0

@Tasde Warto dodać, że teraz mają też utrudnione pole, bo USA blokuje im dostęp do pewnych elementów, podzespołów, przez co też w jakimś stopniu na pewno wydłużają się im procesy produkcji, itd.

0

@Tasde Kraje zachodnie przenosząc produkcję sporo rzeczy do Chin to można było przypuszczać, że Chińczycy będą chcieli z tego skorzystać i na podstawie rozwiązań przez nie stworzonych coś spróbują zrobić własnego.
Czas pokaże co z tego wyniknie, ja obstawiam że przy tych badaniach pewnie część osób pochoruje, umrze, ale to dla nich żadna strata (dla rządzących).

3

@Lionel_Messi10 Odbuduje się trochę dzięki tym wygranych.

1

@NeKenI Spokojnie, w trakcie meczu będzie ich dużo

4

@Kessie Na taką sztukę to trzeba sprzęt mocny z warsztatu przygotować na łowy.

3

@Kgorecki2500 Ostatnio były właśnie w jednym mieście niedaleko mnie i tak z ciekawości przyjrzałem się na ceny, zaczynało się przeważnie od 25 zł za jakieś kanapki z mięsem, warzywami, itd. burgery od 30 zł w górę.

2

@Kapiczek Nato zaczęło właśnie przygotowywać plan na wypadek wojny z Rosją, niektórzy z generałów USA uważają, że coraz większe prawdopodobieństwo jest użycia broni jądrowej przez Putina a i też przygotowują scenariusze na wypadek "zamrożenia konfliktu" więc może to trwać jeszcze długo. Zresztą Chiny chcą prowadzić interesy z Europą więc myślę, że mogą blokować zapędy Rosji a nawet mogą się przyczynić do zakończenia wojny, żeby odepchnąć trochę Europę od wpływów USA na swoją korzyść.

0

@Culers Teraz to pewnie nie pojawi się w mediach przez kilka dni po druzgocącej porażce Realu z City.

2

@Kinginiesta Właśnie, ja na to też zwróciłem uwagę, że po tylu sezonach Pepa w City, drużyna jego jest na wysokim poziomie. Co sezon są jednym z faworytów LM, w Premier League często kończyli pierwsi. Jedyny mankament odnośnie City i Guardioli jest właśnie ta LM, ale teraz mają na to bardzo duże szanse, choć w finale wszystko też może się zdarzyć. Zresztą można porównać w innych drużynach, gdzie trener jest od ponad 5 lat, na jakim są/były drużyny. W City racja co do budżetu, ale z drugiej strony w takim PSG, gdzie też o finanse się nie martwią, na przestrzeni lat mają gorsze wyniki w LM od Manchesteru City (mam na myśli fazy pucharowe, gdzie dochodzą drużyny).

3

@Bartula Jeszcze biorąc pod uwagę sytuację przed sezonem to dla nas jest jest lepszy sezon mimo, że Real zgarnął Puchar Króla, Superpuchar Europy i KMŚ, liga krajowa i LM to najważniejsze trofea.

3

@Czajka90 Zazwyczaj więcej o nich piszą tutaj ich przeciwnicy i tak się napędza karuzela.

1

@Kluivert_P Zobaczymy jakie plany na walkę będą mieć oba sztaby treningowe, Pereira jak popełni podobny błąd co w ostatniej walce z Adesanya to Jano go znokautuje.

1

@Kluivert_P Ciekawie się zapowiada ta gala i ciekaw jestem formy w jakiej będzie Błachowicz.

2

@Kidd Jeszcze do pakietu dodałbym tych co narzekają na jakiś użytkowników czy tematy po czym za chwilę i tak się pojawią i komentują. La Rambla jest jak wehikuł czasu albo czujesz jakby czas się zatrzymał.

5

@ranger3120 Po krótce dobrze wyjaśnione, na ten ten temat można się wiele rozpisywać. Uważam, że w dzisiejszym świecie, zwłaszcza jeśli biorąc tendencje i styl życia w zachodnich krajach, tym bardziej mężczyzna, który jest typem jak nazwałeś bad Boya czy po prostu sobą, ale pewnym siebie a nie miękką kluchą będzie przyciągał większość kobiet.

1

@Bykunn A to bez wątpienia, mocno przyczynił się do rozwoju tej gry. Fajnie było oglądać go w akcji w programach jak np. High Stakes Poker, klasą i poczuciem humoru się wykazywał oraz grał praktycznie do ostatnich swoich dni.

4

@Rust_Cohle No wiadomo, że to nie są duże pieniądze ogólnie, ale za tą kwotę można kupić coś czym można się najeść chociaż albo z dwa posiłki jakieś w domu przygotować.
Tak niektórzy robią ceny wysokie w miejscach z jedzeniem, bo wychodzą z założenia, że i tak ktoś coś kupi.

1

@Rust_Cohle Jak znam życie to i tak jacyś ludzie to kupią.

3

Legenda pokera Doyle Brunson , określany przez wielu jako ojciec chrzestny tej gry, zmarł dzisiaj.
@Rust_Cohle @Bykunn

8

@TheNekro94 Sam nie przepadam za Tuskiem, ale serio trzeci incydent z rakietą/balonem w naszej przestrzeni w ciągu zaledwie kilku miesięcy to nie wygląda dobrze. Zrozumiałbym raz przypadek, bo mogły systemy zawieść, błędy ludzkie itd. ale w tej sytuacji to jest ewidentny problem i skoro Błaszczak z ekipą sobie nie radzą to powinni odejść i nie ma co tutaj bronić PiS, bo tak samo komendant główny policji wysadza granatnik i rozeszło się trochę echa i tyle.

0

@RosjaninBut Teraz to miejsce trochę odżyje dzięki produkcji broni i amunicji.

1

@Arkon Ogólnie obydwaj nie wygrali często LM, mają tyle samo finałów na koncie, 1 LM wygrana więcej na korzyść Pepa.

2

@Arkon Patrząc na całokształt, uważam że lepszy jest Pep. Ligi krajowe dominuje, większość sezonów wygrywał jako trener, fakt z LM idzie mu gorzej i zastanawiam się czy jak mu się nie uda osiągnąć tego w tym sezonie to będzie bliżej końca jego epizodu z City, choć tutaj ma duże pole manewru i większy komfort pracy niż w przypadku kiedy prezydentem kluby w Barcelonie był Rosell. Klopp też ma duży warsztat trenerski, sukcesy również, ale w ogólnym rozrachunku wybrałbym Guardiolę.

0

@aleksandrowielki No dokładnie, zazwyczaj to wygląda tak, że zamiast wyciągania wniosków na przyszłość w celu uniknięcia podobnych błędów to się szuka winnego i tyle.

1

@pt9 Haha aż się przypomniały czasy studiowania, ale tak jest na nie jednej uczelni, często przerabia się takie starsze techniki, metody albo w ogóle różne rzeczy, z których i tak się później zazwyczaj nie korzysta.

8

Kończy się okres gry Sergio w Barcelonie, minęło trochę czasu, wygrał wszystko co się dało, wiele zawdzięcza się mu za jego grę na przestrzeni pobytu w drużynie, ostatnie lata miał nie za najlepsze. Ciekawi mnie kto teraz zastąpi go, bo zmiana musi jakaś nastąpić po decyzji Busqetsa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?