0

nie wiadomo jak to sie skonczy, moim zdaniem bez sensu to jest robienie gwaizd z takich mlodych to jest bardzo zly kierunek mysle ze kiedys juz tak nie bedzie bo to jest wrozenie z fusow on moze wcale nie grac nigdzie a za chwile wyskoczy ktos nagle i jest lepszy to nie ma sensu jeszcze dluga droga przed nim

1

Paranoja. Nie odbierajmy mu tego kim.jest i co robi tylko dlatego ze nie wiem ktos może myśli ze za duzo już tego ma - jak bym miał zaslugiwac na 20 zlotych piłek ta ma dostać 20 zlotych piłek. W tym sezonie patrząc na konkurencje co by sie nie stało Leo juz wygrał .

3

Postawić dac szanse koniec kropka. Co mamy do stracenia ? Najwyżej sobie nie poradzi wtedy bedziemy wiedzieli. Ja wierzę w jego talent ma to cos i nie zpominajmy ze to jest nasza filozofia stawiać na wychowankow która dala nam wszystko -Uszanujemy ją.

0

Ta prosta sprawa- stawiać dac szanse

6

Joao felix pozostaje chyba ma piekielny talent

0

Riki puć po katalońsku

0

No właśnie..

0

Dla mnie on może być nawet chinczykiem. Jest bardzo słabym sędzią i wypacza wyniki spotkań

0

Sprawdź ile razy wynik był wypaczony jego decyzją- jak myślisz ze w pilce nie ma korupcji to nawet nie ma sensu z toba dyskutować

0

Nie wiem możesz sobie wyjaśnić statysyka jak lubisz

0

Wypaczone wyniki spotkań

26

Najgorszy sędzia w Europie. Bardzo duza sklonnosc do korupcji- uwielbia być w centrum uwagi. Szkoda tylko ze jest sędzią

0

Powodzenia Sergi. Nie znamy przyczyn tej decyzji może kiedyś się dowiemy. Być może zdecydował się na taki krok żeby odzyskać radość z gry w piłkę. Po tych ciaglych pominieciach mogl czuć sie upokorzony nie jest to łatwe.

0

Na prawej stronie

2

Moim zdaniem ernest jest strasznie asekuracyjny a wychowanków boi się jak ognia. I ciągle te durne wymówki ze młodzi nie sa gotowi a to przedewszstim wynika z jego strachu i tej aksekurancynosci. Niby to dobre z jednej strony ale kiedyś za to zapłaci bo sa momenty w których trzeba zagrać vabank po prostu trzeba. Noi uważam że alena był pierwszym do wejścia w ostatnim klasiko, gra bardzo dojrzale i naprawdę ma jakość i zawsze coś wnosi. I w tym momencie jest po prostu w lepszej dyspozycji niż kompletnie bez formy nic nie wnoszacy Vidal.

1

Messi grał na prawej stronie

3

Dajmy cos samperowi taraz albo nigdy

0

Tak mega dobrze wstyd i kompromitacja

0

W końcu samper oby dostał jakas szanse

0

No to sie mylisz to są dwa inne światy tego nie oszukasz

3

Ta tez bym wziął de jonga

0

No stary nie wiem czy ty wogole to kumasz ale od tego czasu byliśmy nie raz nie dwa w drugiej lidze po prostu musi przyjść ktos kto da szanse postawi na tych chlopakow i w nich uwierzy jak właśnie guardiola. Po za tym co to wogole za gadka ! Ze to w jakiej lidze sa rezerwy jest wyznacznikiem czy mamy stawiać na wychowankow czy nie. De ligta i de jonga powinnsmy sciagnac bez żadnej dyskusji bo to wyjatkowe talenty ale mam wrazenie że za bardzo jesteśmy skupieni na kupowaniu nasza duma i sila zawsze byli wychowankowie powinnismy o to dbać.

0

Nie zapominajmy że nasi wychowankowie tez maja obie ręce i obie nogi za bardzo skupiamy się na tym kogo my to nie kupimy i to już na parę lat do przodu skupmy się na wychowaniu nie na kupowaniu. Najlepsi wychowankowie zasilani przez gwiazdy swiatowego formatu

1

Bardzo podoba mi sie jego podejście jak bylem w Barcelonie widziałem jego mecz podajrze to bylo w juvenil a grał spektakularnie naprawdę moze tego nie widać tak na pierwszy rzut oka ale pamiętam ze zrobił na mnie kozackie wrażenie skojarzylem go wtedy od razu z Assou-Ekotto ta fryzura tez styl gry. Mocno mu kibicuje tak jak każdemu z cantery

0

Ja mam wrażenie że my się każdym interesujemy wykupmy całą europe a sowich odpalajmy konsekwentnie nie wierzę ze w takiej szkółce jak la Masia gdzie przychodzą najlepsi młodzi z całego świata nie można znaleźć chodź jednego chlopaka ktoremu da sie szanse a co do de ligta i de jonga swietne chlopaki akurat o nich warto zabiegać warci każdych pieniędzy

0

Dokladnie po co stawiać na swoich można ciagle kupować a ich zapraszać na treningi

1

Juz lepiej dawać szanse po kolei każdemu ja tego nie rozumiem trudno jak sie nie sprawdzi to się nie sprawdzi następny a nie takie pieszczenie się ze on go weźmie na trening pamiętam ile ludzi u guradioli sie nie sprawdziło jak adama, cuenca, thiago, tello montoya zanim zostali ci najlepsi jak Messi, busi, piquenbauer, valdes, Iniesta, Xavi, pedrito

1

Liczę na powrót Guardioli i zbudowanie przez niego najlepszych wychowankow niech wprowadzi chociaz jednego bo z ta filozofia Ernesta długo nie pociagniemy zostali tylko leo busi i pique jeszcze dwa lata i kończy się to co było a grając tylko zagranicznymi bez wychowanków tracimy swoja tożsamość i wszystko dobre co niesie ten klub

0

zobacz sobie skróty mordo

2

stawiajmy na wychowanków wcale nie są gorsi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?