negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kolejna akcja aktywistów klimatycznych:
https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-aktywisci-przykleili-sie-do-plyty-lotniska-paraliz-w-niemcze,nId,6899833#crp_state=1
0
@Cotutajsiedzieje Szczerze to niełatwo, ale jest to wykonalne. Trzeba trochę kobiet poznać i pobyć z nimi, by zobaczyć jak się zachowują, jaki stosunek mają do mężczyzn, bo różnie będą reagować. Co do poznania to odradzał bym poznawanie przez internet (tak wiem, że zaraz będą głosy, że się tam udawało jakimś osobom), ale w stosunku do ilości osób na portalach różnych to zaledwie będzie parę procent. No i zazwyczaj najlepiej się sprawdza podejście, że nie oczekujesz za wiele od nowo poznanej kobiety (w tym sensie, że od razu nie widzisz w niej żony, szybko się w niej zakochujesz, itp.)
2
Pie******* AK nic nie umie wygrać, do kolekcji odpadnięcie z turnieju po all in przeciwnika z J7o za 20bb na jednym z turniejów micro millions
@Rust_Cohle @Bykunn @Rompul @escarabajo
2
@Sau_Ron Homestead
2
@Borneo Teraz jak się rozstał z jego córką to na pewno jak rodzinę go traktuje
35
@Zoker Popieram, gdyby zwolennicy bloku PO/Trzecia Droga/Lewica w połowie choć skupili się na rozwoju swoich programów i by przekonać nowe osoby do siebie tego czasu co spędzają na wyśmiewaniu z Konfederacji to może by mieli jakieś rezultaty. Jak się czyta tego typu teksty, że uuu w punkt, bo ten czy w tamten ryk, itd. to serio odechciewa się tu wchodzić.
2
Chwilę nic nie wrzucałem więc przy weekendzie kolejna propozycja z energicznych utworów, dzisiaj Akira - Million Miles Away From Home w remixie DJ Manian vs Tune Up
@HighestInTheRoom @BorzyKrzys @michal2007 i inni zainteresowani
0
@Janas11224 Chyba sam Tusk zapoczątkował to podniesienie 500+ na 800+ albo ktoś inny z opozycji o ile dobrze kojarzę, ale sami PO się wmanewrowali, bo jeśli by głosowali przeciw (mówiąc, że jak dojdą do władzy to podniosą to świadczenie) i przy tym dostać narrację od zwolenników tego pobierania środków, że nie chcą dawać, itd. głosując za w sumie niewiele zyskują, bo i tak będzie stanowisko rządu, że to dzięki nim podnieśli a wyborcy PiS w takiej sytuacji nie widzą powodu do zmiany chęci zagłosowania z PiS na PO
0
@MessiForeverTheBest Podam przykład, że kogoś uderzę czy nazwę pie**** bałwanem i po tym powiedziałbym tej samej osobie, że jak się źle z tym czujesz to możesz mi przebaczyć, bo taki wydźwięk miał wcześniejszy Twój wpis.
3
@MessiForeverTheBest "Możesz mi przebaczyć jak na katolika przystało" już wychodząc po za wiarę, to rozumiem, że jak kogoś obrazisz czy zrobisz coś złego to nie mówisz najpierw przepraszam do drugiej osoby tylko możesz mi przebaczyć.
2
@JarekS Ciekawa wypowiedź, według mnie czasami jest takie wrażenie, że niektórzy byli sprowadzeni bardziej, żeby kogoś ściągnąć a nie do końca był pomysł na gracza przez co nie odnosił sukcesów w grze. Bez Torresa dalibyśmy radę spokojnie, zresztą to jak Guardiola mówił, że nie będzie go zatrzymywał to znaczy, że nie widział w nim tak mocnego potencjału, żeby go rozwijać, w przeciwnym razie przekonałby go do zostania albo starał się mocno o to.
1
@escarabajo W tych turniejach co ja gram to akcja jest cały czas od rozpoczęcia, jedynie czeka się na koniec rozdania w fazie bubble (tuż przed miejscami płatnymi).
@Rust_Cohle są codziennie teraz do 16 lipca, kilka/kilkanaście w ciągu dnia. Wpisowe zazwyczaj jest tam od 1,10$ do 5,50$ w zależności od turnieju, jak będę miał możliwość to dzisiaj zagram kolejny albo w niedzielę wieczorem.
Jak do jutra czy niedzieli zagra się w trzech turniejach to dają bilet do freeroll, gdzie można zgarnąć bilet na ostatni turniej z pulą 500 tysięcy dolarów.
0
@escarabajo Rejestracja zazwyczaj otwiera się kilka godzin przed rozpoczęciem turnieju, ale zazwyczaj na turniejach online można dołączyć jeszcze po rozpoczęciu turnieju (gracz dołącza z takim samym stanem żetonów w przypadku dołączenia po 30 minutach od startu gry jak pozostali, którzy rozpoczęli normalnie turniej).
0
@escarabajo W miejscach płatnych ukończyłem blisko 400 miejsca (na ponad 6 tysięcy graczy), jakieś tam dolary wpadły, dobre i to zważywszy, że nie brałem rebuy a długa rejestracja trwała ponad dwie godziny
1
Udało się zagrać w końcu pierwszy turniej z tej serii Micro Millions na PS
@Rust_Cohle @Bykunn @Rompul
0
@IronSanHybrid Trzeba sprawdzić kto tam jeszcze ze znanych bardziej osób gra no i z Polski osoby, bo nawet nie śledziłem jeszcze.
4
@VegetaPolska Ty będziesz protegowanym jak w jednym z odcinków tego serialu a @Luciano99 z ekipą jako mistrzowie podrywu
1
@matirix20 Jeden z pupilków Dany więc cały czas jest możliwa gdzieś walka z jego udziałem, jednak waga lekka w UFC obecnie jest najmocniejsza ze wszystkich, z czołowymi zawodnikami tej dywizji i tak przegra zapewne. Chyba, że po tej edycji TUF z Chandlerem coś wymyślą jeszcze dla niego.
0
@Survier Próbować to jedno a jaki efekt będzie to drugie, ale w ten sposób jak poprzez te wypowiedzi na to wskazuje.
79
@VegetaPolska O zaczyna się ...
1
@D10SLEO Tusk w ten sposób wydaje mi się, że chce odbić trochę potencjalnych wyborców Konfederacji (zwłaszcza tych niezdecydowanych na ten moment), z jednej strony nie dziwne, bo narazie Konfederacja ma większe poparcie niż oddzielnie Trzecia Droga i Lewica (przy założeniu, że TD nie wejdzie do sejmu) muszą jakoś kombinować, żeby uzyskać większość, a nie chcieli by uniknąć konieczności jakiegoś porozumienia z Konfederacją.
0
@Rewolucja123 Tak czytałem to, ale to że przychody były spore na tamten moment, nie oznaczało, że z miejsca poprzedni zarząd musiał dawać lukratywne kontrakty i często też były zmieniane na korzyść zawodnika co sezon bądź dwa. I też nie zabezpieczyli się na wypadek jakieś kryzysu (jak w przypadku covida) i nie trafia do mnie tłumaczenie, że nie mogli tego przewidzieć, bo w każdej firmie, instytucji, itd. może dojść do kryzysu, gorszych momentów o czym przekonało się już trochę osób.
1
@IronSanHybrid Właśnie a jak krytykować innych to zaraz się odpalają
3
@IronSanHybrid A było jeszcze to:
https://x.com/matt_magdziarz/status/1675796700663824384
0
@lucas/catalan Zgadza się, tam pojawi się też sporo ludzi a co do AEW to oni też mają problem z wyprzedażą biletów na gale takie jak ppv w maju co robili, w Kanadzie tygodniówki Collision
1
@lucas/catalan Z punktu widzenia klimatu podbudowy tej gali jak dla mnie może być dobrą decyzją, obecnie fani wrestlingu w UK są bardziej żywiołowi, dają lepsze reakcje niż w USA (wyjątki czasem się zdarzają) i nie bez powodu Nick Khan i/lub Triple H chcą więcej gal Premium Live Event robić po za Stanami Zjednoczonymi
2
@shahman Aż dziwne, że nikt z "elity" LR jeszcze nie zareagował na to i nie skrytykował tego
3
@pikass14 Ja miałem taką sytuację, że jak zarobiony kabel nie był do końca zarobiony poprawnie (w sensie, że np. jeden z pinów od kabla nie stykał z wtyczką do gniazda tj, to nie uzyskiwana była maksymalna możliwa prędkość, tylko niższa. Natomiast jak pomyślisz kolejność gdzieś przy montażu kabla to nie powinien w ogóle pokazać połączenia z siecią poprzez ten kabel.
0
@tristan87 Z jednej strony fakt, że w wielu krajach policja nie działa sprawnie w pełni (u nas też to można zaobserwować), z drugiej strony po tym co działo się w USA 3 lata temu i teraz we Francji plus przepisy dotyczące zatrzymywanych, itd. niektórzy z funkcjonariuszy będą mieć dylematy, zwłaszcza młodzi co do podjętych działań podczas interwencji, zatrzymania, itd.
2
@Luciano99 Widzę, że jest prężny rozwój i sporą odpowiedzialność spoczywa na Twoich barkach