neo2114
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wieruszów
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zaczyna się konferencja Puyola
0
Sam też zabiorę głos. Ja jestem za Gerardo Martino, ponieważ to bardzo dobry fachowiec, mimo, że nie w Europie. Czytałem wypowiedź Heinze, któy mówi, że Martino uwielbia grać na posiadanie piłki, więc to chyba dobry kandydat dla Barcy. Wydaje mi się, że pod względem taktyki może dać Barcelonie więcej niż Enrique.
0
Luis Enrique czy Gerardo Martino. Piszcie w odpowiedzi do mojego komentarza. Może być z uzasadnieniem albo samo nazwisko. Za godzinę podsumuję.
0
Do redakcji: Proponuję zrobić ankietę Luis Enrique vs Gerardo Martino. W szerokim głosowaniu przewaga Lucho jest ogromna (na 10:42 to jest 17,53% do 1,85%), ale jak będzie się kształtowała opinia użytkowników przy zawężonym wyborze.
0
Planowo miała być o 10. O 9 był trening, pewnie jeszcze siedzi pod prysznicem, albo suszy włosy, bo jest co.
0
Ja ostatnio wdziałem go "w akcji" na mundialu w 2010, Paragwaj grał naprawdę fajnie.
0
0
Bardzo dobrze, bo zdążę obejrzeć mecz Barcy a potem Legii.
0
Transmisja na niemieckim ZDF. kanał 237 Cyfrowego Polsatu.
0
Ja się przyznam, że chciałem 5 lat temu Laudrupa. No ale Guardiola przeszedł wszelkie oczekiwania.
0
Zobaczcie jaki dziwny będzie ten sezon. Nowi szkoleniowcy w tak wielu czołowych klubach w Europie- tego jeszcze nie było. Nowy trener w Barcelonie, Ancelotti w Realu, Guardiola w Bayernie, Blanc w PSG, Moyes w Man. United, Pellegrini w Man. City, Mourinho w Chelsea. Z klubów, które mogą się liczyć w walce o Puchar Europy to na stanowiskach zostali tylko Klopp w Borussi i Conte w Juventusie.
0
Poza ludźmi, którzy stracili czas i pieniądze na podróż do Gdańska reszta kibiców, która kupiła bilety na mecz powinna się cieszyć. Barcelona w nowym terminie przyjedzie prawdopodobnie w najlepszym składzie. Będziecie mieć Xaviego, Iniestę, Neymara i wielu innych, któych dzisiaj zabrakłoby.
0
Teraz znowu na sport.es pojawiła się informcja, że jednak Enrique nie został zarejsterowany w RFEF przez Celtę, więc wraca na karuzelę.
0
*zespołów
0
Art. 162. Jeden trener nie może prowadzić dwóch zespół w La Liga w trakcie jednego sezonu
Art. 187 Sezon oznacza okres od 1 lipca do 30 czerwca
0
Luis Enrique nie może zostać trenerem Barcelony ze względu na przepisy Hiszpańskiego Związku Piłki Nożnej (RFEF).
0
Thiago Silvy nie będzie niezależnie kto zostanie trenerem. MIejmy nadzieję, że nowy trener będzie miał pomysł na ŚO.
0
Jutro około godz. 15 zostaną podane ustalenia ws. dalszych działań związanych z odwołanym przedsięwzięciem.
0
Tito, życzę powrotu do zdrowia, Rak to okrutne skur....... Nadal uważam Tito za słabego trenera, jednak teraz życzę mu zdrowia tak po prostu po ludzku. Przyznaję, że chciałem, żeby odszedł, ale na pewno nie w takich okolicznościach. Czułem, że to prędzej czy później może się tak skończyć. Już kilkukrotnie wśród znajomych czy rodziny była sytuacja, gdzie rak wydawał się "wyleczony", po czym po roku czy dwóch następował nawrót choroby. Niestety obecnie nie ma na to rady.
Tito życzę zdrowia, a co do dywagacji na temat nowego trenera wstrzymam się przynajmniej do poniedziałku,ponieważ teraz ważniejsze jest po prostu zdrowie i życie człowieka
0
źródło?
0
ale akurat ci na zdjęciu mają zły napis, bo powinno być NEYMAR JR
0
A Real znalazł sobie miejsce w Neapolu do opychania niepotrzebnych graczy:
Callejon 9,5 mln euro
Albiol 12 mln euro
Razem 21,5 mln euro
Założę się, że Zubi nie wyciągnąłby nawet 15.
0
Dla mnie szybkość jest niezwykle istotna. Barcelona gra bardzo wysoko w obronie i w zeszłym sezonie widziałem wielokrotnie jak przeciwnicy jednym podaniem za obronę stwarzali sobie groźne sytuacje, z których straciliśmy sporo bramek. A Pique demonem szybkości nie jest...
0
Nie oglądałem (chociaż chyba masz na myśli ME U-21, a nie mundial). Wiem, że Bartra wypadł w nich naprawdę dobrze, lepiej nawet niż Inigo Martinez. Chociaż preferuję porównywanie w występach w dorosłym futoblu to doceniam umiejętności Bartry. Uważam nadal, że ze względu na podatność na kontuzję naszego kapitana na tej pozycji brakuje nam po prostu ludzi, więc zakup jest bardzo potrzebny.
0
Nie mówię, że Bartra jest słaby, ale szybkościowo nie ma szans z Marquinhosem.
0
Aperitif, oglądałeś jakiś mecz Marquinhosa w Romie. To jest jeden z najszybszych obrońców w Serie A.
0
No to ja daję 2 propozycje:
Kyriakos Papadopoulos 21 lat Schalke Gelsenkirchen wartość rynkowa (transfermarkt.de):18 mln euro klauzula: 22,5 mln euro
Nicolas N'Koulou 23 lata Olympique Marsylia wartość rynkowa (transfermarkt.de):13 mln euro klauzula 14 mln euro.
0
Tylko, że Bartrę to on 5 razy obiegnie zanim ten się obróci.
0
W dodatku kupili lewego obrońcę Lille 19-letniego Lucasa Digne, który przed paroma dniami został mistrzem świata U-20. (15 mln euro)
0
Dobrym i tanim wyjściem jest Nicolas N'Koulou. Zawodnik Olympique Marsylia. Kolega reprezentacyjny Songa, więc miałby pomoc w adaptacji. Ma 23 lata, jest szybki i co najważniejsze ma klauzulę 14 mln euro. Słyszałem o zainteresowaniu nim Arsenalu, Bayernu i Monaco. Wydaje mi się, że jest to kwota, którą można zaryzykować. Niska klauzula to niewątpliwy atut. Większość klubów wie, że jesteśmy pod ścianą jeśli chodzi o obsadę środka obronyi momentalnie winduje cenę.