimś tylko dlatego, że ma inne preferencje wyborcze.

2

@misterio To już lepsze rocznice tygodniowe prowadził @Comentateiro od jednej z pamiętnych porażek

1

@michal26 Fajny teleturniej ogółem też lubiłem oglądać, ale czasami było wrażenie, że niektórzy byli przepychani, zwłaszcza przy dziwnym dokładaniu do puli przy ostatnim pytaniu, czasami to się zdarzało przy np. rekordzistach w loży mistrzów.
Najlepsi w jednym odcinku była drużyna żółtych co kapitan zawsze podawał kwotę, którą ktoś z przeciwnej drużyny podał wcześniej, ale nie było kary za pasywność w licytacji.

1

@Kidd Ja pamiętam, że nawet w maju pojedyncze przypadki się zdarzały, że przymrozek był w nocy.

0

@Karzel Borneo - strażnik Tuska na La Rambli

3

@Recha_0684 No UE nie ma własnej armii, ale z drugiej strony wspiera w różnym stopniu Ukrainę. Po wojnie państwa UE będą chciały wziąć udział w odbudowanie Ukrainie i przy tym też zarobić od razu. Osobiście jak już wspomniałem nieraz jestem za zmianami w UE, bo w obecnej formule nie ma szans rywalizować gospodarczo z USA, Chinami i patrząc na rozwój Indii to pewnie z nimi też wkrótce.

1

@MesQueUnClub96 Jeszcze przez kilka lat będziemy słuchać/czytać jego wywiady, wypowiedzi.

0

@takisobiektos Typ na jutro: obie strzelą...

5

@Safrani To by szybciej upadło niż się rozpoczęło, taką mieszanka by przyciągała i mobilizowała ich przeciwników a co za tym idzie poparcie byłoby niewielkie.

3

@mekston La Rambla prowadzi teczki więc wszystko co trzeba jest zapisane i wyciągane w odpowiednim momencie.

2

Coś wyczuwam potencjał na memy z tym zdjęciem
https://i.iplsc.com/jaroslaw-kaczynski/000ISO9Y9TFO6Q8W-C116-F4.jpeg

0

@Emhyr Haha tego się spodziewałem właśnie

0

@NeroTFP1 Już wszystkie miejsca na podium tutaj znalazły dyskusje na ten temat.

0

@TR3YWAY Ten co do @mekston miał trafić czy już kolejny poszedł?

1

@NeroTFP1 Uważam podobnie, Diego w sumie brakuje tej LM po takiej długiej przygodzie z AM. Choć uważam też, że po tej pracy jaką wykonał przez te lata przydały by się wkrótce zmiany i dla Atletico oraz dla Simeone.

1

@mekston Senior forum wie co zrobić, żeby być w top dyskusji

0

@Cukson Myślę, że City oni zazwyczaj wiosną mają mocną formę więc pewnie zgarną PL.

3

@GeneralXavi "Kiedyś to ten czas wolniej leciał..."

1

@sergio5 I takie wypowiedzi to ja lubię

0

@Bartek1817 Nie no myślę, że Barca nie zlekceważy Napoli, większe prawdopodobieństwo, że wyszli by przerażeni na murawę, ale mam nadzieję, że powalczą i będzie awans do ćwierćfinału.

1

@MesQueUnClub_87 I każda czynność ładnie udokumentowana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?