1

@Borneo Trzaskowski to mimo wszystko już powinien przejmować schedę w PO, bo nie ma tak negatywnego poparcia wśród osób nie będących wyborcami Platformy niż Tusk.

72

Według mnie też lepiej byłoby gdyby odszedł Ferran zamiast Ansu, jeśli jeden z tej dwójki ma być sprzedany.

0

@Borneo To, że na marszu ich nie było to nic dziwnego, bo oni są przeciwni PiS i PO oraz resztą opozycji. Dla nich koalicja z PiS mimo, że mogliby być w rządzie to równa się gwóźdź do trumny, bo ludzie, ich wyborcy im tego nie wybaczą więc nie wiem czy będą chcieli ryzykować. Problem z Twoim PO jest taki, że nawet jak obejmą władzę to i tak muszą utrzymać socjal, który zapowiadali sami w odpowiedzi na zapowiedzi i ruchy PiS. Zresztą duża koalicja opozycyjna nie jest też gwarancją, że będą się tak dogadywać we wszystkim (PO, Polska 2050, PSL, Lewica). Po za Tuskiem nie mają w szeregach takiej postaci, żeby mogła w przyszłości pociągnąć i utrzymać ten blok myśląc o kolejnych kadencjach, wyborach. Straci władzę PiS nie martw się, prędzej czy później to się stanie, ja myślę, że w tym roku to się stanie. Problem w tym, że opozycja nie umiejętnie się zabiera, żeby przejąć władzę.

1

@Kidd Czekać spokojnie na La Rambli? Jak tak można by było...

1

@Comentateiro Tak budzą niesmak, że w krajach arabskich i podobnych jakoś organizują wiele wydarzeń jak w zeszłym roku MŚ w piłce nożnej w Katarze, różnego rodzaju inne mecze, GP Formuły 1 w Arabii Saudyjskiej, gale UFC co roku też się jakaś odbywa i można wiele jeszcze wymieniać przykładów.

0

@Borneo To, że w sondażu jest ujęta taka opcja to nic dziwnego, bo przy sondażach różne opcje się zakłada i prezentuje (w zależności jeszcze kto przeprowadza sondaż). Jeśli nawet konferederacja weszła by w koalicję z PiS to straciła by większość wyborców i później podzieliła los Kukiza. Gdzie Hołownia teraz krytykuje PO jak chciał niedawno wspólną listę z Tuskiem robić, gdzie przy wyborach prezydenckich sam się deklarował przeciwko PiS i PO

1

@michal26 Ale mimo wszystko chyba nadal większość klubów La Liga nadal popiera Tebasa i mimo tego jego cvc nie widać jakoś poprawy w klubach i sytuacji, statusu La Liga

0

@Faro Nie no mimo wszystko Raphinhie bronią liczby, które ma lepsze.

1

@Sau_Ron Dzięki

1

@Sau_Ron Cabbage

0

@partymaker Właśnie pamiętam sytuację gdzie to przy okazji strajków jakiś były blokowane również stacje benzynowe przez zwolenników opozycji i argumentem za tym działaniem było, że trzeba utrudnić życie ludziom, żeby pokazać co złego władza robi, bo przy nich jak będzie strajk, blokady to nic nie da.

8

@jacobFCB Bo to jest wbrew woli "ekspertów". Jak punktują zachowania PiS i Konfederacji od razu się uaktywniają a swoich nie potrafią przyznać się i siedzą cicho (jak wczoraj przy okazji Seweryna). Zresztą ta opozycja taki poziom prezentuje, że przy tym co PiS wyprawia to sami sobie strzelą w stopę.

1

@ranger3120 A w drugą stronę jakby było to zaraz by podniosły raban i kobiety były by zniesmaczone...

1

@Adran360 Błachowicz też ma ciekawą drogę za sobą, liczę na dobrą jego walkę z Pereira

0

@Survier Jeśli kogoś będą mogli i chcieli kupić kogoś na atak to myślę, że ten wariant ze sprzedażą Fatiego jest prawdopodobny, bo i tak by nie pograł za wiele a coś kasy za niego dostali by (zakładając, że zgodzi się odejść z klubu i go sprzedadzą).

0

@michal26 Ogólnie to trend w części krajach widzę, że partie bardziej nacjonalistyczne bądź prawicowe nabierają na znaczeniu i poparciu (tutaj Niemcy, Włochy też i bodajże Finlandia z przykładów jeśli dobrze pamiętam).

1

@michal26 Dobrze powiedziane, machine learning na tym polega, ,e się uczy pewnych zachowań, niekoniecznie prawidłowych zawsze. Zastanawia mnie jeszcze kwestia jak rozwiążą to prawnie, bo jak wiadomo rozwija się też technologia deepfake też bazująca na AI a z czasem coraz precyzyjniejsze będą zdjęcia, wideo, itd. co może posłużyć jako fałszywy dowód w sprawie albo zaszkodzić komuś.

1

@tadzik447 Właśnie odnośnie AI i zagrożeń z nią związanych wczoraj nieco rozmawialiśmy z @michal26
A propos jeszcze AI ktoś wstawił jak rozmawiał z chatem od google i sprawdzano dowcipy o Trumpie i Bidenie żeby powiedział. Na temat Donalda napisał coś związanego z Rosją a o Joe napisał, że nie może stworzyć, bo nie porusza tematów politycznych.

11

@hayek Widać ten fałszywy uśmieszek na twarzy...

0

Komentarz usunięty

0

@partymaker Wypomną mu wtedy medal co przyjął od prezydenta Dudy

2

@betonito Pewnie siedzą cicho albo uważają, że mógł nie iść na tą konferencję

0

@chlip1 Z tego co kojarzę to część z nich ma środki ulokowane w kryptowalutach stąd też nie są bezpośrednio widoczne.

1

@tbas We Włoszech może być spokojnie, jest przecież tam trochę zwolenników Mussoliniego i jakoś szumu z tego nie robią.

0

@JordiAlbion Wiem heh, ale prawdę mówiąc są różnych sytuacjach powinno się jakoś reagować.

0

@JordiAlbion Taa już to widzę jak idą tłumy

0

@JordiAlbion Zobaczymy co z tego wyniknie

1

@MysticCat On akurat jest ich przeciwnikiem więc dla niego to będzie jak woda na młyn.

0

@clyde No teraz będzie ciężko z tym, bo po tych wszystkich wydarzeniach nie prędko myślę, że się dogadają.

1

@bartas97 To trzeba Muska zapytać i jego ekipy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?