- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1457 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1457 Culés
9
I rozumiem, że Skarb Państwa miałby płacić tym ludziom gigantyczne zadośćuczynienia pieniężne za naruszenie ich dóbr osobistych. Orzecznictwo ETPC dopuszcza restrykcje dla osób niezaszczepionych, ale jeśli szczepienie jest w danym kraju obowiązkowe.
4
@tobiasson92 To niezła równość :D Lista pozwów przerosłaby moce przerobowe na lata. Nie wspominając już o tym, że niektórzy nie mogą być zaszczepieni nawet gdyby chcieli.
4
@IronSanHybrid Poza tym zaraz pojawi się szara strefa, gdzie będzie można nabyć negatywny wynik testu lub sam paszport ;) Polska ma najniższy współczynnik zaszczepionych osób 80+ w całej UE ;) Niezależnie od tego co zrobi rząd zaszczepi się 50% ludzi, co było do przewidzenia. Nawet totalniacka i komunistyczna Francja nie idzie w kierunku tego typu badziewia.
3
@tobiasson92 To po prostu nie przejdzie.
4
@tobiasson92 faszystów nie brakuje nawet w Polsce widzę;)
3
@IronSanHybrid Najlepiej to zezłomował prezes Izby Gastronomii. :D Powiedział, że i tak przedsiębiorca nie ma prawa ani sprawdzać tych danych, ani ich wymagać, bo wolność gospodarczą gwarantuje konstytucja :)
3
@tobiasson92 Spokojnie, zaraz wyskoczy i ktoś będzie bronił tego typu pomysłów.
3
@negreanu I to jest smutne, że po 40 latach znowu pojawiają się propozycje powrotu do apartheidu, tym razem nie rasowego a sanitarnego.
0
@tobiasson92 To by trzeba było podawać w każdym miejscu swoje dane i informację o zaszczepieniu to raz, dwa to nie wiadomo kiedy osiągną ten próg odporności przez szczepienia a takie akcje zamiast zachęcać będą odpychać na pewno.
1
@tobiasson92 i jak to się ma do konstytucji czy chociaż by deklaracji powszechnych praw człowieka. Kolejny raz segregacja tym razem na mocy rozporządzenia? Chore to
0
@tobiasson92 Dzielenie ludzi na lepszych i gorszych nigdy nie kończyło się dobrze.