0

Robi wrażenie.

0

Balcer9

Dzieki za propozycje, ale stamtad to 2,5 stowy lekko ;/ a to troche za duzo... Kiedy lecisz?

0

nie wiecie gdzie w Polsce można kupić zółtą koszulkę FCB?

0

I powiedzcie tylko, że Gisela nie jest słodziutka too...! :P

0

Nie mam niestety, kiedyś szukałem właśnie przyśpiewek i znalazłem tylka tą :) Spróbuj - może Tobie się uda :)

Tutaj jeszcze hymn w wykonaniu katalońskiej wokalistki Gisele :)



I gol Iniesty jeszcze znalazłem jakby ktoś chciał :D



I jeszcze Roni z tych fajnych, szkoda że w milanie :(

0

Skasuj spację między "n8", a "D" :P

0

najsłynniejsza :P

0

Ta wersja hymnu mi się podoba :)



Ostatnio wrzuciłem film tutaj z tą piosenką Twoją :P

0

Poszukaj sobie więcej piosenek Sznaja - mój kolega z Głowna, nagrywa super nielegale, wielki kibic Barcy :)

0

Na Camp Nou byłaby minuta ciszy, chociaż z racji tego, że Barca ma swoją Penye Polską, ale na Bernabeu to wątpie...

0

pim pam pim pam... :D

0

3/4 świata już jutro spojrzy na stadion w Madrycie.

0

Ale pamiętajmy, że jest to INTER MEDIOLAN i respekt mieć drużyna z Kataloni mieć MUSI. Bo tylko oni moga nas powstrzymać w tej edycji LM.

0

Inter? Jak najbardziej. Ale jeśli Barca ogra Inter Mediolan to finał jest nasz :)

0

Ale jaja manchester odpadl ;o

0

Oczywistym jest to, ze gdyby nie oczarowal Carlosa Rexacha to byloby zupelnie inaczej. Jednak mimo wszystko piekny gest ze strony FC Barcelony. To naprawde wiecej niz klub.

0

Za zczuba.pl

"82. min.

Messi rusza za piłką, do której nie miał szans dobiec. Oczywiście dobiegł. Wpada na niego trzy razy większy Vermaelen i chce go przewrócić. Oczywiście nie przewraca. W końcu jednak Messi postanowił okiwać fizykę - wpadł na Eboue i spróbował przez niego przebiec. Nie, nie obok. Przez. Fizyka jednak walnęła pięścią w stół."

0

!!!

0

a na trybunach fiesta jakich malo :)

0

A ja pamiętam jak Guardiola wprowadzał Keite z ławki i każdy się pukał w głowe po co. Keita wszedł i sieknął bramkę. Dlatego napisałem - musimy zaufać Pepowi :)

0

Toure pewnie morale spadną jeśli nie wejdzie - jest uczulony na ławke, chce grać jak najwięcej. Musimy zaufać Guardioli.

0

Niech Barca zrobi mi ładny prezent na urodziny i pojedzie Arsenal :)

0

Myslalem, ze Barca ma zgode z Ossasuna ;] Po reakcji kibicow po wybitej pilce przez Messiego mysle inaczej ;]

0

mialby ktos link, bo dzisiaj wyjatkowo nic nie dziala.

0

Trafilismy najgorzej jak moglismy chyba... Teraz Arsenal, pozniej Inter i na 100% Manchester. Jesli Barca to wygra to naprawde bedzie najlepsza druzyna na swiecie. Chociaz jest to malo prawdopodobne...

0

mały off :)



Co komentator tutaj krzyczy? Kaiserslautern ;>

0

porąbani czy co? powinni się cieszyć, że ich rodak tak wymiata :P

0

*w sobote o 20*

0

dawać tu Milan x)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?