neo2114
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wieruszów
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A pan subiektywny to się popisuje erudycją najwyższych lotów i wielką klasą. Jestem pod ogromnym wrażeniem.
0
Chyba niektórzy są tu za krótko i nie wiedzą jak się zachować po porażce.
0
Ja napisałem, że wierzę. Chociaż w obronie musimy przyznać, że gramy TRAGICZNIE. Obrona gra za wysoko w stosunku do zdolności biegowych zawodników, a dodatkowo w wielu meczach popełniamy prosty błąd polegający na tym, że boczni obrońcy zbiegają za bardzo do środka. Idzie przerzut na druga stronę i np. Alves nie jest w stanie zablokować uderzenia z boku pola karnego. Przeanalizujcie sobie bramki tracone przez Barcę i zobaczycie sporo takich sytuacji.
0
W 4 z przodu to moja wiara jest poparta jakimiś racjonalnymi przesłankami, ale w 0 z tyłu to już tylko czysta wiara
0
Samper, Tello nie można było wpuścić, bo ktoś inteligentnie wysłał go na trybuny
0
Ogólnie się z nim zgadzam, ale wydaje mi się, że nie powinien tego mówić przed tak ważnymi meczami w LM, ponieważ brzmi to jak usprawiedliwianie przyszłej porażki.
0
iniessi, po co ryzykować w takim meczu kontuzje Bartry jak to będzie nasz podstawowy stoper na Bayern?
0
Zapowiada się fantastyczny dwumecz. Tak z ciekawości sprawdziłem jak przedstawia się sytuacja z kartkami w obu zespołach i wygląda to tak:
Barcelona:
Zawieszenie: Adriano
Zagrożenie (kartka od zawieszenia): Pique, Alba, Song
Bayern:
Zawieszenie: Mandzukic
Zagrożenie (kartka od zawieszenia): Dante, Lahm, Luiz Gustavo.
0
Fabregas i Alexis dzisiaj rządzą ;)
0
I tak nie jest źle, w porównaniu do tego co mogło być. Zdrowiej Jordi.
0
znaczy bardziej muru niż piłki
0
To jest spray z farbą, żeby zaznaczać skąd ma być wykonywany rzut wolny. Zapobiega to przesuwaniu piłki przez zawodników. Farba po paru chwilach znika
0
Dobra informacja. Rewanż z PSG zobaczymy na TVP 1.
0
Jestem jak najbardziej za. Jeszcze parę lat może być normalnie zawodnikiem pierwszej "11", a później pełnić taką funkcję jak swego czasu Larsson
0
Pojawił się oficjalny komunikat. Dzisiaj o 12 ma być konferencja prasowa z lekarzami i Puyolem.
0
Kadra na Milanu na Barcelonę:
Abbiati, Amelia, Gabriel, Abate, De Sciglio, Mexes, Yepes, Zapata, Ambrosini, Boateng, Constant, Cristante (nr 36), Montolivo, Muntari, Traoré, Bojan, El Shaarawy, Niang, Pazzini.
Z różnych względów (przepisy, kontuzje, kartki itp brakuje przede wszystkim Balotellego, Flaminiego, Nocerino, de Jonga i Bonery.
0
Messi ma 37 bramek w lidze
0
Zgadzam się z wami. Dziennikarze zadają takie pytania i trzeba grzecznie odpowiedzieć. Później na różnych serwisach zostaje wyciągnięte z kontekstu jedno zdanie i zaczyna się napinka między fanami.
0
Sam mam enkę, więc ci odpowiem. Nie odkodują. Do niedawana była możliwość odblokowania po podłączeniu dekodera do neta, ale wczoraj próbowałem i już tego nie ma. WIęc zostaje ci obejrzenie po włosku na kanale 435.
0
Jak ktoś woli obejrzeć dzisiaj hit Real-Manchester to będzie on prawdopodobnie na niekodowanym włoskim kanale Italia 1.
W Cyfrze Plus Italia 1 to kanal nr 315, w telewizji N to kanal nr 435, na dekoderze Orange to kanal nr 419. W TNK Italia 1 to kanal nr 435 albo 789 .Uwaga numery moga sie roznic!
W Cyfrowym Polsacie Italia 1 trzeba sobie samemu ustawic.
Naciskasz klawisz na pilocie klawisz ustawienia następnie wchodzisz w opcje instalacja-ręczne wyszukiwanie kanałów a potem wpisujesz odpowiednie parametry:
Satelita-Hotbird
Częstotliwość-11.919
Prędk
ość transmisji (SR)-27500
Polaryzacja-V (pionowa)
FEC-2/3
-ale można ustawić automatycznie.
Żeby znaleźć ten program w ustawieniach musimy zmienić częstotliwość dekodera na 11919 V.
Jak komuś się to przyda to się cieszę
0
Jak ktoś jeszcze nie wierzy to wysyłam link (przepraszam za niego) do oficjalnego dokumentu UEFA uwzględniającego wszystkie zmiany w kadrach zespołów Ligi Mstrzów:
http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Download/competitions/General/01/91/64/23/1916423_DOWNLOAD.pdf
0
christobal, Balotelli nie może zagrać z Barceloną. Wejdź sobie na stronę uefa.com -> uefa champions league -> clubs i tam sprawdź kadrę milanu, jeżeli ktoś miałby wątpliwości że kadry nie są zaktualizowane to polecam zajrzeć choćby do kadr PSG czy Galatasaray gdzie są już odpowiednio Lucas i Beckham oraz Drogba i Sneijder.
0
Barsa4Ever, żebyś już nie pytał więcej wytłumaczę dokładnie
każde zwycięstwo Barcelony oraz remisy 3:3, 4:4 itd. = awans Barcelony
każde zwycięstwo Malagi oraz remisy 0:0, 1:1 = awans Malagi
remis 2:2 = dogrywka
0
No trudno, kiedyś musiało się to przytrafić. Teraz najważniejszy jest rewanż z Malagą. VeB!
0
Mozliwosci jest kilka. Marzy mi sie de Gea,ale moze byc ciezko go wyciagnac.Poza tym Guaita,ter Stegen,Muslera,Stekelenburg. Nie jestem jakos przekonany co do Oiera.
0
Guardiola znalazł pracę, a nasz poprzedni trener Frank Rijkaard ją stracił. Dzisiaj zwolniono go z posady selekcjonera repreznetacji Arabii Saudyjskiej.
0
Zycze mu wszystkiego najlepszego, oczywiście poza meczami z nami.
0
Świetny mecz Iniesty, podobnie Messi znowu w decydujących momentach nie zawodził. Najbardziej zachwyciła mnie jednak gra Busquetsa i w pełni zgadzam sie z komnetatorami c+ ktory opiewali jego gre
0
Tak trochę poza tematem (ale nie do końca). Zastanawia mnie dlaczego Caballero nie jest powoływany do reprezentacji Argentyny. Jest dużo lepszy od Romero. Ma co prawda 32 lata, no ale to bramkarz, wiec spokojnie moze zagrac na jeszcze 2 mundialach.
0
michal26, zgadza sie, Valencia mocna, zwłaszcza pod wodzą Valverde