negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tasde Warto dodać, że teraz mają też utrudnione pole, bo USA blokuje im dostęp do pewnych elementów, podzespołów, przez co też w jakimś stopniu na pewno wydłużają się im procesy produkcji, itd.
0
@Tasde Kraje zachodnie przenosząc produkcję sporo rzeczy do Chin to można było przypuszczać, że Chińczycy będą chcieli z tego skorzystać i na podstawie rozwiązań przez nie stworzonych coś spróbują zrobić własnego.
Czas pokaże co z tego wyniknie, ja obstawiam że przy tych badaniach pewnie część osób pochoruje, umrze, ale to dla nich żadna strata (dla rządzących).
0
Ciekawe co z tego wyjdzie
https://cyfrowa.rp.pl/technologie/art38503091-chiny-stworza-superodpornych-zolnierzy-przerazajace-manipulacje-genami
0
Tebas i Vinicius:
https://www.meczyki.pl/newsy/tebas-zaczal-pouczac-viniciusa-mocna-odpowiedz-pilkarza-realu-madryt-nie-jestem-twoim-kolega/212261-n
3
@Lionel_Messi10 Odbuduje się trochę dzięki tym wygranych.
1
@NeKenI Spokojnie, w trakcie meczu będzie ich dużo
4
@Kessie Na taką sztukę to trzeba sprzęt mocny z warsztatu przygotować na łowy.
5
"Miłośnik kebabów":
https://www.rmf24.pl/regiony/warszawa/news-wymuszal-darmowe-kebaby-zarzuty-dla-25-latka,nId,6790084#crp_state=1
3
@Kgorecki2500 Ostatnio były właśnie w jednym mieście niedaleko mnie i tak z ciekawości przyjrzałem się na ceny, zaczynało się przeważnie od 25 zł za jakieś kanapki z mięsem, warzywami, itd. burgery od 30 zł w górę.
2
@Kapiczek Nato zaczęło właśnie przygotowywać plan na wypadek wojny z Rosją, niektórzy z generałów USA uważają, że coraz większe prawdopodobieństwo jest użycia broni jądrowej przez Putina a i też przygotowują scenariusze na wypadek "zamrożenia konfliktu" więc może to trwać jeszcze długo. Zresztą Chiny chcą prowadzić interesy z Europą więc myślę, że mogą blokować zapędy Rosji a nawet mogą się przyczynić do zakończenia wojny, żeby odepchnąć trochę Europę od wpływów USA na swoją korzyść.
0
@Culers Teraz to pewnie nie pojawi się w mediach przez kilka dni po druzgocącej porażce Realu z City.
2
@Kinginiesta Właśnie, ja na to też zwróciłem uwagę, że po tylu sezonach Pepa w City, drużyna jego jest na wysokim poziomie. Co sezon są jednym z faworytów LM, w Premier League często kończyli pierwsi. Jedyny mankament odnośnie City i Guardioli jest właśnie ta LM, ale teraz mają na to bardzo duże szanse, choć w finale wszystko też może się zdarzyć. Zresztą można porównać w innych drużynach, gdzie trener jest od ponad 5 lat, na jakim są/były drużyny. W City racja co do budżetu, ale z drugiej strony w takim PSG, gdzie też o finanse się nie martwią, na przestrzeni lat mają gorsze wyniki w LM od Manchesteru City (mam na myśli fazy pucharowe, gdzie dochodzą drużyny).
3
@Bartula Jeszcze biorąc pod uwagę sytuację przed sezonem to dla nas jest jest lepszy sezon mimo, że Real zgarnął Puchar Króla, Superpuchar Europy i KMŚ, liga krajowa i LM to najważniejsze trofea.
3
@Czajka90 Zazwyczaj więcej o nich piszą tutaj ich przeciwnicy i tak się napędza karuzela.
1
@Kluivert_P Zobaczymy jakie plany na walkę będą mieć oba sztaby treningowe, Pereira jak popełni podobny błąd co w ostatniej walce z Adesanya to Jano go znokautuje.
1
@Kluivert_P Ciekawie się zapowiada ta gala i ciekaw jestem formy w jakiej będzie Błachowicz.
2
@Kidd Jeszcze do pakietu dodałbym tych co narzekają na jakiś użytkowników czy tematy po czym za chwilę i tak się pojawią i komentują. La Rambla jest jak wehikuł czasu albo czujesz jakby czas się zatrzymał.
5
@ranger3120 Po krótce dobrze wyjaśnione, na ten ten temat można się wiele rozpisywać. Uważam, że w dzisiejszym świecie, zwłaszcza jeśli biorąc tendencje i styl życia w zachodnich krajach, tym bardziej mężczyzna, który jest typem jak nazwałeś bad Boya czy po prostu sobą, ale pewnym siebie a nie miękką kluchą będzie przyciągał większość kobiet.
1
@Bykunn A to bez wątpienia, mocno przyczynił się do rozwoju tej gry. Fajnie było oglądać go w akcji w programach jak np. High Stakes Poker, klasą i poczuciem humoru się wykazywał oraz grał praktycznie do ostatnich swoich dni.
4
@Rust_Cohle No wiadomo, że to nie są duże pieniądze ogólnie, ale za tą kwotę można kupić coś czym można się najeść chociaż albo z dwa posiłki jakieś w domu przygotować.
Tak niektórzy robią ceny wysokie w miejscach z jedzeniem, bo wychodzą z założenia, że i tak ktoś coś kupi.
1
@Rust_Cohle Jak znam życie to i tak jacyś ludzie to kupią.
3
Legenda pokera Doyle Brunson , określany przez wielu jako ojciec chrzestny tej gry, zmarł dzisiaj.
@Rust_Cohle @Bykunn
8
@TheNekro94 Sam nie przepadam za Tuskiem, ale serio trzeci incydent z rakietą/balonem w naszej przestrzeni w ciągu zaledwie kilku miesięcy to nie wygląda dobrze. Zrozumiałbym raz przypadek, bo mogły systemy zawieść, błędy ludzkie itd. ale w tej sytuacji to jest ewidentny problem i skoro Błaszczak z ekipą sobie nie radzą to powinni odejść i nie ma co tutaj bronić PiS, bo tak samo komendant główny policji wysadza granatnik i rozeszło się trochę echa i tyle.
0
@RosjaninBut Teraz to miejsce trochę odżyje dzięki produkcji broni i amunicji.
1
@Arkon Ogólnie obydwaj nie wygrali często LM, mają tyle samo finałów na koncie, 1 LM wygrana więcej na korzyść Pepa.
2
@Arkon Patrząc na całokształt, uważam że lepszy jest Pep. Ligi krajowe dominuje, większość sezonów wygrywał jako trener, fakt z LM idzie mu gorzej i zastanawiam się czy jak mu się nie uda osiągnąć tego w tym sezonie to będzie bliżej końca jego epizodu z City, choć tutaj ma duże pole manewru i większy komfort pracy niż w przypadku kiedy prezydentem kluby w Barcelonie był Rosell. Klopp też ma duży warsztat trenerski, sukcesy również, ale w ogólnym rozrachunku wybrałbym Guardiolę.
0
@aleksandrowielki No dokładnie, zazwyczaj to wygląda tak, że zamiast wyciągania wniosków na przyszłość w celu uniknięcia podobnych błędów to się szuka winnego i tyle.
4
Przygoda jednego z Youtuberów związana z samolotem:
https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/wydarzenia/rozbil-samolot-specjalnie-dla-wyswietlen-grozi-mu-nawet-20-lat-wiezienia/bzqgt9b?utm_campaign=cb
1
@pt9 Haha aż się przypomniały czasy studiowania, ale tak jest na nie jednej uczelni, często przerabia się takie starsze techniki, metody albo w ogóle różne rzeczy, z których i tak się później zazwyczaj nie korzysta.
8
Kończy się okres gry Sergio w Barcelonie, minęło trochę czasu, wygrał wszystko co się dało, wiele zawdzięcza się mu za jego grę na przestrzeni pobytu w drużynie, ostatnie lata miał nie za najlepsze. Ciekawi mnie kto teraz zastąpi go, bo zmiana musi jakaś nastąpić po decyzji Busqetsa.