2

@MesQueUnClub96 Przecież już są inne nastroje w komentarzach, w artykule dotyczącym Busqetsa.

0

@bartekvisca Teraz tolerancja jest zakres 5 km/h więc powyżej tej wartości jak przekroczysz prędkość, może przyjść mandat.

2

@Hasszz Powodów może być kilka, można spróbować zrobić twardy reset i ewentualnie potem reinstalacja systemu, gorzej jak masz tam jakieś dane w pamięci urządzenia, bo będzie problem z kopią jak się ciągle wyłącza, chyba że masz zrobioną wcześniej, regularnie gdzieś się zapisują dane (np. dysk google). Jeśli to nie pomoże to przyczyną będzie sprzęt, nie wiem jaki masz model tabletu, przy części są dedykowane oprogramowania na komputer co można spróbować podłączyć i może coś zdiagnozować, ale przy ciągłym restarcie systemu to może nie zadziałać.

0

@FcPortoFan1999 Dobrze, że udało się im wygrać ligę, ale wydaje mi się, że ich mecze z tego tygodnia to przedsmak tego co będzie się z nimi działo w przyszłym sezonie i za rok Legia zgarnia mistrzostwo kraju.

1

@Lucerfi Ale nie dziwne, że hejtują skoro wchodził z założeniem, żeby wprowadzić coś nowego a niedawno chciał się jednoczyć z Tuskiem, teraz działa wspólnie z PSL i coś palnie w stylu, żeby jak najszybciej wycofać gotówką, ale w jaki sposób tego dokonać i jakie skutki może wywołać to sam nie wie.

0

@JarekS Ciekawe i zarazem trudne jeśli chodzi o zawodników, transfery itd.

0

@4drian0 Ja przed meczem stawiałem na taktyczne 1-0 dla nas

1

@tomek8756 Stawiam, że za rok wygrają Ekstraklasę

1

@FcPortoFan1999 W eliminacjach do europejskich rozgrywek, pewnie szybko zostaną odprawieni z taką grą jak dzisiaj i trener się zmieni i kadra po części pewnie też.

1

@blondasek Nie lubię tutaj dyskutować na temat wiary, bo zazwyczaj jest wyśmiewanie i tak zazwyczaj to samo się powtarza tutaj poglądy osób na forum. Jeśli podejść do tego czysto z punktu religii, wiary to celem nadrzędnym jej jest osiągnięcie zbawienia i życia wiecznego. Śmierć każdego człowieka zawsze wzbudza emocje głównie u bliskich, zwłaszcza jeśli umierają w młodym wieku. Można mówić, twierdzić, że to niesprawiedliwe, że jedni umierają bardzo wcześnie, w męczarniach inni żyją długo bez większych problemów i jest to zrozumiałe, dla mnie również jako osoby wierzącej. Zgodzę się, że podejście osób zarządzających kościołem, kleru jest często kiepskie, bo przekonanie mają jedno, nie chcą zrozumieć drugiego człowieka, jego myśli, emocji, itd. tylko dbanie głównie o swój interes, co przekłada się jak już było wspomniane nieraz na podejście ludzi do kościoła, wiary. Jak w przypadku straty rodziców, mogli by powiedzieć, że Bóg ich zabrał do siebie, są szczęśliwi w nowym życiu, zaoferowali Tobie jakieś wsparcie, jeśli potrafili by podejść normalnie do człowieka. Co do głównego tematu wątku, sam nie jestem zwolennikiem aborcji, ale nie będę wyklinał, wytykał jak to pewnie też zwracają uwagę, że część osób wierzących "przeklina kobietę, która dokonuje aborcji". Są różne sytuacje życiowe, bardzo stresujące i traumatyczne jak gwałt np. Zdarzają się kobiety, które żałują dokonania aborcji, z punktu podejścia wiary popełniły grzech, ale mogą uzyskać rozgrzeszenie (mam tu na myśli jak kobieta zabija dziecko nienarodzone z własnej zachcianki a nie z gwałtu).
Nie będę też pouczał, tylko chciałem przedstawić punkt widzenia od osoby wierzącej wynikającej z założeń, prawd wiary, itd. Na pole naukowe nie wchodzę już w tej wypowiedzi, można by się rozpisywać, ale może innym razem.

2

@Sulimo Spokojnie, będzie za parę godzin

11

@Danny Gaucho Pięknie, ciekawe co teraz wymyśli.

2

@Comentateiro Ja od pewnego czasu uważałem, że Busquets mógł w trakcie sezonu grać mniej meczów, przez co może drużyna bardziej sobie radziła przy jego nieobecności, bo tak to każdy trener sięgał po niego jeśli chodzi o skład, bardzo często. I to może być problemem dla Xaviego, żeby nagle odłączyć Sergio od składu (w sensie gwałtownie i wolałby, żeby jeszcze został).

0

@bartekvisca Właśnie na spokojnie trzeba podejść do tych młodych zawodników, nie ma co robić hurra optymizmu czy jechać po nich, że się do niczego nie nadają. Muszą dostać szansę i sprawdzić czy dadzą radę. Jedną z opcji w pewnym etapie mogło by być wypożyczenie do klubu gdzie mieli by mniejszą presję choć z drugiej strony, wiadomo jak się u nas zazwyczaj kończą. Może być to spowodowane również jakością młodych zawodników.

0

@talizmo Do odejścia Bartomeu przyczyniły się afery i chęć odejścia Messiego w 2020 r. Nie wiem też czy to było prawdziwe stwierdzenie, bo padały takie zdania, że Bartomeu i tak nie mógł wystartować w wyborach 2021.

1

@PatrychoO Dzisiejszy mecz pokazuje też według korelację drużyny i zachowania socios, którzy przez ostatnie lata zachowują się jak na pikniku, bo serio aż ciężko uwierzyć, że tak mają wszystko w dupie.

3

@betonito W City ma większy komfort pracy i jest bardziej niezależny od zarządu w porównaniu do Barcelony, gdzie jednym z głównych powodów, dla których odszedł był problem na linii z Rosellem i jego ekipą.

0

@Lola120 Nie Ciebie miałem na myśli, tylko poprzednią wymienioną osobę, bo obydwie zawsze tylko w poważnym tonie piszą.

4

@Rust_Cohle Ale pasują oni do siebie, patrząc po sposobie ich pisania tutaj.

2

@Luciano99 @Comentateiro coś młodziej wygląda

1

@Rust_Cohle Tak wszędzie jest, gdzie są konferencje, wypowiedzi jakiś polityków zazwyczaj ogólne to przychodzi sporo osób i przeżywa a jak są jakieś zebrania otwarte, gdzie można przedstawić swoje pomysły, plany na działania to znacznie mniej osób przychodzi.

0

@Emhyr Może chcą powtórzyć sytuację z sezonu 2015/2016 gdzie też mieli ponad 10 punktów przewagi nad Realem a w konsekwencji do ostatniej kolejki była walka o mistrzostwo jeśli się nie mylę.

0

@Aragorn33 Trafna uwaga, nie wiem też czemu nie zwracają w klubie na to uwagi, bo schemat jest powtarzalny jak wspomniałeś przez kilka miesięcy.

0

Za chwilę przeczytamy w wywiadach "każdy kolejny mecz jest jak finał..."

2

@michal26 Myślę, że dużo nie straciłeś

1

@Barca1992 PiS robi coś w stylu stworzymy jakiś problem, potem spróbujemy go rozwiązać i ludzie nam za to podziękują...

1

@Rust_Cohle Gość podwójny bad beat dostał można ująć.

2

@Rust_Cohle Piękne podsumowania

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?