niwrad
Dołączył/a: lipiec 2011
Sosnowiec
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Będzie fajny meczyk
0
Mógłby ubrać garnitur ale może o występie dowiedział się w ostatniej chwili..
0
O Puyol będzie losował!
0
Messi i Xavi jacy odpicowani :D
0
Powinniście przypomnieć że dziś po losowani zostanie wybrany najlepszy piłkarza Europy! (Messi, Xavi, CR)
0
Ja bym chciał taką grupę:
Barca
Benfica (Nolito)
Lille (Obraniak)
Borussia (Niemiecka mała Barcelona :D)
Myślę że ciekawa byłaby ta grupa bo wszystkie te zespoły preferują ofensywną grę.
0
Mecz będzie w poniedziałek bo jutro jak wiadomo gramy z Porto.
0
I jeszcze jedno twój skład jest bez DM więc jestem tego pewien że takiego składu nie zobaczysz.
0
katalonczyk112
A widziałeś może pierwszy mecz z Realem?
Na pewno takiego środka obrony nie ujrzymy a przynajmniej mam taką nadzieję, lepiej spróbować Mascherano - busquets/Fontas.
0
Dodam jeszcze że Muniesa to wszechstronny piłkarz może grać też na środku w przyszłości może być jak Puyol kto wie..
0
scunad
Muniesa to lewonożny piłkarz więc może grać w przyszłości na lewej stronie, Barat to środkowy a jak wiadomo w tym sezonie wchodzi Fontas.
0
AnuŚ92
Myślę że niestety Thiago mógłby być takim zawodnikiem :/
0
O ile mnie pamięć nie myli to klauzula odejścia wynosi 200 mln więc niech się wypchają z tymi 40-stoma mln.
0
Wygląda jak by się wybierał na karnawał :D
0
Argentyna znów popełnia ten sam błąd, zatrudniła zaś jakiegoś przeciętnego trenera który zaczął swój fach od 2009r.
Na MŚ zaś pewnie będzie kompromitacja..
0
joker123
Nie zdobył.
0
Niegdyś geniusz futbolu na szczęście po nim przejął pałeczkę Messi :)
Przez niego zacząłem w 2004 kibicować Barcelonie.
0
Cała sytuacja z innej kamery widać na niej jak Mourinho nadepnął na głowę Cesca, jest też sytuacja Villa - Ozil 10 (45 sekunda)
http://www.you tube.com/watch?v=umFCCI8O1WE&feature=youtu.be (spacja)
0
A te bramki w HD to z jakim komentarzem?
0
Aryon
Pokaż mi sytuację w tym meczu gdzie Alves symulował bo to już staje się nudne, prawda jest taka że prawie każdy piłkarz daje coś od siebie (Pepe-Villa, Ramos-Abidal).
A tak poza tym mam nadzieje że zajmą się tym bandytą pełniący funkcje trenera Realu.
0
Fajny skład na tą chwile, jedynie szkoda że Alexisa niema od początku:(
0
Valdés; Dani Alves, Piqué, Mascherano, Abidal; Sergio Busquets, Xavi, Iniesta; Messi, Villa, Pedro
Czyli najmocniejszy skład na tą chwile!
0
spójrzcie na zdjęcie gdzie leży Messi ale ma muskuły :D
0
A czasem jego agentem nie jest jego ojciec?
0
Lepiej żeby nie grał przeciwko Realowi wszyscy wiemy jak oni grają a Cesc jest dość kontuzjogenny, to byłby duży niefart jakby mu się przydarzył jakiś uraz :(
0
wie ktoś może dlaczego ta "4" jest dla niego tak ważna?
0
#10
W Hiszpanii podobno jest taki zwyczaj że zwycięzcy LM robi się w pierwszym meczu Szpaler.
0
scunad
W TV nie ma, jedynie przez internet.
www.my p2p.eu/broadcast.php?matchid=123674&part=sports
0
Jakby ktoś chciał wiedzieć to właśnie Valencia gra z Romą z Bojanem w pierwszym składzie.
0
Dawno nie wierzyłem że transfer jest tak blisko, takie same informacje podaje Ona FM i RAC1 czyli najbardziej wiarygodne źródła :)