0

Będzie fajny meczyk

0

Mógłby ubrać garnitur ale może o występie dowiedział się w ostatniej chwili..

0

O Puyol będzie losował!

0

Messi i Xavi jacy odpicowani :D

0

Powinniście przypomnieć że dziś po losowani zostanie wybrany najlepszy piłkarza Europy! (Messi, Xavi, CR)

0

Ja bym chciał taką grupę:

Barca

Benfica (Nolito)

Lille (Obraniak)

Borussia (Niemiecka mała Barcelona :D)

Myślę że ciekawa byłaby ta grupa bo wszystkie te zespoły preferują ofensywną grę.

0

Mecz będzie w poniedziałek bo jutro jak wiadomo gramy z Porto.

0

I jeszcze jedno twój skład jest bez DM więc jestem tego pewien że takiego składu nie zobaczysz.

0

katalonczyk112

A widziałeś może pierwszy mecz z Realem?

Na pewno takiego środka obrony nie ujrzymy a przynajmniej mam taką nadzieję, lepiej spróbować Mascherano - busquets/Fontas.

0

Dodam jeszcze że Muniesa to wszechstronny piłkarz może grać też na środku w przyszłości może być jak Puyol kto wie..

0

scunad

Muniesa to lewonożny piłkarz więc może grać w przyszłości na lewej stronie, Barat to środkowy a jak wiadomo w tym sezonie wchodzi Fontas.

0

AnuŚ92

Myślę że niestety Thiago mógłby być takim zawodnikiem :/

0

O ile mnie pamięć nie myli to klauzula odejścia wynosi 200 mln więc niech się wypchają z tymi 40-stoma mln.

0

Wygląda jak by się wybierał na karnawał :D

0

Argentyna znów popełnia ten sam błąd, zatrudniła zaś jakiegoś przeciętnego trenera który zaczął swój fach od 2009r.

Na MŚ zaś pewnie będzie kompromitacja..

0

joker123

Nie zdobył.

0

Niegdyś geniusz futbolu na szczęście po nim przejął pałeczkę Messi :)

Przez niego zacząłem w 2004 kibicować Barcelonie.

0

Cała sytuacja z innej kamery widać na niej jak Mourinho nadepnął na głowę Cesca, jest też sytuacja Villa - Ozil 10 (45 sekunda)

http://www.you tube.com/watch?v=umFCCI8O1WE&feature=youtu.be (spacja)

0

A te bramki w HD to z jakim komentarzem?

0

Aryon

Pokaż mi sytuację w tym meczu gdzie Alves symulował bo to już staje się nudne, prawda jest taka że prawie każdy piłkarz daje coś od siebie (Pepe-Villa, Ramos-Abidal).

A tak poza tym mam nadzieje że zajmą się tym bandytą pełniący funkcje trenera Realu.

0

Fajny skład na tą chwile, jedynie szkoda że Alexisa niema od początku:(

0

Valdés; Dani Alves, Piqué, Mascherano, Abidal; Sergio Busquets, Xavi, Iniesta; Messi, Villa, Pedro

Czyli najmocniejszy skład na tą chwile!

0

spójrzcie na zdjęcie gdzie leży Messi ale ma muskuły :D

0

A czasem jego agentem nie jest jego ojciec?

0

Lepiej żeby nie grał przeciwko Realowi wszyscy wiemy jak oni grają a Cesc jest dość kontuzjogenny, to byłby duży niefart jakby mu się przydarzył jakiś uraz :(

0

wie ktoś może dlaczego ta "4" jest dla niego tak ważna?

0

#10

W Hiszpanii podobno jest taki zwyczaj że zwycięzcy LM robi się w pierwszym meczu Szpaler.

0

scunad

W TV nie ma, jedynie przez internet.

www.my p2p.eu/broadcast.php?matchid=123674&part=sports

0

Jakby ktoś chciał wiedzieć to właśnie Valencia gra z Romą z Bojanem w pierwszym składzie.

0

Dawno nie wierzyłem że transfer jest tak blisko, takie same informacje podaje Ona FM i RAC1 czyli najbardziej wiarygodne źródła :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?