nightwishygt
Dołączył/a: sierpień 2012
-
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pięknie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
szkoda, bo mogło być 3-2 ale lecimy dalej!!!
0
Jezu jak on tego nie trafił???????????????????????????????????
0
Eric podłączył nas do tlenu, jest szansa
0
Kontuzje 3 podstawowych zawodników prawdopodobnie pogrzebały nam LM.
0
Lewy musi wejść na drugą połowę.
1
Łysy frajer, celebryta realowi by zagwizdał karnego
2
Co to za strata była...
0
@Borneo Dodaj, że ta połowa jest zapisana w testamencie jego jeszcze żyjącej mamy.
2
@arasz1819 Jak wynika z informacji TVN24, mieszkanie od pana Jerzego Nawrocki z żoną kupili za 120 tysięcy złotych. Formalnie doszło do tego w 2017 roku, ale pieniądze przekazali ówczesnemu właścicielowi już w 2012 roku.
https://tvn24.pl/polska/karol-nawrocki-o-co-chodzi-z-jego-drugim-mieszkaniem-pytania-odpowiedzi-i-watpliwosci-st8444039
A już ludzie sprawdzili, że to mieszkanie rynkowo było warte 120-130 tysięcy.
5
@arasz1819
A czemu miałby się nim opiekować dożywotnio? Skoro nie dość, że pożyczył mu na wykup 12 tysięcy, to później od niego to odkupił po cenie rynkowej i przez ponad 10 lat opłacał mu wszystko i pozwalał mieszkać? Też w swoim mieszkaniu za darmo trzymasz osobę, która ci to mieszkanie sprzedała?
0
Rodrygo to nawet w top30 nie powinien być xD
29
Na notatniku nie wrzucą tego
0
Celta co za frajerzy xD
1
No to już chyba po meczu
15
Madrycki wałkarz sędzią takiego meczu XD On za swoje sędziowanie powinien dostawać max "mecze grupowe" ogórków w LM lub ligę konferencji.
0
Mam nadzieję, że obrońcy MATsa nie pousuwają komentarzy po meczu. Chętnie zrobię sklejkę.
10
Tragiczna decyzja, Szczęsny nie ma jak teraz załapać pewności siebie przed rewanżem... Żałosne wymuszenie przez MATsa.
1
Ktokolwiek byle nie ten madryciarz
3
Dało się dzisiaj wycisnąć więcej z tego meczu, kilka pudeł, kilka pechowych obramowań, kilka wylewów w obronie i mamy jedynie remis. Brakowało Lewego i Balde. Mam nadzieję, ze Flickowi nie przyjdzie na myśl wystawiać Martina na rewanż.
2
Ale nam mało brakuje by wyjść pierwszy raz na prowadzenie w tym meczu
4
Jaki to był fart, że spalony xD
0
Tragedia dzisiaj się dzieje na bramce i obronie.
3
Teraz proszę bez czwartego wylewu w obronie.
1
Musimy dzisiaj przynajmniej zremisować.
2
Ja pierdolę, w meczu z realem straciliśmy 2 gole ze stałych fragmentów, tutaj to samo...
0
Haha on chciał karnego za tą "rękę" XDD
0
Chłop się chyba w zawodnika realu bawi xD
0
10 naszych zawodników na trzydziestym metrze przeciwnika XD
0
Szkoda, że w miejscu Cubariego nie było innego, ofensywnego zawodnika
1
Myślałem przed meczem, ze ten Inter jest mocniejszy, ale większy opór stawiały ogórki z La Liga xd Gdyby nie te dwie bramki życia to ja bym tutaj czuł 5-0.