1

@michal26 Tu taką akcja:
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wojna-z-rosja/na-zywo/news-rosja-podwoila-liczbe-delfinow-chroniacych-baze-w-sewastopol,nId,6841350#crp_state=1

Dużo jest sług Kremla więc mimo wszystko w razie niepowodzeń Rosji można się spodziewać wszystkiego, bo Putin ze świtą łatwo nie odpuszczą.

1

@michal26 Dobry taktyk, bo akurat przykryje negatywne nastawienie po śmierci kobiety w szpitalu w Nowym Targu, jednak ten temat jest bardzo istotny, przewidywany jest zwiększony ruch na granicy polsko-białoruskiej a tutaj info jeszcze z ostatnich dni
https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-straznicy-graniczni-po-raz-pierwszy-ostrzelani-z-bialorusi,nId,6843097#crp_state=1

4

@Lucerfi Też w pierwszej chwili pomyślałem, że mógł antywirus wywalić tego typu plik z komputera (zwłaszcza jak był zmieniany też w trakcie pracy na komputerze na jakiś inny, bo nie każdy antywirus tak samo reaguje).
@Rust_Cohle to @Luciano99 wywalił ten plik, żeby skupił się na pracy a nie na głupotach...

0

@HighestInTheRoom Ok, dam później jedną propozycje co jak pierwszy raz słuchałem to kojarzy się z letnimi klimatami a utwór pewnie nie jest tak mocno znany.

1

Dobrze nawet wyglądają, wydaje mi się że lepiej niż na prezentacji.

1

@MysticCat Zależy to od miejscowości gdzie coś robisz, ale np. w pobliżu mnie jak się pytałem o jedno badanie USG to termin w publicznej placówce był najwcześniej za 4 miesiące (oczywiście na NFZ).
A też ciekawe jest, że lekarz jak pójdziesz prywatnie a pracuje w jakiejś placówce/szpitalu publicznym na konsultację i chcesz się leczyć u niego to jeszcze jak np. ordynatorem tam to potrafi Ci przyspieszyć termin zabiegu/operacji na NFZ.

3

@Esteban_ Dlatego jak wyżej napisałem, że najlepiej będzie jakiegoś używanego kupić, ale nie bardzo wyeskloatowanego, bo będzie najlepszy stosunek cena/jakość. Nieraz dobre okazje są na zagranicznych stronach ze sprzętem IT itd. u nas też myślę, że coś się trafi przystępnego jak się poszuka.

0

@cules100pro Do 3 tysięcy napisał więc do tego progu się odnoszę, Windows 10 jak się ma to można aktualizować za darmo na 11 jeszcze także na tym nie straci więc może tak czy tak później kupić RAM, bo w przypadku 10 minimum to 8GB, żeby system normalnie pracował i moc uruchomić jakieś nieskomplikowane aplikacje.
No tak się czepiam, bo próbuje coś doradzić zajmując się informatyką i dać wskazówki dobre.

1

@Tomo1989 A to chyba do kolegi wyżej odpowiedź, bo wiem że są one nielegalne.
@cules100pro Lol czy CS nie wymagają karty graficznej mocnej więc można pograć na takim sprzęcie, ale w tym przedziale cenowym nie jest typowo gamingowej a te co podałeś już kosztują nieco więcej niż trzy tysiące.
Windows 11 nie testowałem, ale z 8GB Ram lepiej moim zdaniem używać póki jest wsparcie przez 2 lata jeszcze Windows 10.

1

@Bykunn Ja u siebie mam na podwórku drób i wygląda jak pustynia trochę ani źdźbła trawy, ale jest część placu jeszcze, gdzie mało chodzą to tam mogą jeść trawę.

0

@cules100pro Tyle, że te klucze zazwyczaj w tej cenie są z keyloggerow jakiś utworzone
@Rust_Cohle Do 3 tysięcy laptopa nowego do gry będzie ciężko dostać, ponieważ nowe w tym przedziale cenowym będą miały zintegrowaną kartę graficzną, ewentualnie można poszukać jakieś używanego, ale żeby nie był jakoś długo eksploatowany od nowości.

1

@Transu96 haha @koksik2700 Po za dobrą posadzką to na pewno musisz zaopatrzeć w dużą ilość słomy (w zależności jaka powierzchnia kurnika musi być, zależy jakie kury chcesz hodować czy te mięsne (brojlery) czy nioski na jajka. Te pierwsze to typowo na mięso, one długo nie żyją, szybko nabierają masy i nie lubią jak jest bardzo gorąco. Nioski mogą przetrwać kilka lat, one lubią więcej przestrzeni, bo więcej chodzą niż brojlery (te mięsne szybko się męczą przy chodzeniu, dla nich najlepsza temperatura to rak do 25 stopni maksymalnie).

1

@Kessie Nasi eksperci chyba śpią jeszcze, że żaden tego nie skrytykował

1

@HighestInTheRoom Trzeba będzie jakąś serie zrobić z tymi utworami, może później ja podrzucę swoje propozycje, żeby urozmaicić trochę wehikuł czasu La Rambli (aborcja, polityka i saga transferowa)

4

@BorzyKrzys Oj słuchało się tego duetu i nie tylko ten utworów wpadł w pamięć, Remady and Manu-L dali trochę fajnej klubowej muzyki

1

@aleksandrowielki Zgadzam się z tym, zresztą sam sekretarz generalny NATO wspominał nieraz, że państwo zaatakowane z sojuszu musi pierwsze dni bronić się samo, żeby wojska sojuszu mogły dotrzeć do kraju zaatakowanego.

0

@arasz1819 Nie bronię Trumpa, bo też miał swoje odpały, ale Biden też trzymał dokumenty niejawne w domu:
https://tvn24.pl/swiat/usa-prezydent-joe-biden-nie-zaluje-sposobu-obchodzenia-sie-z-tajnymi-dokumentami-6640040
Tyle, że jak już sprawa wyszła na jaw to nie stwarzał problemów, ale sam jak powiedział nie żałuję sposobu postępowania z nimi więc tego typu praktyki ma więcej osób i w obu przypadkach są złe.

0

@draxidox Nie jest to fake, Tusk pod końcem lutego już o tym wspominał.

0

Fortyfikacje obronne Rosjan na linii frontu, info dla zainteresowanych @michal26 Ty wrzucałeś info w temacie wojny:
https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/wydarzenia/niesamowite-fortyfikacje-rosjan-ukraincom-trudno-bedzie-sie-przebic/cchd2hv

4

@ProMILs Trzeba będzie wtedy wspomóc naszą dzielną ekipę

5

@ProMILs Będą teraz zrzuty ze śmigłowca wykonywać.

0

@Kgorecki2500 Nie wierzę w scenariusz rozpadnięcia Rosji, prędzej to wymienią Putina na kogoś innego, ale to i tak mało prawdopodobne na ten moment.

14

Przydała by się jakaś łatwiejsza grupa w tym roku, znając życie będzie pewnie MU/Arsenal i Milan np. to wtedy o awans nie będzie łatwo.

0

@PawkoFCB Tyle,nze z drugiej strony jak masz na przykład dwa lub więcej psów różnych osób to zazwyczaj (może nie zawsze, ale często) zaczną warczeć, szczekać na siebie i podbiegać więc tak spokojnie wtedy nie ma

0

@tomek8756 Z tym stworzeniem tej aplikacji i zakazem używania w swoim kraju Chińczycy trafili bardzo dobrze. Nie dość, że czerpią z niej profity to nie ośmieszają się jak niektórzy autorzy nagrań na tej platformie.

5

Amanda Nunes kończy karierę, w ostatnich latach najlepsza była ze wszystkich kobiet w oktagonie UFC bez względu na podziały wagowe.

1

@OskP Na szybko dwie główne walki, Main event bierze to Amanda, druga walka według mnie ciekawsza starcie w wadze lekkiej, postawiłbym ma Dariusha, jeśli szybko zneutralizuje Oliveire to wygra, bo im dłużej walka będzie trwać tym bardziej będzie na korzyść Brazylijczyka a Dariush pokonując Oliveire ma szansę duże w przyszłości dostać title shota. Resztą walk się nie interesowałem więc ciężko coś powiedzieć.

1

@Pawlak1992 Trochę przypomina ją właśnie jak się im przyjrzy

1

@Luciano99 Teraz już inna wybranka jest?

0

@Pawci023x Może, chrome czy inna przeglądarka wyświetla taki komunikat przy stronie jak nie ma aktualnego certyfikatu zabezpieczeń

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?