0

Dani Alvis polskiego dziennikarstwa :D

0

Ma ktoś może linka z celebracją i wręczeniem pucharu?

0

Mam nadzieje że Alexis nie zagra w finale bo po tym co się stało z Villą będzie bardzo potrzebny w dalszej części sezonu...

0

fanbarcelony09

Co ty sobie myślisz że obrońca będzie sobie odpuszczał piłkę w polu karnym żeby graczowi przeciwnej drużyny nic się nie stało, to była walka.
A poza tym na powtórkach dokładnie widać co się stało Villa próbował kopnąć piłkę a gdy lewą nogę postawił na murawie miało miejsce jakieś złamanie.
Oby jak najszybciej wrócił!

0

fanbarcelony09

Po pierwsze to nie jest turniej towarzyski
A po drugie Villa to nie święta krowa żeby ktoś miał mu odpuszczać, Villa sam sobie tą nogę złamał.

0

Co do Fábregasa zapomnieliście dodać że ten jego jedyny odbiór miał miejsce w akcji bramkowej na 3 do 1.

0

No niestety ale nie gra tak spektakularnie jak Valenci, może dlatego że tam był gwiazdom nr.1 albo po prostu pozycja na której gra mu nie odpowiada, tam grał na środku tu na lewym skrzydle podobnie było z Henrym...
Po tym jak przeszedł do Barcy miał dwa znakomite mecze z Realem rok temu i finale LM to trochę za mało jak na niego :(
Mam nadzieje że jego gwiazda jeszcze rozbłyśnie tak jak Valenci :D

0

Croocers
Ronaldo zachorował na tarczycę dlatego tak przytył.

0

16 grudnia w piątek.

0

Oby w ataku był Deulofeu za Cuenca.

0

Gool Messiego jak z PS3 jak to powiedział Wenger ale plebiscyt powinien wygrać Rooney.

0

Dziwne że na wyjazdach nie strzela ale jak już strzela to jak ważną (remis z Bilbao)

0

Miko1121
Oby zagrali jak w LM na SB czyli ograniczyć ich kontrataki i powinno być dobrze.

0

Jak się odblokować to z najlepszymi, oby to był początek serii wygranych na wyjazdach...

0

artexo336
Dzięki że podałeś linka bo właśnie przez to zaczęło teraz ciąć.

0

No ładnie nie dość że zarabiają kupę kasy to jeszcze samochody mają za free, też bym tak chciał :D
Nawet nie wiedziałem że Barca ma umowę z nimi, pewnie w przyszłym roku znów Barca zagra na Audi Cup :)

0

Dobrze że nie dostał w ostatniej chwili powołania...
Co tu robi Mascherano, ma jakąś kontuzje że został w Barcelonie?

0

Z tym "zielonym światłem" powinni poczekać aż zgrupowanie kadr dobiegnie końca..

0

Szczęście w nieszczęściu bo lepiej że teraz odniósł tą kontuzje ze względu na przerwę w reprezentacjach.
A poza tym chyba niedługo zobaczymy Iniestę na boisku wczoraj lub przedwczoraj był news o tym że Iniesta trenuje z drużyną...
PS.Jakaś dziwna ta szata graficzna ale mam nadzieje że to kwestia przyzwyczajenia :)

0

Na pewno Dos Santos bo przyjechał z drużyną.

0

Dziwne że Pique nie wszedł, oby to nie było spowodowane jakąś kontuzją..

0

Niech tam Messi uważa bo jakby wylądował nogami na tym czymś za bandami mógłby złapać kontuzję :(

0

Dobrze zrobili, bo wstyd jak na gale Puyol przychodził w krótkich spodenkach :/

0

das boot

Co ty za głupoty piszesz przecież C.Ronaldo ma 27 lat i co brakuje mu szybkości?

W wieku 27-30 będzie doświadczonym piłkarzem, dopiero po 30-stce mogą zacząć się schody...

0

Pamięta ktoś ile mieli pauzować Alexis i Iniesta?

0

jayziembka

Przecież Rossi grał przeciwko nam. A co do Soldado to mam nadzieje że zagra bo jak wygrywać to z najlepszymi...

0

Mogliście napisać jeszcze że Reina wpuścił 4 bramki.

0

Ma ktoś może skład meczu Barcy B z Hercules? Hercules 10 gra!

0

Wolałbym Mascherano na środku, chyba wszyscy pamiętamy jak nasza obrona wyglądała w pierwszym meczu z Realem. nie rozumem tego...

0

adan23

Chyba sobie żartujesz, Bojan nic nie gra Romie tym bardziej w Barcelonie nic by nie grał. A Sanchez jak na razie dobrze się spisuje, chyba inne mecze oglądaliśmy :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?