La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1094 Culés

konto usunięte

9

Xavi w europejskich pucharach:

-22 mecze
-8 zwycięstw
-6 remisów
-8 porażek
-37:33 bilans bramkowy
-4 czyste konta

Okropnie te statystyki wyglądają.

6

@P33ck Czyli polska myśl że w Europie nie ma już słabych drużyn się jednak potwierdza.

konto usunięte

4

@Bobo25 Tak jest. W końcu gramy jak reprezentacja Polski, to i wypada mieć takie same motto.

4

@Bobo25 Ale jeden z redaktorów tutejszych twierdzi, że nic się nie stało, w sumie te potencjalne 3 miliony odrobimy na jakimś nowym tourze. A no właśnie też możemy zaśpiewać z tej okazji nic się nie stało...

konto usunięte

3

@negreanu Ja rozumiem kibiców, którzy trzymają kciuki za Xaviego, ale jak widzę jego fanatyków, którzy robią szpagaty i salta, żeby tylko to wybielić, go aż mnie skręca xD

1

@P33ck Ja sam jestem za tym, żeby już został do końca sezonu, ale żeby lepiej zaplanować kolejny sezon i przeprowadzić potrzebne zmiany a nie brać na szybko pierwszą lepszą osobę. Ale skoro my liczymy się z każdą kwotą jeśli chodzi o budżet to lepiej chyba zmobilizować się na taki mecz i wygrać niż planować kolejny gdzieś wsadzić, gdzie zawsze jest ryzyko kolejne kontuzji a wyjazdy w inne kontynenty też czasu trochę pobierają. Inna sprawą jest to, że w tym momencie drużyna wygląda niedobrze, pokrótce pisząc przeciwnicy często mają dużo placu co było wczoraj widać, piłki przechodzą momentalnie przez linie pomocników i szybko rywale dochodzą pod pole bramkowe.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?