nigga123
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Barlinek
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a co mi powiecie o tej Arryadia 2? wie ktos cos?
0
Panowie to jak to jest z tym CT 2? jak to obierać?? na satce ? jak tak to dajcie namiary:)
0
hmm jak zwykle nigdzie w na platformach polskich nie mozna??:>
0
a na rtp internacional leci??
0
a na premiere leci??
0
a na premiere leci??
0
Sprawdzalem Wiec Tak Mecz Na zywo Jest Na TVE LA1 ao 1:10 Na TVe Internacional Jest Transmisja z 10 mnin Opoznieniem! Pozdro VeB!!
0
a ma ktos pewnosc ze bedzie na tym tve internacional? bo nigdzie w programie tv tego nie widze..
0
a czy ktorys z kanałow jest darmowy? w sensie ze nie kodowany?:>
0
cała prawda i tylko prawda:)
0
mam cyfrowy ale nie mam pokoleji poukladanych programow;p
0
a no polskim eurosporcie bedzie losowanie?