0

pięknie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
szkoda, bo mogło być 3-2 ale lecimy dalej!!!

0

Jezu jak on tego nie trafił???????????????????????????????????

0

Eric podłączył nas do tlenu, jest szansa

0

Kontuzje 3 podstawowych zawodników prawdopodobnie pogrzebały nam LM.

0

Lewy musi wejść na drugą połowę.

1

Łysy frajer, celebryta realowi by zagwizdał karnego

2

Co to za strata była...

0

@Borneo Dodaj, że ta połowa jest zapisana w testamencie jego jeszcze żyjącej mamy.

2

@arasz1819 Jak wynika z informacji TVN24, mieszkanie od pana Jerzego Nawrocki z żoną kupili za 120 tysięcy złotych. Formalnie doszło do tego w 2017 roku, ale pieniądze przekazali ówczesnemu właścicielowi już w 2012 roku.

https://tvn24.pl/polska/karol-nawrocki-o-co-chodzi-z-jego-drugim-mieszkaniem-pytania-odpowiedzi-i-watpliwosci-st8444039

A już ludzie sprawdzili, że to mieszkanie rynkowo było warte 120-130 tysięcy.

5

@arasz1819


A czemu miałby się nim opiekować dożywotnio? Skoro nie dość, że pożyczył mu na wykup 12 tysięcy, to później od niego to odkupił po cenie rynkowej i przez ponad 10 lat opłacał mu wszystko i pozwalał mieszkać? Też w swoim mieszkaniu za darmo trzymasz osobę, która ci to mieszkanie sprzedała?

0

Rodrygo to nawet w top30 nie powinien być xD

29

Na notatniku nie wrzucą tego

0

Celta co za frajerzy xD

1

No to już chyba po meczu

15

Madrycki wałkarz sędzią takiego meczu XD On za swoje sędziowanie powinien dostawać max "mecze grupowe" ogórków w LM lub ligę konferencji.

0

Mam nadzieję, że obrońcy MATsa nie pousuwają komentarzy po meczu. Chętnie zrobię sklejkę.

10

Tragiczna decyzja, Szczęsny nie ma jak teraz załapać pewności siebie przed rewanżem... Żałosne wymuszenie przez MATsa.

1

Ktokolwiek byle nie ten madryciarz

3

Dało się dzisiaj wycisnąć więcej z tego meczu, kilka pudeł, kilka pechowych obramowań, kilka wylewów w obronie i mamy jedynie remis. Brakowało Lewego i Balde. Mam nadzieję, ze Flickowi nie przyjdzie na myśl wystawiać Martina na rewanż.

2

Ale nam mało brakuje by wyjść pierwszy raz na prowadzenie w tym meczu

4

Jaki to był fart, że spalony xD

0

Tragedia dzisiaj się dzieje na bramce i obronie.

3

Teraz proszę bez czwartego wylewu w obronie.

1

Musimy dzisiaj przynajmniej zremisować.

2

Ja pierdolę, w meczu z realem straciliśmy 2 gole ze stałych fragmentów, tutaj to samo...

0

Haha on chciał karnego za tą "rękę" XDD

0

Chłop się chyba w zawodnika realu bawi xD

0

10 naszych zawodników na trzydziestym metrze przeciwnika XD

0

Szkoda, że w miejscu Cubariego nie było innego, ofensywnego zawodnika

1

Myślałem przed meczem, ze ten Inter jest mocniejszy, ale większy opór stawiały ogórki z La Liga xd Gdyby nie te dwie bramki życia to ja bym tutaj czuł 5-0.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?