La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1058 Culés

0

"Dr Artur Zaczyński, członek Rady Medycznej przy premierze i szef szpitala tymczasowego na Stadionie Narodowym, powiedział w Radiu Zet, nie wyklucza, że na czas świąt wielkanocnych może zostać wprowadzony zakaz poruszania się. "

0

@barcelonaLM Moim zdaniem nie zostanie wprowadzony. Raz, że byłby nielegalny. Dwa, ludzie mają gdzieś ograniczenia Niedzielskiego. Trzy, koszty polityczne byłyby ogromne (tak samo jak zamknięcie kościołów) ;)

0

@barcelonaLM Horban też o tym mówił, więc może coś w tym być na rzeczy
https://x.com/PatrykWachowiec/status/1372842776308678658

0

@tomek8756 Branie tego co mówi prof. Horban na poważnie wymaga dużej odwagi ;)

1

@barcelonaLM Już tyle tych różnorakich wypowiedzi tych ekspertów było, m.in. jeden mówił, żeby w swoim domu warto nosić maseczkę...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?