negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@esem91 Ciekawy, zresztą ostrzeżenia związane z dodawaniem zdjęć dzieci były wcześniej również poruszane, przed bardziej dynamiczny rozwojem AI.
2
@Kidd Nie wiem czy ja mam takie wrażenie, ale najwięcej by chcieli narzucać innym Ci co są zwolennikami reguły "mój wybór, moja sprawa, mogę robić co chcę..."
1
@Kidd O Ty jak dbasz o dobro planety...
0
@Bogan Piękne odpowiedzi, ale przypuszczam, że zaraz ktoś poprze to stwierdzenie
2
@Ojciec5tkidzieci Ona uważa, że nie powinno myć się w wannie tylko szybki prysznic, w odpowiedziach pod tym napisała.
0
Zobaczymy co da drużynie, ale oby jak najwięcej pozytywów, czas pokaże.
0
Eksperci co o tym myślicie?
https://x.com/warto_rozrabiac/status/1681554771029684224
0
@Rompul Podobno tak, ale trzeba być przygotowanym na różne warianty
4
Kolejne pechowe rozdania do kolekcji na Ggpoker, ładnie znowu pod EV linia poleci
@Rust_Cohle @Bykunn @Rompul @escarabajo i @matirix20
0
Trendy na Tik Toku:
https://www.komputerswiat.pl/artykuly/redakcyjne/nowa-moda-na-tiktoku-jak-media-spolecznosciowe-ucza-sie-od-branzy-18/qnn3kyb
Ostatnio jeszcze jedna z dziewczyn mająca konto na onlyfans, po walce bokserskiej z inną dziewczyną z Polski pokazała biust na arenie:
https://przegladsportowy.onet.pl/ofsajd/wygrala-z-polka-i-odslonila-piersi-zachowanie-freakfighterki-wywolalo-burze/hg2k2m6
1
@Kidd Albo szukają jeszcze powiązań politycznych też przy tych zdarzeniach a jak w tle w kilku zdarzeniach był wątek miłosny to pominęli.
1
@Rust_Cohle To zależy od ilości graczy właśnie ile biletów czy miejsc płatnych jest w turnieju.
2
Dzisiaj brak ekspertów od spraw lotnictwa, bo coś cisza tutaj
0
@Rust_Cohle Ja właśnie w tego typu turniejach gram strategią tight aggresive, ostrożniej bardziej, bo ludzie lubią walić all in preflop z marginalnymi rękami i rozgrywają co popadnie. Na tygodniu coś spróbuję pograć jeszcze jakieś turnieje inne, w razie czego na cashowkach się odrobi.
0
@Rust_Cohle @Bykunn @Rompul @escarabajo czy ktoś z was grał w tą niedzielę te Micro Millions główny turniej, ja nie miałem możliwości niestety
4
@Kidd Ja akurat od początku nie byłem przekonany do Bartomeu. Wygrany tryplet w 2015 roku pozwolił uwierzyć, że będziemy na szczycie przez najbliższe lata. Niestety z każdym kolejnym rokiem zaczęliśmy zjeżdżać w dół i skutki tego są odczuwane do dzisiaj i jeszcze trochę w przyszłości.
1
@sokot Jak Windows 10 czy 11 chcesz zainstalować to lepiej wybrać 64 bitową wersję, bo 32 bitowa obsługuje tylko do 4 GB pamięci RAM
1
@tomek8756 Oni przeważnie tam wybierają takich rozmówców z jednej strony, mało kiedy tam można spotkać młode osoby (jak był odcinek marsz równości i odnośnie kobiet, że nie chcą rodzić dzieci) a tak to przeważnie starsze osoby są tam, ale fakt czasami śmiesznie albo denerwująco działa na oglądających.
0
@draxidox Tu jeszcze nagranie jak jedna osoba miała maskę i przyłbicę założoną:
3
@Luciano99 Roman takie pytania stawia na LR, że powinieneś go uwzględnić w kolejnych swoich odcinkach sezonu.
A co do autora postu, to najlepiej skonsultować to z lekarzem rodzinnym i powie czy jakieś dodatkowe badania są potrzebne, w zależności czy coś jeszcze dolega.
0
@Kluivert_P @taxky Po weekendzie pewnie okaże się jakie plany ma UFC na ten pas, może zrobią tak, że wygrany walki z UFC 291 będzie pretendentem a drugim właśnie Prohazka albo Błachowicz vs Pereira już o pas a następnym pretendentem będzie Jiri.
2
@matirix20 Dla mnie lepiej się gra na PS, więcej wad ma ten drugi soft jak dla mnie.
@Rust_Cohle trzeba będzie zagrać, może wariancja w końcu się odwróci na moją korzyść.
0
@taxky Pecha mają ostatnio mistrzowie wagi półciężkiej w UFC, pewnie na dniach się wyjaśni czy walka Błachowicza będzie o pas, wiele na to wskazuje, bo na szybko ciężko będzie im znaleźć inne dwie osoby z topu wagi półciężkiej.
0
@Firestone A jak te Krzysie czy jak im tam było?
1
@barcelonaLM No racja, bo tak jak PSL i Hołownia niczym się nie wyróżniają, nie mają pomysłu jak przyciągnąć potencjalnych wyborców, reszta też jak wspomniałem nieraz bardziej skupia się na atakowaniu Konfederacji zamiast pomyśleć jak zwiększyć swoje poparcie. Tyle, że jak chcą zniechęcić osoby do głosowania na Konfederację to nie oznacza z automatu, że głos idzie na PO, TD, bo mogą równie dobrze nie iść na wybory, co na plus dla PiS, bo to zwiększa ich szansę na kolejną kadencję.
0
@barcelonaLM Tutaj ludzie właśnie nie są zmęczeni PO czy PiS, bo jest tu sporo zwolenników tej pierwszej partii, przynajmniej kilkanaście nicków mogę z marszu wymienić bez trudu i uważają, że PiS > Konfederacja więc większość nadal mają te dwie partie. Zgadzam się, że ogólnie partie prawicowe/konserwatywne zyskały więcej poparcia w części krajów Europy i to zjawisko może się utrzymać.
1
@Rust_Cohle Żeby mi tak siadały all iny gdzie większość przy EV+ wtapiam i tak, chyba trzeba będzie coś postawić też.
0
@D10SLEO Niestety pensje swoje też zrobiły wysokie i do tego czasami ściąganie graczy nie do końca z pomysłem na nich i przez średnią/gorszą grę nie było chętnych do kupna.
0
@Kazragore Grało się, jak będzie odświeżona wersja, trzeba będzie przypomnieć sobie dobre czasy gry.
10
@Bartek_VEB @tristan87 @MesQueUnClub96 jak widać zdania są podzielone