0

a co mi powiecie o tej Arryadia 2? wie ktos cos?

0

Panowie to jak to jest z tym CT 2? jak to obierać?? na satce ? jak tak to dajcie namiary:)

0

hmm jak zwykle nigdzie w na platformach polskich nie mozna??:>

0

a na rtp internacional leci??

0

a na premiere leci??

0

a na premiere leci??

0

Sprawdzalem Wiec Tak Mecz Na zywo Jest Na TVE LA1 ao 1:10 Na TVe Internacional Jest Transmisja z 10 mnin Opoznieniem! Pozdro VeB!!

0

a ma ktos pewnosc ze bedzie na tym tve internacional? bo nigdzie w programie tv tego nie widze..

0

a czy ktorys z kanałow jest darmowy? w sensie ze nie kodowany?:>

0

cała prawda i tylko prawda:)

0

mam cyfrowy ale nie mam pokoleji poukladanych programow;p

0

a no polskim eurosporcie bedzie losowanie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?