nightwishygt
Dołączył/a: sierpień 2012
-
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FabianekMrozek oczywiście, że był.
5
Tutaj już poważne 2 przekręty poszły na korzyść białych, brak czerwonej i zaliczenie im bramki na 2-0 po faulu na Yamalu.
5
Czułameni powinien już w drugim klasyku z rzędu schodzić z czerwoną w pierwszej połowie.
3
Żółta?????? Sam na sam wychodził, powinno być czerwo!!!!!!
0
@kuz tak, tutaj masz filmik
0
Yamaaaaaaaaaaaal
21
Zostaliśmy przekręceni
5
On jest niesamowity. Każda drużyna na świecie by chciała mieć takiego „rezerwowego”
0
@Stinger_ gdzie zgrillowanie? W zaapelowaniu o zwołanie konferencji z pytaniami?
11
Hołownia dzisiaj najgorszy na debacie xD
9
Hołownia to nawet 4 nie będzie XD Mijanka z Braunem i Zandbergiem nadejdzie.
0
@Martwy Z ananasem top (ale są lepsze XD)
8
Szymon: "Adrian, jak ci się nie podoba to wyliż dupę tuska podobnie jak ja to zrobiłem, a nie komentujesz!!!!!!!"
7
Braun dzisiaj trafne pytania, najpierw do rotacyjnego teraz do senyszyn xD
1
Dziwne, że nie sprowadzili wałkarza Marciniaka.
1
@patrix211 a co mnie obchodzi takie gadanie "kto przed starem sezonu spodziewałby się". Jesteśmy tu i teraz. Oceniamy co jest tu i teraz. No i będąc w tym miejscu frajersko oddaliśmy mecz. Tyle. Ludzie, którzy piszą o genie frajerstwa mają rację.
15
Drugi rok z rzędu odpadamy z LM przez Araujo. Czas pożegnać tego sabotażystę.
0
Jak co roku, jesteśmy frajerami w lidze mistrzów
1
Już lepiej było Erica przesunąć na środek obrony niż wpuszczać Araujo.
0
Sommer mvp... Szkoda
4
Araujo kolejny rok z rzędu zabiera marzenia o wygraniu LM
18
Patrzcie teraz jak się gra na czas
6
Marciniak jesteś śmieciem, oby to był ostatni mecz w twojej karierze.
3
Mieliśmy 200% sytuację Erica, mieliśmy słupek Yamala i głupio straciliśmy w 93 bramkę :/
0
Szkoda, że słupek!!!
1
goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Proszę strzelmy pierwsi na 3:2.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zdejmijcie tego rekina, dajcie Robercika.