niko7nike
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
cienko wygladal wedlug mnie w meczu z dynamem za to puig wedlug mnie na duzy plus w meczu barcy b
0
W Barcy B w segunda division rozegrał 40 na 42 mecze nie zagrał w tych dwoch bo raz mial kontuzje a raz pojechał na kadre...w dodatku duzo osob zapomnialo ze był nominowany do nagrody najlepszego pomocnika w segunda divsion mimo ze barca eusebio wtedy spadla z ligi ja mysle ze to o nim cos swiadczy. Teraz nie mowcie ze podjal taka zla decyje i ze mogl wybrac giorone bo 24 lata to nie jest wcale wiek w ktorym takim priorytetem jest regularna gra w takim wieku po prostu musi zrobic wszystko by wykorzsytac ta szanse skoro ja dostał. Pozatym nie mamy w kadrze drugiej typowej szostki zmiennika dla busiego
14
NIe skreślajmy chlopaka to nasz człowiek, sezon jest długi a kadra w tym sezonie dosyć wąska. Na jego nieszczęście jakies dwa lata temu gdy dopiero wchodził do zespołu nie dostał prawdziwej szansy nie postawiono na niego w odpowiednim momencie dlatego dzisiaj jest tu gdzie jest. Napewno dostanie swoje szanse pamiętamy przecież jak wyglądała droga Roberto. Bardzo mocno mu kibicuje jest w klubie od najmłodszej kategorii czyli praktycznie całe swoje życie dodatkowo wedlug mnie jest niesamowity. Jakieś dwa lata temu będąc w Barcelonie na wyjeździe wybrałem się na mecz barcy B i miałem przyjemność oglądać go na żywo. To co on wyprawiał czegoś takiego jeszcze nie wiedziałem zakochałem się w jego grze. Typowa 6 w stylu Busiego czy Guardioli a wedlug mnie ma cos wyjatkowego nawet ponad nich DNA Barcy czyli tego za co kochamy ten klub przesiąka nim aż miło patrzeć. Bardzo mocno w niego wierze mam nadzieje ze bedzie mial okazje pokazac swoja prawidzwa twarz.