negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Bardzo dobrze, Lewandowski podniesie jakość ataku, parę lat może pograć na wysokim poziomie i przez ten czas może ktoś nowy wykreuje się na pozycję 9 na dłuższy okres.
1
@michal26 Też mi się wydaje, że ruszą niebawem z kontrofensywą chociażby, że ze względu na chęć odzyskania ziem pod kontrolą Rosji, które są obecnie. Ukraina pokazuje waleczność a to też sprzyja interesom USA, które chcą osłabić Rosję jak tylko się da, bo też mają na uwadze Chiny. Rosja to najbardziej pazerny kraj na świecie od wieków według mnie a prędzej czy później pycha gubi. A Putin tymi atakami jak z tą Winnicą chce zastraszyć ludność w Ukrainie, ale to mu się nie uda.
4
@MarioVeB! Nieudolny to był poprzedni zarząd z Twoim ulubionym Bartomeu na czele.
1
@macio_944 I jeszcze są głosy o oszczędzaniu energii elektrycznej też.
0
@AnnaMarianna Jest bardziej rozrywkowy i pewnie ma inny styl spędzania czasu niż Ty, ja też miałem sytuację, gdzie ja lubię gdzieś wyjść pojechać a dziewczyna, z którą spotkałem się kilka razy wolała spędzać czas w domu, inne rzeczy preferowała więc stwierdziłem, że nie ma co rozwijać tej relacji.
0
@Kgorecki2500 60 zł za miesiąc
2
@Marcelinho99 Przecież w sądzie było udowodnione, że Laporta nie zostawił długów, bo było postępowanie w tej sprawie, zaraz po wygraniu wyborów przez Bartomeu.
1
@ranger3120 Warta lektury ta pozycja.
0
Ciekawe co dalej z tego wyniknie:
https://www.komputerswiat.pl/artykuly/redakcyjne/smierc-firefoksa-bedzie-katastrofa-dla-calego-internetu-wyjasniamy-dlaczego/4teksf1
1
@DonAndrzejos I dobrze klub robi, skoro tak zwleka z podjęciem decyzji, gdzie już dawno otrzymał ofertę i jakoś inne kluby tak mocno nie są nim zainteresowane, to nie widzę sensu, żeby poprawiać warunki finansowe w tym momencie.
3
@kryhaa Nieraz wesoło tam jest, @Medium Spotted to efekt dzisiejszych czasów, bo duża część osób niestety przez te social media, itd. w realnym świecie jest nieśmiała i w ten sposób próbuje kogoś poznać. Raczej wątpię, żeby ktoś dla beki wrzucał tego typu post, że szuka kogoś.
14
Jeden z dylematów nierzadko widoczny:
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/289605169_3130004967257178_2577842943363123252_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=8WFzHVySSJgAX_xMHvh&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=00_AT_SSv6KO_xv2cwemQu76pO0FwIOJj-DcHe6Odejwh03qQ&oe=62B8AFC3
0
@maroon Wiesz niektórzy są przekonani, że Rosja nas zaatakuje itd. a wierzyć w to, że jesteśmy bezpieczni przed jednym z najbardziej pazernych i brutalnych krajów czyli Rosją jest złudne. Według mnie też należy tamten przesmyk wzmocnić jak tylko się da tak samo jak całą wschodnią granicę.
0
Co myślicie na ten temat?
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wojna-z-rosja/news-dr-maciej-milczanowski-musimy-byc-przygotowani-do-obrony-prz,nId,6107120#crp_state=1
0
@GeneralXavi Większość aktywnych osób tutaj raczej to niewierzący, mi to nie przeszkadza, ale głównie Ci co prowokowali na różne tematy to byli ateiści. Nie widziałem tutaj, żeby agresywnie jakoś ktoś z wierzących coś narzucał tutaj, tylko wyraził normalnie zdanie, większość sama przyznaje wady jakie są w kościele itd.
1
@Sehzade1899 Szczerze to wątpię, żeby utrzymali długo te sankcje, bo sytuacja Ukrainy zależy też od wsparcia krajów zachodnich m.in. dostaw broni, bo sami nie mają jak produkować w tej chwili, Rosja ma lepsze możliwości plus zarobiła dużo od początku wojny przez wzrost cen paliw, gazu, itd. więc Rosja jest przygotowana na długie działania.
1
@Medium Dokładnie, też mogę potwierdzić, trochę dziewczyn z Ukrainy poznałem w czasie studiów (kilka dobrych lat temu) i z żadną jakiś dziwnych czy chamskich sytuacji nie było.
0
@Azacca Ja niezupełnie, zresztą jak tu niektórzy piszą, że wszyscy wierzący to jakieś oszołomy, dający się zaślepić itd. a tak nie jest. Zdarzają się fanatycy jacyś jak w wielu aspektach, ale na codzien nie zachowuję się osobiście jak jakiś omamiony co niektórzy w ten sposób przedstawiają o wszystkich wierzących. Inna sprawa, że dawniej sami rządzący zapraszali duchownych do udziału w życiu państwa, tak samo zresztą u nas jak zaraz po upadku komuny, gdzie np. w czasach komunizmu walczyli z kościołem a potem wykorzystywali go do ocieplenia stosunków, budowania wizerunku. To, że część kleru zwierzyła dla siebie okazję w tym to inna sprawa.
0
@Azacca Taki stan rzeczy, podobnie jak i wiele innych ma wspólny mianownik: większość ludzi ma wszystko w dupie i chce żyć wygodnie bez żadnego wysiłku. Z tego powodu ludzie odchodzą od kościoła, mają gdzieś co się dzieje w kraju, wiele relacji się rozpada itd.
Ok jest wiele zastrzeżeń co do tego co się dzieje w kościele i mi też się nie podobają. Jednak gdyby zdecydowana reakcja większości świeckich osób, które tworzą kościół mogło by inaczej to wyglądać. Powie ktoś, że dobrze niech odchodzą, mają gdzieś, itd. ale mając takie podejście w każdym aspekcie, można przełożyć na krajowe podwórko, co widać zresztą po stanie gospodarki. Zresztą nie tylko po sytuacji w kościele czy w kraju widać, że większość tylko myśli egoistycznie i ma gdzieś co wokół się dzieje.
0
@Objectivo Chyba, że chcesz na kompie porobić inne rzeczy po za graniem a gamingowy wiele czynności śmiało obsłuży.
0
@michal26 Jak jest na gwarancji to lepiej oddać, bo jak zobaczą że się coś majstrowało przy niej to przepadnie a z tego co wiem Canon zwraca na to uwagę (inni też).
0
@pt9 O dobrze powiedziane, myślę podobnie, takie rzeczy wynikają z chęci braku angażowania się, zasłanianiem braku czasu, itd.
1
@endriuuu2 Według mnie Unia Europejska też jest temu trochę winna, bagatelizowali zagrożenie ze strony Rosji, zajmowali się nieraz rzeczami mniej istotnymi i teraz efekty są jakie widać.
0
@goldensun Rosja ma od zawsze imperialistyczne zapędy więc nawet jak nas zaatakuje to obstawiam, że pójdzie dalej i w sytuacji kiedy USA na przykład byłoby zajęte konfliktem z Chinami to by była kwestia czasu zajęcia innych krajów. Zresztą jest też ryzyko użycia bomby atomowej i przed czymś takim to jedynie gdzieś w podziemiach można by się ukryć.
3
Ciekawa informacja:
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wojna-z-rosja/gospodarka/news-dochody-rosji-z-eksportu-paliw-kopalnych-osiagnely-rekordowy,nId,6092078#crp_state=1
0
@RosjaninBut Dokładnie tak, swoje już zrobiła i osiągnęła i było kwestią czasu kiedy to nastąpi.
1
@Kondziubarca Ludzi łatwo nakręcić na coś a potem to tak przeżywają i przychodzi zawód niejednokrotnie.
11
@Barca1992 Najbardziej śmieszne jest to, że część osób ze środowiska wykształconego śmieją się z ludzi biednych lub pewnych obszarów, że zacofani, ciemnogród itd. a sami we wszystko wierzą co powiedzą w Unii lub w krajach zachodnich, jakby tam się nigdy nie mylili.
0
@Kondziubarca Takich rzeczy nie można zapomnieć...
3
@QAnon Haha ciekawe jak ludzie o podobnych przekonaniach będą bronić tej decyzji.