0

@Nazio87 Da się wybrać obie opcje?

0

@FCB_dimiC Dużo osób jest takich co lubią wygodę a potem się dziwią, że źle albo wymagają znacznie większego wysiłku od innych...

1

@hayek Ostatnio się wypowiadał Macron i nadal będzie mu zajmował linię telefoniczną.

1

@PatrychoO Ogólnie gala na plus choć kilka rzeczy mi nie odpowiadało.

0

@kamilos1214 Są kobiety, które spotykają się z łysymi gościami, jednym się tacy podobają, innym nie

1

@PatrychoO Ja obejrzę jutro rano, będę unikał spoilerów, żeby się nie nadziać.

2

@Aragorn33 Tyle, że walka na terenie Rosji wiąże się z tym, że będą rzucać atomówkami, bo już będą przyparci do muru a sam Putin powiedział, że w wojnie atomowej nie ma zwycięzców.

0

@pt9 Ja postawiłem kilka złotych na awans Realu...

0

3

Z jednej strony dość długo już tam jest, jeśli wygra z nimi wygra LM w tym sezonie to osiągnie w końcu jeden z głównych celów, jeśli nie to raczej ciężko mu będzie dokonać tego w kolejnych. Tak czy tak może się szykuje pod odejście z MC, teraz prezesem u nas jest Laporta więc z nim łatwiej się dogadać niż jakby miał z Rosellem (jednym z powodów dla których Guardiola odszedł były zapewne nieporozumienia z ówczesnym prezesem) czy Bartomeu.

3

@tbas Jedyne czego zabrakło to lepszej skuteczności i wykończenia w zamknięciu akcji bramkowych, bo do nich dochodziło. Nad tym muszą popracować, bo nieraz przy stanie 1-0 to może się zemścić. Po za tym dobra gra naszych.

1

@JimMorrisonFCB Ja znalazłem na szybko jakieś informacje o potencjalnych ruchach w tej kwestii, ale powinien podać jak broni tej tezy sam źródło:
https://www.cato.org/commentary/americas-ukraine-hypocrisy
Tutaj pod kątem opisane możliwe ruchy w kontekście zmiany rządu na Ukrainie w 2014 w odpowiedzi na zarzuty, że Rosja ingerowała w wybory prezydenckie w USA 2016 r.
Stany Zjednoczone święte nie są to wiadomo, ale z kimś musimy mieć sojusze, relacje, żeby nie pozostać sami sobie.

0

@Seba_89_ Po dwóch tygodniach to by im na pewno nie zabrakło sprzętu, Chiny to jednak bardziej wymagający przeciwnik potencjalny niż Rosja. Do tych danych militarnych też trzeba wziąć poprawki, bo nikt wprost nie powie co i ile czego ma.

0

@zadafcb Za Trypla nie wszystko takie idealne jest, ale widać dużą poprawę względem tego jak Vince zarządzał CT.

0

@Rewolucja123 No wiem, że stracił, ale udało się w końcu jakoś zaradzić na to a co za tym idzie ma doświadczenie też z naszym sztabem lekarskim również więc jak dla mnie to nie jest w 100% taka sama sytuacja jakby przychodził też za darmo, ale z innego klubu po 5 latach też będąc w nim, bo nie wiadomo czy by dalej łapał urazy.

4

@Rewolucja123 Ale przyznasz, że zdecydowanie łatwiej wejść do drużyny po pięciu sezonach niż jakby pierwszy raz się pojawił, bo to jest różnica. Zresztą dla mnie dziwne by było gdyby nie był najlepszym skrzydłowym u nas, bo z tych co są u nas jest najdłużej stażem i niebawem wejdzie w wiek określany przez część osób najlepszy dla piłkarza.

0

Ale Texeira co obrywa od Hilla w Main Evencie.

2

W nocy gala UFC 283 a na niej m.in. kolejna odsłona z sagi Moreno vs Figueiredo, choć trzeba przyznać, że pojedynki dobre im wychodzą.

1

@Rust_Cohle No w takich warunkach easy fold, że tak to wyrażę.

1

@Rust_Cohle A Ty grasz jeszcze w ogóle czy już nie?

0

@Kidd Z jednej strony jest, bo często drużyna prowadząca zwalnia tempo (nie zawsze, ale się zdarza) i jak drugiej drużynie uda się to wykorzystać i strzelić bramkę kontaktową to zaczyna się robić nerwówka i wystarczy jakiś błąd i bramka na remis a wtedy wszystko może się zdarzyć.

0

@SteuerFreiMoney To akurat pisze, że od 15 stycznia jest nagranie, czyli z dnia wczorajszego. No u nas i pewnie w innych jednostkach też "ciekawe" rzeczy policja robi

1

Dobrze to wygląda po pierwszej połowie, Real słabo gra więc warto to wykorzystać w drugiej połowie, bo głupi błąd i strata bramki i może zacząć robić się nerwowo.

5

@ranger3120 Dobrze powiedziane. Zresztą Vegeta mówi, że nie ma czasu, żeby się spotkać, ale z drugiej strony ma czas, żeby pisać z dziewczyną do późna w nocy. @VegetaPolska porad dostałeś już tu sporo, odradzam nawiązywanie tych internetowych znajomości. Mówisz, że ćwiczysz na siłowni to nie jest duży problem zagadać z jakąś dziewczyną, np. jak byś ćwiczył na zmianę z jakąś przy jednym urządzeniu. Okazji na co dzień jest trochę żeby poznać kogoś na luzie przede wszystkim.

1

@IronSanHybrid Oglądałem ten program dzisiaj właśnie. Z PiS rzecznik rządu jak na tą partię przystało próbuje mydlić oczy, np. że to dotyczy samochodów ciężarowych te opłaty. Z opozycji inne partie jak się słucha to zazwyczaj postulat, żeby PiS i Solidarna Polska przestały rządzić a potem będą naprawiać, ale co konkretnie to nie mówią wprost. Zazwyczaj jak są w śniadaniu Rymanowskiego posłowie Konfederacji to w większości przypadków starają się jakoś merytorycznie wypowiedzieć. Oczywiście też mają wady jak np. w postaci Korwina i Brauna, którzy uwielbiają państwo, które wyrządziło nam chyba najwięcej szkód w historii naszego kraju i obecnie są dużym zagrożeniem.

5

@Emhyr Ja też jestem podobnego zdania, że nie muszą go sprzedawać chyba, że się trafi oferta bardzo dobra za niego, bo bez sensu jest kolejny transfer za małą kwotę, byle żeby sprzedać.

7

@Katalończyk 99 Panna młoda rzuca bukietem w kierunku kobiet, które nie są zamężne a ta, która go złapie według tradycji ma być następną, która weźmie ślub. Ten gość co go pokazali przy stoliku to partner tej co złapała bukiet.

2

@michal26 No i warto dodać, że sztuczna inteligencja z czasem samoistnie będzie się rozwijać bez udziału człowieka więc nie będzie w pełni wiadome co będzie rozwijała.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?