0

Fajny strój, szkoda że nie jest to drugi komplet :)

1

Dlatego tak bardzo chciał go mieć w swojej drużynie Luis, wysoki a przy tym bardzo szybki.
Pamiętam jak chyba trzy sezony temu rajdem po lewej stronie nas załatwił :)

0

Dobrze byłoby gdyby Neymar wszedł od początku drugiej połowy za Pedro :)

0

Ile kosztował taki wyjazd?

0

Fajnie jakby w pierwszej 11 zagrał Bartra.

1

A sio mi stąd. Zakaz transferowy mamy więc na pewno dostaną swoje szanse...

0

Jak będzie się rozwijał tak jak do tej pory i będzie grał w pierwszym składzie Sevilli to za te dwa lata może być dobrym wzmocnieniem na środku pomocy.
Jak wróci to zostanie mu rok kontraktu z Barceloną także będą musieli być ostrożni, żeby nam czasem ktoś nie podprowadził :)

0

No to nie będzie debiutu Suareza w klasyku, pewnie i tak zagrałby parę minut...
http://www.fcbarca.com/57191-ile-meczow-opusci-luis-suarez.html

12

Ciekawe co sobie teraz myślą te dzieciaki co po nocach oddawała ponad setke głosów a na koniec został zaliczony ten pierwszy jedyny głos :)

0

Nie było szans ale jak przedwczoraj na stronie ponownie pojawił się news to na chwile wróciliśmy na prowadzenie ale przez noc znów dzieciaki po nabijały :)

1

Jeszcze coś z ich fb "Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w Mistrzowski Wybór. W sumie oddanych zostało dokładnie 82094 głosów! (pod uwagę brany był jeden głos danego użytkownika)."
Ciekawe ile było przed weryfikacją :)

0

To nie jest pierwsze takie głosowanie ale chyba pierwszy raz taką burze wywołało więc może pomyślą prze następnym głosowaniem.

0

Miałem na myśli europejskie rozgrywki :)

0

Napisali też "ostateczne wyniki z unikalnych adresów IP przedstawiają się następująco: 16 września w CANAL+ Family2 zaprezentujemy spotkanie Olympiakos – Atletico, a 17 września Barcelona – APOEL"

0

Wydaje mi się że wiele osób jest takich jak ja kibicują Barcelonie i są przy tym za hiszpańską piłką i kibicują każdemu zespołowi poza jednym :)

0

Tak bo ty wiesz lepiej, od początku było wiadomo że więcej niż jeden głos z jednego IP się nie będzie liczył. Poszła weryfikacja głosów i tyle :)

0

Zgadzam się z tobą, też raz na jakiś czas sprawdzałem wyniki i była przykładowo taka sytuacja przedwczoraj po 22 Barca miała przewagę ok. 3 procent a rano była już strata gdzieś ok.6 pkt więc coś było nie tak...

0

Przecież glosy na Barce też pewnie po usuwali i wyszło że więcej prawidłowych głosów oddano na Barcelone i Atletico.

0

No zrobili to co myślałem że zrobią po zakończeniu głosowania :)
Info z fb canal+sport: głosowanie tylko do wtorku do południa

2

No niestety takie atrakcje tylko w Polsce, nie obejrzy a innym nie da bo te 90% głosujących na Rome puści sobie pewnie Bayern-City.

0

Bo Barca nie ma monopolu na transmisje, jakby Barca grał z kimś mocniejszym to by nie było głosowania. Przykładowo jak Real będzie grał z Ludogorec to też będą uczestniczyć w głosowaniu....

0

Wczoraj też była strata i przy pomocy redakcji udało się wyjść na prowadzenie. Trzeba mieć nadzieje że dziś zrobią to samo i news podbiją do góry...
Nie zapominajcie że głos się liczy z jednego IP także po podliczeniu głosów wynik może ulec zmianie.

0

No niestety znów spada. Wyobrażam sobie takich gości, pewnie siedzi pryszczaty przed monitorem i tylko klika i klika przez cały dzień na złość.
Bo pewnie 90 procent głosujących na Rome obejrzy w ten dzień Bayern- City :/
Kibic głosujący na Barce oddaje głos po to żeby móc go obejrzeć w TV lub umożliwia innym kibicom obejrzenia go w TV.

0

Na fb canal+sport pisze tylko że głosowanie potrwa kilka dni.

2

Dwa lub trzy dni temu było prawie 15 procent przewagi na nasza korzyść także do końca nie będzie wiadomo...

1

Osoby które maja nc mają dekodery z nagrywarkami także się nie martw :)Poza tym sa powtórki.

6

Brawo dla redakcji :)

2

Szkoda że tak to widzicie, owszem nie jest to głosowanie o śmierć czy życie ale krzywda by się nie stała jakbyście to wrzucili na główną.

1

Mecz będzie na C+ family 2

5

Zapewne pisze to osoba która nie ma nc+ i ma to w nosie, ciekawe co byś pisał jakbyś miał C+ :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?