negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@JarekS Wiem, że różne wypowiedzi się trafiają, moim zdaniem jak już się kluby dogadały (tego nie jestem pewny, ale jak założyć, że tak jest) i Dembele sam chce grać w PSG to powinno się dopiąć temat i zakończyć tą sprawę. Takie przedłużanie tego nikomu na dobre nie wyjdzie.
1
@koziar Prawdopodobieństwo, że któraś z kobiet mających konto tutaj pójdzie jako osoba towarzysząca stawiał bym 1:100 albo jeszcze mniej
1
O tej historii związanej z IT nie słyszałem jeszcze:
https://www.komputerswiat.pl/artykuly/kobiety-tez-rozwijaly-informatyke-jej-matka-nosila-habit/vh38tlh
0
@ArterkHD Może być, bo jak jest opcja zaznaczona tylko jeden ekran, to na drugim monitorze nic się nie pojawi po podpięciu. Jeśli nie przy sprawdzeniu różnych kabli, itd. będzie to wina gniazda HDMI w laptopie.
0
@macio_944 Bez sensu, jak dla mnie sami ludzie prowokują sytuację a później się dziwią takim czy innym reakcjom, bo przecież chcą tylko pożartować albo uzyskać atencję.
1
@Rust_Cohle Już myślałem, że "syn" wpie***** all in z tym 92o
0
Dopiero niedawno trafiłem na ten "poradnik" Te analizy, programy, itd. autora warte uwagi...
@Rust_Cohle @Bykunn @Rompul @escarabajo
0
@Kondziubarca A to różne rzeczy przewidywali, jak że braknie im części, wyposażenia, Rosjanie sami się zbuntują, itd. Teraz ucichli coś Ci wszyscy eksperci.
0
Kolejna "mobilizacja" i pobór w Rosji:
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wojna-z-rosja/news-putin-przygotowuje-rosje-na-wielka-wojne,nId,6944070#crp_state=1
2
Autor tego artykułu chyba sam chce nakręcać sytuacje i wrogie nastawienie do Pepa i Luisa, ale to niepotrzebne jest.
1
@budel17 Wyjdą z inicjatywą i stworzą nowy patent
1
@Kidd A tam otworzą filię w tamtym rejonie i rozszerzą działalność, tam będzie większy zysk.
0
@Cotutajsiedzieje A jak tam smakuje ta kawa, bo nigdy nie próbowałem nawet tam kawy.
1
@Firestone Aż dziwne, że nikt z elity nie zrobił takiego zdjęcia jak zazwyczaj to bywało jak ktoś miał odejść.
1
@Kidd Fajnie jakby awansowali, ale muszą przez cały mecz być skupieni, bo trochę nieuwagi i może się skończyć jak ostatnio szybką stratą dwóch bramek.
1
@Bocheno1 Nie trzeba nawet otwierać panelu ekspertów
2
@Barca1922 Zgadza się, obecnie poszło się w takim kierunku, gdzie ciężko coś powiedzieć dziecku i może robić co chce. Część dzieci obecnie robi się bardziej roszczeniowa i też nie pomaga w domu przy jakiś drobnych pracach w wieku pozwalającym na to.
2
@fcbarcafan19 @hayek No tak się zdarza, są miejsca gdzie suma trzeba zabrać jednak, bo jak jest go dużo to zagraża innym gatunkom ryb (w pobliżu mnie tak jest w okręgu, nawet na zbiornikach tzw. no kilk).
3
@hayek Taki duży to nie się nie nadaje do zjedzenia, najlepsze sumy w smaku to tak przedział 5-10 lub nieco więcej kilogramów.
0
@TaughtMule No to niech odejdzie i będzie miał spokój.
2
@michal26 A co do wyników wyborów to widać ostatnio tendencję, że prawicowe partie zyskały na poparciu, sam się nie dziwię, bo w kluczowych kwestiach jak bezpieczeństwo w zeszłym latach było przespane przez kraje UE i zbyt często były poruszane te mało istotne albo pokaz hipokryzji jak ekolodzy z UE dogadywali się z Putinem czy z Katarem albo sprzedaż wyposażenia militarnego do Rosji
0
@Barcanajlepszyteam Mi osobiście wydaje się, że raczej nie będą próbować przejąć tego przesmyku a bardziej jakieś prowokacje urządzać i część grupy Wagnera może gdzieś być w kierunku północnej Ukrainy, spróbować z tamtego kierunku uderzyć w przyszłości.
0
@OskP Ja w sumie podobnie bym obstawiał, wątpię żeby Ferguson po ostatniej passie dał radę, choć może sprawi niespodziankę
0
@KamQiX Ze skrzydłowych w naszej drużynie jest najdłużej. Fakt posiada umiejętności, miał potencjał spory, ale wiele osób uważa, że mimo wszystko przez ten czas jaki u nas był pozostał trochę niesmak, między innymi przez kontuzje jakie miał. Kwestia ważna, że kontrakt ma jeszcze przez rok i na tą chwilę możliwe, że będzie chciał nadal u nas zostać co wiąże się z podniesieniem pensji dla niego, jednak też nie można wykluczyć, że w przypadku gorszego sezonu, może zmienić zdanie i spróbować swoich sił w innej drużynie a wtedy nic się nie zarobi. Więc Ci co chcą jego pozostania jak i Ci, którzy chcieliby go sprzedać mają trochę racji.
0
@Medium Najśmieszniejsze jest to, że te kobiety zarabiające w ten sposób, wyzywają, wyśmiewają mężczyzn ich oglądających i płacących za to. Do tego przyczynia się brak zdolności do nawiązania relacji, bo coraz mniej młodych ludzi uprawia seks (gdzieś czytałem badania, że w USA około 30% mężczyzn w wieku 21-30 jest abstynentami seksualnymi). Niby rozwiązłość jest promowana gdzie nie gdzie a efekt przynosi odwrotny.
1
@VegetaPolska Bo @Luciano99 uznał, że ktoś musi zrobić pierwszy krok...
1
@Sau_Ron Hoof.
1
@michal26 Ciekawy i ważny temat z pewnością pod wieloma względami. Przyczyn związanych ze spadkiem urodzin dzieci jest kilka. Po pierwsze moim zdaniem jest wygodnictwo, dużo osób chce żyć wygodnie, bez jakiegoś większego wysiłku. Wystarczy spojrzeć, że mało osób się interesuje losem swoich miejscowości co widać przez frekwencje na spotkaniach organizowanych, uczestnictwach w wyborach, itd. a co dopiero mówiąc o wychowaniu dzieci. Tu warto dodać, że ten trend pewnie jest podobny jak w krajach Zachodu i ciekawi mnie jak w innych krajach to wygląda. Kolejna kwestia gospodarcza, z jednej strony są wysokie ceny i wydatki, ale z drugiej stać ludzi na wyśmiewane przez Konfederację ideę z tymi dwoma samochodami (czasami nawet więcej jest na dom ich), wakacje też często ludzie wyjeżdżają, itd. Tak wiem, że zarówno mężczyzna i kobieta musi czymś dojechać do pracy, itd. ktoś powie, ale są tacy co mają trzy lub więcej tych samochodów. W najbliższym otoczeniu (praca, znajomi) widzę, że część osób mimo posiadania własnego domu czy mieszkania nie decyduje się na dzieci. Schemat często się pojawiający to jak ktoś się zdecyduje to ma dwójkę lub trójkę często a część w ogóle. Dla gospodarki liczba urodzeń jest istotna, nie da się jednak zero-jedynkowo podejść do tego, bo są różne przyczyny tego w większym lub mniejszym stopniu.
1
@The Game 10 Ja kupowałem tam jedynie fotel do siedzenia przy komputerze to po czterech latach gdzieś już się materiał zrywa, fotel też sam się opuszcza, coś przy tym mechaniźmie podnoszenia musiało się uszkodzić. Na miejscu ze sklepu go odbierałem.
18
@tomek8756 Te kobiety o tym nie myślą, bo u tej grupy ich ego jest najważniejsze