nikon
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
.
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Robi wrażenie.
0
Balcer9
Dzieki za propozycje, ale stamtad to 2,5 stowy lekko ;/ a to troche za duzo... Kiedy lecisz?
0
nie wiecie gdzie w Polsce można kupić zółtą koszulkę FCB?
0
I powiedzcie tylko, że Gisela nie jest słodziutka too...! :P
0
Nie mam niestety, kiedyś szukałem właśnie przyśpiewek i znalazłem tylka tą :) Spróbuj - może Tobie się uda :)
Tutaj jeszcze hymn w wykonaniu katalońskiej wokalistki Gisele :)
I gol Iniesty jeszcze znalazłem jakby ktoś chciał :D
I jeszcze Roni z tych fajnych, szkoda że w milanie :(
0
Skasuj spację między "n8", a "D" :P
0
0
Ta wersja hymnu mi się podoba :)
Ostatnio wrzuciłem film tutaj z tą piosenką Twoją :P
0
Poszukaj sobie więcej piosenek Sznaja - mój kolega z Głowna, nagrywa super nielegale, wielki kibic Barcy :)
0
http://w322.wrzuta.pl/audio/41DC2La4GhN/sznaju_-_milion_serc_jedno_bicie_prod._pako
0
Na Camp Nou byłaby minuta ciszy, chociaż z racji tego, że Barca ma swoją Penye Polską, ale na Bernabeu to wątpie...
0
pim pam pim pam... :D
0
3/4 świata już jutro spojrzy na stadion w Madrycie.
0
Ale pamiętajmy, że jest to INTER MEDIOLAN i respekt mieć drużyna z Kataloni mieć MUSI. Bo tylko oni moga nas powstrzymać w tej edycji LM.
0
Inter? Jak najbardziej. Ale jeśli Barca ogra Inter Mediolan to finał jest nasz :)
0
Ale jaja manchester odpadl ;o
0
Oczywistym jest to, ze gdyby nie oczarowal Carlosa Rexacha to byloby zupelnie inaczej. Jednak mimo wszystko piekny gest ze strony FC Barcelony. To naprawde wiecej niz klub.
0
Za zczuba.pl
"82. min.
Messi rusza za piłką, do której nie miał szans dobiec. Oczywiście dobiegł. Wpada na niego trzy razy większy Vermaelen i chce go przewrócić. Oczywiście nie przewraca. W końcu jednak Messi postanowił okiwać fizykę - wpadł na Eboue i spróbował przez niego przebiec. Nie, nie obok. Przez. Fizyka jednak walnęła pięścią w stół."
0
0
a na trybunach fiesta jakich malo :)
0
A ja pamiętam jak Guardiola wprowadzał Keite z ławki i każdy się pukał w głowe po co. Keita wszedł i sieknął bramkę. Dlatego napisałem - musimy zaufać Pepowi :)
0
Toure pewnie morale spadną jeśli nie wejdzie - jest uczulony na ławke, chce grać jak najwięcej. Musimy zaufać Guardioli.
0
Niech Barca zrobi mi ładny prezent na urodziny i pojedzie Arsenal :)
0
Myslalem, ze Barca ma zgode z Ossasuna ;] Po reakcji kibicow po wybitej pilce przez Messiego mysle inaczej ;]
0
mialby ktos link, bo dzisiaj wyjatkowo nic nie dziala.
0
Trafilismy najgorzej jak moglismy chyba... Teraz Arsenal, pozniej Inter i na 100% Manchester. Jesli Barca to wygra to naprawde bedzie najlepsza druzyna na swiecie. Chociaz jest to malo prawdopodobne...
0
mały off :)
Co komentator tutaj krzyczy? Kaiserslautern ;>
0
porąbani czy co? powinni się cieszyć, że ich rodak tak wymiata :P
0
*w sobote o 20*
0
dawać tu Milan x)