0

@FabianekMrozek oczywiście, że był.

5

Tutaj już poważne 2 przekręty poszły na korzyść białych, brak czerwonej i zaliczenie im bramki na 2-0 po faulu na Yamalu.

5

Czułameni powinien już w drugim klasyku z rzędu schodzić z czerwoną w pierwszej połowie.

3

Żółta?????? Sam na sam wychodził, powinno być czerwo!!!!!!

0

@kuz tak, tutaj masz filmik

0

Yamaaaaaaaaaaaal

21

Zostaliśmy przekręceni

5

On jest niesamowity. Każda drużyna na świecie by chciała mieć takiego „rezerwowego”

0

@Stinger_ gdzie zgrillowanie? W zaapelowaniu o zwołanie konferencji z pytaniami?

11

Hołownia dzisiaj najgorszy na debacie xD

9

Hołownia to nawet 4 nie będzie XD Mijanka z Braunem i Zandbergiem nadejdzie.

0

@Martwy Z ananasem top (ale są lepsze XD)

8

Szymon: "Adrian, jak ci się nie podoba to wyliż dupę tuska podobnie jak ja to zrobiłem, a nie komentujesz!!!!!!!"

7

Braun dzisiaj trafne pytania, najpierw do rotacyjnego teraz do senyszyn xD

1

Dziwne, że nie sprowadzili wałkarza Marciniaka.

1

@patrix211 a co mnie obchodzi takie gadanie "kto przed starem sezonu spodziewałby się". Jesteśmy tu i teraz. Oceniamy co jest tu i teraz. No i będąc w tym miejscu frajersko oddaliśmy mecz. Tyle. Ludzie, którzy piszą o genie frajerstwa mają rację.

15

Drugi rok z rzędu odpadamy z LM przez Araujo. Czas pożegnać tego sabotażystę.

0

Jak co roku, jesteśmy frajerami w lidze mistrzów

1

Już lepiej było Erica przesunąć na środek obrony niż wpuszczać Araujo.

0

Sommer mvp... Szkoda

4

Araujo kolejny rok z rzędu zabiera marzenia o wygraniu LM

18

Patrzcie teraz jak się gra na czas

6

Marciniak jesteś śmieciem, oby to był ostatni mecz w twojej karierze.

3

Mieliśmy 200% sytuację Erica, mieliśmy słupek Yamala i głupio straciliśmy w 93 bramkę :/

0

Szkoda, że słupek!!!

1

goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Proszę strzelmy pierwsi na 3:2.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zdejmijcie tego rekina, dajcie Robercika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?