La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1097 Culés

konto usunięte

1

Vaxzevria to nowa nazwa szczepionki Astrazeneca poinformowała szwedzka Agencja ds. Produktów Medycznych Läkemedelsverket, powołując się na dane udostępnione przez Europejską Agencję Leków (EMA).
A tymczasem Niemcy;)

https://www.google.com/amp/s/amp.dw.com/pl/niemcy-szczepienia-astrazenek%25C4%2585-cz%25C4%2599%25C5%259Bciowo-wstrzymane/a-57051870

1

@Barca1992 W Kanadzie słyszałem robią podobnie jak w Niemczech z tym, że do 55 roku życia mają tym wstrzymywać. Zamieszania robią co chwila z tym, że to się będzie ciągło bardzo długo.
Na dodatek w końcu wypuścili jakiś raport odnośnie badań nad koronawirusem to spowrotem będą badać hipotezy:
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/komentarze-ekspertow/news-ucieczka-koronawirusa-z-laboratorium-who-zada-sledztwa,nId,5139256

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?