negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Naturopata Widziałem to info, ale raczej tak prędko to nie nastąpi.
1
@Danny Gaucho Jak zwykle piekny komentarz i według mnie to jest wiecej kobiet niż mężczyzn, które wolą być same i nikogo nie potrzebują.
0
@tom9001 Słyszałem właśnie raz ktoś przedstawiał podobne wyniki, że kilka procent mężczyzn wychowuje nieswoje dziecko, w przypadku kiedy było jedno. Co do kobiet to ktoś kiedyś fajnie powiedział, że w 100% nie możesz być jej pewny...
0
@clyde Miałem to samo pisać właśnie
0
@A_Gomesinho_21 Tyle, że Jones już prawie dwa lata nie walczył, więc nie wiadomo w jakiej będzie formie.
1
Mi się podobały ostatnie dwie walki tej gali UFC
3
No i czas na Main Event UFC 270
0
@DawidekFCB Ja postaram się śledzić galę zwłaszcza Main event.
0
@IronSanHybrid Oglądałem to rozdanie w poker shark cage, gość od początku rozdania zawalił sprawę, ona wyczuła szansę do wyrzucenia go z rozdania i wyszło.
0
@deiw99 Tak, w 2019 roku jeszcze Valverde trenował Barcelonę.
0
Taką ciekawostka dzisiaj w programie antywirusowym Norton 360 firma zamieściła opcje do kopania kryptowalut:
https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/aplikacje/norton-360-z-funkcja-kopania-kryptowalut-uzytkownicy-antywirusa-sa-wsciekli/kl40ych
Bank PKO BP zastanawia się/planuje stworzyć własną kryptowalute:
https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/internet/pko-bp-mysli-o-wlasnej-kryptowalucie-bank-zastrzegl-logo-plcoin/rlbqkjt
0
@tomek8756 Nie jest żadnym wstydem być singlem, chociaż im dłużej jak się nie ma doświadczenia z kobietami chociażby w rozmowie to jest coraz trudniej poznać i nawiązać relacje z jakąś kobietą. Dzisiaj ciężko spotkać odpowiednią kobietę, dużą część nie lubi się angażować, z trudnością im przychodzi coś samej czasem zaproponować. Fakt, że jako mężczyzna poniekąd trzeba prowadzić relacje, wychodzić z inicjatywą, ale jak się nie widzi chęci u drugiej osoby to nie ma sensu. Pocieszające za to jest fakt, że już tak w gronie męskim nie gloryfikuje się kobiet i traktuje jak anioły, bo one przez byle pierdołę potrafią bez skrupułów urwać kontakt z mężczyzną i nieraz są bardziej bezwzględne.
2
Przynajmniej na jego pensji zaoszczędzimy trochę. Jednak Klopp miał rację mówiąc, że Coutinho do Barcy nie będzie pasował.
1
@Herato To prawda, jednak kiedyś musiał przyjść moment ich odejścia z La Liga, a teraz nie ma tam takich bardzo mocnych nazwisk przyciągających zainteresowanie, oglądalność.
1
Tak to jest jak się nie patrzy na to co się robi panie Kurski:
https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/wydarzenia/numer-telefonu-jacka-kurskiego-przejeli-hakerzy-sam-im-w-tym-pomogl-publikujac-go-w/tdzlwz7
0
@SkyWalkerr Facebook w ostatnim czasie był w ogniu krytyki m.in. za wyciek danych wielu użytkowników. Przez negatywne nastroje części osób planują zmianę nazwy, żey nieco ostudzić te emocje a akcje jak z kontem konfederacji na pewno im nie pomogą.
Zresztą Zuckenberg sam oferował też pomoc Fauciemu na początku pandemii:
https://ithardware.pl/aktualnosci/facebook_oferowal_fauciemu_dane_uzytkownikow_do_ksztaltowania_obostrzen_i_sam_proponowal_cenzure-19071.html
2
@Janiama I po co non stop wałkować ten sam temat ciągle tutaj? Jakoś nie widziałem, żeby chociaż kilka osób zmieniło zdanie co do szczepienia czy nieszczepienia na tej stronie przy takiej liczbie wywodów na ten temat. Dzisiaj 2 z 3 największych dyskusji dotyczy covida/szczepień. Po pół roku jak bym wszedł to pewnie też będzie ten temat ciągle wałkowany. Już serio lepiej pogadać z różnymi lekarzami, jakieś statystyki pośledzić a nie ciągle pisać te rozprawki, po których i tak żadna ze stron nie zmienia swojego zdania. To jak kopanie się z koniem.
1
@WaFenPrG Bez przesady nie porównujmy już wrestlingu do baletu, był temat nieraz wałkowany można obejrzeć wypowiedż na ten temat chociażby Lesnara, który walczył w WWE, NJPW jeśli chodzi o wrestling jak i też w MMA, gdzie był mistrzem wagi ciężkiej, Lashley też najpierw pojawił się w WWE, później w Bellatorze odnosił sukcesy, teraz ponownie jest w federacji u Vince'a.
@lucas/catalan No to by była ciekawa koncepcja.
1
@lucas/catalan Przydałby się bardzo zwłaszcza przy obecnym rosterze w WWE.
0
@lucas/catalan Walter ma potencjał, ale on raczej nie chce występować stale na galach w USA.
0
@lucas/catalan Może McIntyre, raz było na WM takie zestawienie, ale teraz w zmienionych rolach też by się sprzedało, bo na ten moment nie ma nikogo innego dać po za nim i Lesnarem, Rock też się raczej nie pojawi na tej WM.
1
@lucas/catalan Vince sam zacznie się gubić w tym co robi, pozwalniał ludzi, teraz Roman kwarantanna, Drew kontuzja, jak się Lesnar nie pojawi czy Heyman na SD to będzie od dawna takie samo poziomem jak Raw, gdzie jeszcze Randy z Mattem dają radę. Myślę, że pójdzie w długo wyczekiwany program Lesnar vs Lashley choć nie wiadomo jeszcze czy na Royal Rumble czy na WrestleManie to zostawią. Dzisiejsze Raw może coś wyjaśni w tej kwestii.
0
@Tomo1989 Magia PSG zadziałała.
0
@patry295 Tutaj to prawie sami eksperci są.
0
@Transu96 W końcu niech zrobią tą walkę.
0
@VamosGirl W tym przypadku nie jest to chyba określone, bo ograniczenia nie obowiązują tego typu usług.
0
Takie coś mnie zaskoczyło przyznam:
https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/internet/lodzki-dostawca-internetu-nie-podlaczy-cie-do-sieci-jesli-jestes-niezaszczepiony/cdqcmrh
2
@Sztosik Dokładnie, traktuje go czysto koleżeńsko, dlatego ja zawsze będę zdania, że jak się poznaje jakaś dziewczynę trzeba szybko się z nią spotkać, poznawać i prowadzić tak po męsku, bo samą rozmową z nimi relacji się nie zbuduje.
0
@VegetaPolska Chodzi pewnie o tą samą co pisałem kiedyś o niej. Jeśli się nie widzieliście nawet normalnie to nie ma co nic zakładać i na chłodno podejść do znajomości, kobiety nie lubią wbrew dzisiejszym pokazywaniem w jakiś mediach, itd. jak się im pokazuje zbyt dużo zainteresowania i się szybko w nich zakochuje.
3
@TheNekro94 Już nie wnikając z czyjej to było bardziej winy, jest taka zasada, że kobiety nie będziesz nigdy w 100% pewny.