0

@robsesh Bo Musk musi najwięcej sam zarobić, żeby zaspokoić swoje ego tak samo jak niektóre osoby w inny sposób.

1

@FC1899Barca Dzisiaj jakieś info mi się przewinęło, że Niemcy nie zamierzają wysyłać uzbrojenia na Ukrainę według jednego z ekspertów wojskowych a to jeśli prawda to znaczy, że będą się chcieli dogadać z Rosją. Te same Niemcy bodajże sprzedawały broń do Rosji wraz z Francją głównie, kiedy miało być zupełnie co innego.

0

@macio_944 Spokojnie niektórzy bronią i wychwalają Tebasa, bo nie pozwala na większe zadłużenia...
A prawda jest taka, że za jego kadencji wartość marketingowa La ligi spadła.

1

@Fenelon Też się cieszę, że dzieciństwo przeżyło się w tamtym okresie, bo widać sporą różnicę w wielu kwestiach.

0

@Sau_Ron Słabsza jest bardziej gra naszych obrońców niż bramkarza.

1

@gaucho104 Problematyczne są dwie kwestie, pierwsza że u nas za bardzo nie ma na kogo głosować a dwa większość społeczeństwa ma stosunek obojętny, że niewiele chcą coś działać, starać się coś zmienić, na zasadzie, jest jak jest, trudno trzeba żyć i tyle.

0

@Bobo25 Tutaj tyle ekspertów i pomysłów co jest, jakby ten czas poświęcony tutaj i te zapały przeznaczyć na rozwój i działanie, to by się działo.

2

@gaucho104 To akurat nie trudne, bo większość osób tutaj to fani PO a przynajmniej z tych co się najwięcej udzielają tutaj.

2

@Kurkmen Właśnie cześć pomysłów jest chyba na zasadzie postanowimy i wprowadzimy coś a potem dopiero w jaki sposób to zrobić.

3

@Kurkmen Dzisiaj rano jadąc samochodem tak się zastanawiałem jakby w sytuacji gdyby Rosja wygrała z Ukrainą i przejęła tam władzę, to pewnie kraje zachodnie m.in. Niemcy pewnie że strachu by wróciły do starych interesów z Rosją. Tak samo jak na przykład ekolodzy, można poczytać jak niektóre organizacje robiły deal z Rosją odnośnie surowców energetycznych i żeby kupować od Rosji gaz, itd. Nie wspomnieć o absurdalnych ich pomysłach jak natura 2000 gdzie byś nawet nie mógł wejść do lasu czy zebrać grzyby, jagody albo genialnej Spurek pomysł jak np. zakazać wędkowania. Nie wszystko co robią w Unii jest złe, ale żeby we wszystko wierzyć co mówią, że to jest dobre to jest delikatnie mówiąc naiwne podejście. A po sytuacji też z tą sprzedaży bronią widać kto lubi robić interesy z Kremlem.

3

Buczenie na UEFA z trybun pewnie przy tym hymnie

1

@ranger3120 Prawdziwy mężczyzna w końcu zaczyna się od 180 jak to mówią niektóre kobiety haha

14

Jeśli udało by się ściągnąć Roberta, byłoby to bardzo dobre wzmocnienie zarówno jeśli chodzi o wartość na boisku sportową jak i marketingową. Lewy jest opcją na już i przez te parę lat jak sytuacja finansowa klubu by się poprawiła można wtedy akurat spróbować ściągnąć kogoś na pozycję 9 na dłuższy okres.

1

@Barcanajlepszyteam Statystycznie to i tak u nas w kraju obecnie jest gdzieś tak 40-50% rozwodów, więc z jednej strony nie dziwię się, że niektórzy nie chcą brać ślubu. Zawsze jest jakieś ryzyko, że związek się rozpadnie, bo też nie wiadomo co druga osoba może zrobić za jakiś okres czasu. A autorowi postu głównego pozostaje życzyć powodzenia.

2

@Dejwol Z jednej strony tak, ale niejednokrotnie zdarza się, że i w otwartych związkach, jedna ze stron się zakochuje i tak.

0

@Pawci023x 183 cm wzrostu, obecnie 76 kg wagi, bo redukcja na lato, z przerwami treningi od 6 lat, teraz głównie siłownia i pływanie, czasami też inne aktywności fizyczne.

2

@kubix05 W czasach mojego dzieciństwa i pewnie rówieśników lub starszych też, plac zabaw był gdziekolwiek w sumie, wystarczył jakiś pomysł, kilka osób i już można było się bawić. Piękne czasy.

2

@Worny Jeszcze "fichado" bym dodał, a tak to lista swietna.

1

@Peszko07 Według mnie raczej Jano będzie następny jeśli chodzi o title shota, pytanie kto wyjdzie zwycięsko w czerwcu z walki o pas. Jano nie będzie faworytem ktokolwiek z tej dwójki wygra, co go bardziej zmotywuje.

2

@VamosGirl Pierwsza runda była na korzyść Jana, drugą Rakic wygrał więc ciężko stwierdzić jakby to wyszło przez pełne pięć rund.

5

@zodiak_10 Jeszcze Aśka niech wygra z Zhang, choć łatwo nie będzie i też dostanie title shota.

3

Udało się Jankowi, teraz następny będzie po title shota.

0

@Fartlow To kiepska sprawa, chyba że jeszcze można na blocktrade spróbować zrobić przelew, bo tam też na rachunek bankowy się wpłaca, ale nie wiem czy to przejdzie.

1

@Fartlow Chyba lepiej już jakiś portfel elektroniczny mieć jak np. Skrill czy Revolut i tam sobie sprzedać np. kryptowalute a później zrobić z portfela przelew na konto bankowe.

0

@AbelKabel Ja to napisałem, bo według których to główny argument był z zamknięciem tych sklepów związany z kościołem. Wiem, że w niektórych krajach też są zamknięte sklepy w niedzielę, dla mnie to obojętne w zasadzie czy są w ten dzień otwarte czy nie.

0

@AbelKabel Do tego jeszcze jak u nas sklepy były czynne w każdą niedzielę, to w kościołach wtedy więcej osób było.

1

U nas ta saga problemów z blokiem obronnym ciągnie się od kliku dobrych lat.

0

@LS Dla mnie to strata czasu, ale co kto lubi. Ja mimo, że zajmuje się informatyką, to zdecydowanie bardziej wolę podejść normalnie zagadać, poznać jakąś kobietę niż na tego typu stronach. Reakcje też są o wiele lepsze, bo na portalach często dziewczyny są strasznie roszczeniowe i bardzo często znajdzie się coś co im przeszkadza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?