0

Przepraszam za swoje momentami niecenzuralne słownictwo. Jednak po tym gdy tak bardzo zasłużony gracz jak Abidal został potraktowany przez zarząd jak najgorszy śmieć to sytuacja z Thiago jak dla mnie przelaała czarę goryczy.

0

Chyba mi odpisałeś nie pod tym postem, ale jeśli Vilanova twierdzi, że on nic nie wiedział o tych zapisach bo to nie jego działka to:
A) jest idiotą
B) robi idiotów z kibiców
C) odpowiedzi A i B

Albo trzeba było nie negocjować takiego kontraktu (Zubi) albo nie pozwolić, aby pierwotna kwota klauzuli pozostała w mocy (Tito). Winę ponoszą obaj panowie. Gdyby nie było tej klauzuli to nawet gdyby Thiago chciał koniecznie odejść to mielibyśmy pole manewru, bo możnaby go wypożyczyć lub sprzedać z zagwarantowanym niewiele droższym prawem odkupu. Nie wspominając, że obecnie wartość Thiago na rynku transferowym (po tym turnieju i przy obecnym szalonym rynku transferowym) jest CO NAJMNIEJ 2 krotnie wyższa od owej klauzuli odstępnego.

0

Może fakt, iż odejdzie będzie wynikał z jego chęci, ale to że odejdzie za jedynie 18 mln euro to jest powód do dymisji zarówno Zubizaretty jak i Vilanovy.

0

Wie ktoś ile wynosi klazula odstępnego Neymara?

0

72 mln? Oooo. To różnica między deklarowaną a prawdziwą klauzulą Thiago. Już w nic nie uwierzę. Sandro Rosell jest dla mnie zwykłym oszustem.

0

Następny... jak nawet kibice, którzy chcą żeby został tak uważają no to nie zdziwię się jak odejdzie.

0

Hat-trick Thiago w finale. Chciałbym, żeby dał szansę tym baranom Tito i Zubiemu, ale nie będę miał do niego pretensji gdy odejdzie, bo musi dbać o siebie.

0

Jak można dopuścić do takiej sytuacji, że zawodnicy będący w wieku optymalnym (to znaczy szczyt swoich możliwości i już lepsi nie będą) mają tak wysokie klauzule: Adriano 90 mln, Mascherano 100 mln, a nasze największe talenty, na które poluje pół Europy wręcz śmieszne : Thiago 18 mln, Tello 10 mln.

Do tej pory uważałem oficjalną stronę klubu za wiarygodne źródło informacji. Teraz słysze, że Rosell mówi, że klazula Thiago zawsze wynosiła 18 mln. Tak więc informacja sprzed 2 lat to było KŁAMSTWO W ŻYWE OCZY:

http://arxiu.fcbarcelona.cat/web/english/noticies/futbol/temporada10-11/06/29/n110629118205.html

no przepraszam bardzo, ale coś tu jest nie tak...

0

Wszyscy piszecie za 2-3 lata. Jesteście tacy sami jak Tito a dziwicie się, że Thiago chce odejść. On powinien już w sezonie 13/14 grać więcej niż Xavi.

0

Ale mi zrobiliście nadzieje tym tytułem. Za taką działalność na szkodę klubu to on powinien być wyj..ny na zbity pysk razem z Tito.

0

Jak w meczu Urugwaj-Nigeria będzie remis to bramki z Tahiti mogą mieć znaczenie przy awansie.

0

Posiadanie piłki ze strony fifa.com:
Hiszpania 71% Urugwaj 29%

0

Tahiti-Nigeria godz. 20.40 transmisja : TVP Sport

0

Spróbuj znaleźć niemiecki ZDF

0

Bo del Bosque jest strasznie "skostniały" jeśli chodzi o zmiany. Póki bronią go wyniki nikt w Hiszpanii nie podważy jego kompetencji.

0

Poza tym mi również bardzo się podobały jego dośrodkowania.

0

Chyba jednak Jo lepszy od Freda ;)

0

Niestety jedna z brazylijskich nadziei na tej pozycji Leandro Damiao (zainteresowane są nim takie kluby jak Tottenham, Atletico i Napoli) złapał tuż przed turniejem kontuzję. Został powołany Jo, ale czy on jest lepszy od Freda to nie wiem.

0

Wina Rosella, Tito i masonerii.

0

0

Wypowiedź Mesiego (jego oficjalny facebook):
We communicate “We have just known through the media about the claim filed by the Spanish tax authorities. We are surprised about those news, because we have never committed any infringement. We have always fulfilled all our tax obligations, following the advices of our Tax Consultants who will take care of clarifying this situation.”

0

A co do MŚ 2014 to notowania bukmacherów co do faworyta są na razie takie:

1. Brazylia
2. Argentyna
3. Niemcy
4. Hiszpania
5. Holandia
6. Anglia
7. Włochy
8. Belgia
9. Kolumbia
10. Francja
11. Portugalia
12. Meksyk
13. Rosja
14. Urugwaj
15. Chile

0

I do tego Belgowie mają mlodą ekipą. Za rok chyba nie odegrają jeszcze głównej roli (myślę, że wyjdą z grupy, góra ćwierćfinał), ale na EURO 2016 będą już jednym z głównych faworytów.

0

W sumie racja. A co do tych eliminacji to Argentyna ma juz matematycznie baraże, a formalny awans jest tylko kwestią czasu.

0

I tak dobry wynik Arentyny. Oglądaliście ten mecz? Pod koniec to gospodarze byli kilka razy szybsi od Argentyńczyków. W ogóle Albicelestes to pierwszy zespół, który wywiózł stamtąd punkty. Ekwador zdobył 19 punktów w 7 meczach u siebie i 2 punkty w 5 meczach na wyjeździe. I niech ktoś mi powie, że wysokość nie ma znaczenia.

0

Odnośnie kwestii finansowych dzisiaj pojawił się nowy rankingSporting Intelligence, gdzie klasyfikowane są kluby sportowe (dotyczy wszystkich dyscyplin) wg wypłacanych zawodnikom pensji. Barcelona spadła z pierwszego na czwarte miejsce co jest chyba dobrą informacją.

0

Kolejny raz defensywny pomocnik, który ma grać również jako środkowy obrońca.Zdecydowanie nie. Z Brazylią zagrał bardzo dobrze, ale nie potrzebujemy defensywnego pomocnika. Mamy Busquetsa, Songa i Mascherano (to najlepszy przykład przebranżowiania DP na ŚO w Barcelonie). Teraz potrzebny jest nam prawdziwy, rasowy, klasowy środkowy obrońca.

0

tu masz bardziej szczegółowo rozpisane prawdopodbne składy w tym meczu towarzyskim
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/922727_498560573549747_864631145_n.jpg

0

Tu się raczej wszyscy zastanawiają czy klub wyskrobie jakimś sposobem +30 mln na obronce (coraz czesciej sa przedstawione znacznie tańsze opcje). Wydatki w ostatnich latach wynoisły 33, 60 i 72,5 mln euro. Jeżeli wydamy w sumie około 100 to i tak byłoby znakomicie.

0

Po pierwsze - za drogi
Po drugie - nawet gdybyśmy jakimś cudem mieli jeszcze na wydanie dodatkowo 100 mln euro (a nawet taka kwota wchodzi w gre przy sprowadzeniu Walijczyka) to wolałbym żeby wydali te pieniądze na 2 światowej klasy obrońców i bramkarza, a nie na zawodnika, którego pozycję właśnie wzmocniliśmy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?