0

czarek[fcb]

W Niedziele albo w sobotę czytałem że oba zarządy mają się spotkać we wtorek.

0

Mateo Frozen

A z kąt ty możesz wiedzieć że Sanchez będzie tylko rezerwowym co ty w głowie Pepa siedzisz?

0

Dobrze niech się ogra i wróci, bo w przyszłym sezonie byłoby mu jeszcze trudniej o min. po przyjściu Sancheza.

Mam nadzieje że Luis Enrique będzie na niego stawiał!

0

dv_7

No masz rację ta Brazylia ma po prostu przeciętnych piłkarzy nie to co ta z 2002r Cafu, Edmilson, Lucio, Carlos, Ronaldinho, Rivaldo i niesamowity Ronaldo.

0

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego jest taka nagonka na Messim że nic nie wygrał a CR to co on wygrał z reprezentacją czemu o nim się nie gada?

0

Ja się dziwię trenerowi że widząc jak grają środkowi obrońcy nie przesunął Masche na środek za Milito przecież w Barcelonie się sprawdzał.

0

@Borzo

Akurat w tym meczu Higuaín był najlepszym napastnikiem w drużynie, przed meczem wolałem żeby od początku zagrał Tevez, ale po tym co pokazał Tevez dobrze zrobił nie wystawiając go.

Agüero i Di María bardzo słabo zagrali, nic nie pokazali w tym meczu to samo Tevez po wejściu a Lavezzi już się nagrał na tym turnieju marnował co się da w poprzednich meczach .

Nie potrafię zrozumieć zarządu Argentyny czemu oni nie zatrudnili chyba najlepszego trenera w Argentynie Marcelo Bielse. Fajnie by było jakby go zatrudnili i przygotował ich do MŚ ale o to będzie już chyba trudno bo od tygodnia jest menażerem Athletic Bilbao szkoda:)

0

Rzadka sytuacja Mascha po dostaniu czerwonej kartki dostaje oklaski widać że go bardzo cenią a tak nawiasem mówiąc dziwię się trochę Batiscie że nie wystawi Masche na środku obrony po tym jak się sprawdził na środku obrony.

Zauważyliście kto dostał opaskę kapitana:D

0

Peru jest już w półfinale, szkoda bo Kolumbia lepiej grała. Sprawdziło się stare przysłowie niewykorzystane sytuację się mszczą (2 albo 3 poprzeczki + karny).

0

Też zależ kiedy do nas dołączy bo jeśli pod koniec okienka to tak szybko nie wejdzie do pierwszej 11, mam nadzieje że do nas dołączy przed wyjazdem do USA.

Oczywiście to wszystko są spekulacje bo tak naprawdę nie wiadomo czy w ogóle do nas dołączy:/

0

Nie mogę go za bardzo oceniać bo w Serie A oglądałem tylko szlagiery ale według tego co pokazuje na CA wydaje mi się żeby sobie poradził.

Szczególnie podobał mi się w ostatnim meczu wszedł na ostatnie 30 min i zrobił różnice:D i został najlepszym piłkarzem na boisku.

A co do Pedro nie koniecznie musi być to Pedro w tym sezonie aż prosiło się o zmianę za Ville cudem przebrnęliśmy przez ostatnie mecze w La Liga bóg zapłać za Messiego:D

0

solter

Ja tam myślę że Sanchez wygryzie Pedro i jak Villa lub Sanchez będą mieć słabszą formę do Pedro będzie grał. Wtedy w końcu będziemy mieć wartościowego napadziora według Pepa, bo moim zdaniem takim zawodnikiem już jest Afellay ale niestety coś rzadko wchodził:(

0

A co do Sancheza to wydaje mi się że już wszystko jest uzgodnione bo Messi w wywiadzie powiedział:

Widziałem jak gra. To świetny zawodnik, to dla nas znakomity transfer".

0

barcarlz

Jak było tak samo z Villa jak transfer doszedł do skutku przed mundialem?

0

Ja mam podobnie jakieś 2-3 dni temu na pierwszej stronie pojawił się Sanchez myślałem że w końcu jest u nas a tu Nieoficjalnie:(

0

Colombia albo Perú

0

realmadryt1990

Tak tyle że to Real ściga Barce a nie na odwrót w tej chwili mamy najlepszą 11 w europie więc nam nie potrzeba tylu transferów co wam.

Zresztą u was to normalka że co rok wymieniacie pół składu a potem płaczecie że zespół nie jest zgrany.

0

Bojan ma dopiero 21 lat więc przyszłości może być bardzo dobrym piłkarzem, a poza tym jak miał do siebie przekonać jak Pep wpuszczał go na końcówki 5-15. Mam nadzieję że wróci za te 2-3 lata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?