negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon Też się może tak zdarzyć, ale wtedy już całkiem sprzedaż powinna być wstrzymana do momentu naprawienia usterki, ale też są sytuacje jak wspomniałem wcześniej. Płatność bezgotówkowa jest częściej używana, ale gotówka całkowicie nie wypadnie z obiegu.
0
@Ojciec5tkidzieci W wersji, której tu podają jest, że źle się poczuł i się policjanci zatrzymali i mogli zaraz po zatrzymaniu zdjąć mu kajdanki. Słabo to wygląda wiadomo, że we dwóch sobie z nim nie poradzili.
1
@Ojciec5tkidzieci Jak możesz obrażać ulubioną partię wykształconych i przedsiębiorczych osób! A swoją drogą to jest ciekawe, że partia mająca w szeregach podobne inteligentne osoby i poparcie wśród takich osób (załóżmy, że tak jest) nie może przeskoczyć w poparciem nad PiS, po tym jak się ośmieszali, jak sami też twierdzą, ponieważ zwolennicy uważają, że mają zabetonowy elektorat czyli beton i ciemnogród okazuje się mocniejszy zaradnych osób (zaraz się jeszcze pojawi coś w stylu, że demokracja to ustrój, gdzie większość mają idioci, tak wiem...)
0
@Ojciec5tkidzieci O takie rzeczy się pytasz, przecież wiadomo jaka będzie odpowiedź: PO
1
@Jarek92Barca Z ciekawości sprawdziłem dane dotyczące ilości transakcji, znalazłem zestawienie jedno za 2021 r.
https://polskabezgotowkowa.pl/aktualnosci/boom-na-platnosci-bezgotowkowe-nie-slabnie
Ta wypowiedź skierowana pewnie do osób, które są przeciwnikami całkowitego wykluczenia gotówki, żeby zdobyć ich poparcie, jednak jak już mówimy, gotówka w 100% nie zniknie.
1
@MesQueUnClub_87 To też prawda, bo wystarczy jedno postanowienie organów ścigania i jest blokada na rachunku bankowym (wiadomo, że z byle powodu nie będą tego robić, ale coś takiego jest). Ciekawe ile z samozwańczych ekspertów wie, że do tej pory nie we wszystkich punktach sprzedaży jest wymóg płacenia bezgotówkowego, ale to nasze prawo jest takie, że można felietony o tym pisać.
0
@RosjaninBut Miałem na myśli, że przez odblokowanie kpo pójdzie przekaz do opinii publicznej "patrzcie dzięki nam dali w końcu te pieniądze" a po drugiej strony barykady mało widocznej dla większości może być tak jak mówisz.
0
@Tasde Głównym powodem dla którego warto zostawić gotówkę jest możliwość awarii systemu płatniczego, bo każdy system może zawieść i wtedy przy braku gotówki jest problem (zdarzały się takie awarie np. w sklepach, gdzie cały dzień nie można było zapłacić kartą).
0
@RosjaninBut Dobrze powiedziane, na pewno przy zwycięstwie bloku PO/Lewica/Trzecia Droga zostaną odblokowane środki z kpo, ale pewnie w zamian za to coś UE będzie chciała, biorąc pod uwagę, że z tymi partiami łatwiej będzie się im dogadać (a pieniądze pozwolą trochę odwrócić uwagę od tego).
6
@KamQiX Z partii, które funkcjonują w naszym kraju, zagłosuje na konfederację. Nie zgadzam się że wszystkim co proponują i niektórymi osobami tam, ale mogą dać jakiś powiew świeżości i pchnąć coś innego niż przez ostatnie lata PiS/PO. PiS utrudnia różne rzeczy i często sam się ośmiesza. Za PO w 2015 roku pamiętam świetną stawkę 10 zł brutto na godzinę w weekendy jaka funkcjonowała (tak teraz z kolei mimo, że stawki większe to ceny zdecydowanie też) i też częste kontrole małych przedsiębiorstw (za PiS też to funkcjonuje chociażby przez Urząd Skarbowy) no i główny motyw PO to żeby tylko obalić PiS, program od kilku lat. Mam inny światopogląd niż Lewica więc też odpada ta opcja dla mnie. Zostaje jeszcze Trzecia Droga, ale też jakoś nie przekonuje, zwłaszcza że Hołownia raz mówił, że chce odsunąć PiS i PO a potem z Tuskiem chciał robić wspólna listę a jest ryzyko, że nawet progu nie przekroczą jak poparcie ich będzie spadać.
0
Ciekawe do ilu pakietów dobiją:
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wojna-z-rosja/news-jest-11-pakiet-sankcji-wobec-rosji-co-zawiera,nId,6855047#crp_state=1
0
@Mario96w Schetyna gościem w rozmowach popołudniowych RMF FM a tu cisza
1
@Lucerfi Nie wiem jak teraz, ale parę lat temu przeprowadzono badania, w których wyszło, że 40% Polaków nie ma żadnych oszczędności więc jakby mieli się znać na gospodarce i budżecie...
W tych tematach w zasadzie jest dyskusja moja racja insza niż jego/jej i ogień....
1
@DonMatteo901 Bo one najwięcej generują emocji i zainteresowania a co za tym idzie częściej się mówi o nich
3
@tomek8756 No tak, bo to ma tyle wspólnego z seksizmem, że głowa mała, chyba że mają na myśli, że przez przymilajace zachowania mężczyzna chce zdobyć kobietę w ich myśleniu, bo się tak zdarza, ale żeby jakieś absurdy wymyślać na siłę...
2
@John_Doe Nie jestem tego pewien według mnie trochę źle opracowali strategię, bo bliżej wyborów będą coraz częściej wypominane obietnice, wypowiedzi, które są nie do końca trafne i aktualne. PO ma teraz tendencję rosnącą więc jak dobrze będą pokazywać nieudane zagrania (skierowali się na wyborców, którzy są przeciwko PiS i PO, ok tutaj to gwarantuje poparcie na progu 10-15%) tylko nie pomyśleli jak to pociągnąć dalej. Nie daje im tych 20%.
0
@Nazio87 Stresuje się chłop to musi coś przekąsić
2
@John_Doe Mi się wydaje, że jednak w przeciągu paru miesięcy do wyborów stracą trochę poparcia, które przejdzie na PiS i PO.
2
@Mathew16 A najlepsze jest to, że piszą niektórzy ile tu fanów Konfederacji jest, mimo że częściej widać wpisy przeciwko nim niż popierające.
0
Wypowiedź po meczu Bednarka, z takim nastawieniem to ciężko będzie coś osiągnąć.
"To bardzo zły mecz w naszym wykonaniu. (...) Myśleliśmy, że dogra się sam do końca" - mówił po przegranym 2:3 spotkaniu z Mołdawią w eliminacjach mistrzostw Europy obrońca reprezentacji Polski Jan Bednarek
0
@Encore Największą winą Santosa jest chyba to, że zdecydował się tu przyjść, nie wiedząc do końca na co się pisze.
0
To co stawiacie tego typu nagłówki jutro?
https://ekstraklasatrolls.pl/wp-content/uploads/2020/08/318A9347-1ECF-4183-BDA2-DF69F64E5FE9.jpeg
1
@LS Taktycznie
0
@Rust_Cohle Najważniejsze, że sąsiad przegrywa...
1
@Comentateiro jesteś aktywny dzisiaj to do kiedy ten Santos?
1
@FcPortoFan1999 Właśnie miałem o tym pisać, najważniejsze że sąsiad przegrywa. A tak na poważnie widać mimo wszystko spadek jakości gry w niemieckiej kadrze.
0
@ElTomas Na top5 jest szansa myślę
3
Kolejny kawałek z cyklu muzycznego, dance'owo, trance touru. Dzisiaj podrzucam utwór Laguna Unforgiven, pierwszy raz usłyszany na jednym z setów imprezowych Energy 2000, fani Ekwadoru też pamiętają ten kawałek.
@BorzyKrzys @HighestInTheRoom @michal2007
0
@Jakchcesz Na internecie jak się ogląda zdjęcia tych znanych kobiet czy modelek to takie można odnieść wrażenie. W życiu realnym na co dzień to już nie, racja.
0
@michal26 Ale tu już trochę wina Konfederacji, że dali się tutaj wmanewrować, bo PiS i reszta wiedzą jakie podejście do tego tematu ma Konfederacja i przez takie coś, oberwą PRowo, bo większość patrzy z pryzmatu, że nie chcą pomagać Ukrainie.
Zresztą już temat był poruszany na weekendzie, że wiadomo, że nie ma szans na obecną chwilę wejścia Ukrainy do NATO.