0

To trochę dziwne bo przecież podobno dziś trenował w Barcelonie :/

Na szczęście z Katalonii do Montpellier jest ok.350 km więc nie powinno być problemów (trening, zmęczenie).

0

fajnie zagrali tą pierwszą połowę z dość mocnym przeciwnikiem :)

Ale Espanyol chyba nie gra najsilniejszą 11.

0

Pierwszy kwadrans wykonaniu Barcy B bardzo dobry :)

Tu macie linka niezła jakość, trzeba mieć zainstalowaną wtyczkę Veetle.

http://www.norwaysport.co.uk/Norgeidrett5/

0

Już wcześniej były podobne newsy że kapitan wraca do zdrowia :/ Oby tym razem była to prawda.

0

Dobrze że Alexi został z drużyną, jest większa szansa że go w końcu zobaczymy w pierwszym meczu z Realem :)

0

No ciekawe co z tym Alexisem równie dobrze wczorajsza wiadomość o tym że rezygnuje z reprezentacją mogła być plotką:/

A czemu nie podaliście wszystkich zawodników którzy wyjeżdżają jestem pewien że Affelay dostał powołanie.

0

Gremlins

Jak będzie grać tak jak w drugiej części poprzedniego sezonu i meczach przygotowawczych to aż tak trudno mu nie będzie się wbić do pierwszej 11.

0

To nie Chivas było dobre tylko obrona Barcy była słaba, ale trzeba myśleć pozytywnie bo dojdzie Masche i Alves i powinno być dobrze.

0

Mamy chyba rekord za kadencji Pepa chyba nie przegraliśmy 3 bramkami różnicy.

0

dvilla

Niema u nas transmisji

0

Pedro za Ville

0

Sergi Gomez czy to nie on czasem zdobył wczoraj złoty medal ME U-19?

0

Fontas zszedł czyżby kontuzja:/?

0

Oby się odblokował po tym goolu

0

Po co on tego Pinto wystawia? lepiej byłoby dać komuś z Barcy B

0

A jestem tego pewien bo był o tym news parę tygodni temu.

0

Mecz odbywa się o 23:00 dlatego że w ten dzień będą kwalifikacje do LE/LM w której będą grać Hiszpańskie zespoły.

0

Wydaje mi się że ta rozmowa odbyła się jeszcze jak Valdano był dyrektorem, a co za tym Thiago nie miał podpisanej umowy, a myślę tak bo Thiago coś podobnego do tego "Thiago chce odnosić sukcesy w piłce nożnej i może to robić w jakimkolwiek innym zespole" powiedział po finale U-21.

0

Trwa dogrywka finału U-19 Hiszpania przegrywa 2-1, komentatorzy zachwycają się bardzo Deulofeu.

0

bojan18

Na polskie kanały nie masz co liczyć, wpisz sobie w Google myp2p tam znajdziesz transmisje.

0

Chyba sobie żartujesz?

Jak można zepsuć karierę 20-letniemu piłkarzowi?

0

W czarnych koszulkach grają!

0

Rogalinho10

Ty żartujesz czy ty tak na poważnie?

W losowaniu mogliśmy tylko trafić na drużynę z Europy.

0

krzysiek-fcb-17

To widocznie masz złe informacje, tylko Polsat sport.

0

Mam mieszane uczucia do tego transferu z jednej strony to dobrze że przyjdzie bo nie ulega wątpliwości że do bardzo dobry pomocnik i piłkarze i trener chcą go w drużynie ale z drugiej strony Thiago w tej chwili może i nie jest tak dobry jak Cesc ale w przyszłości kto wie.. A jak Cesc przejdzie to jego talent może być zahamowany.

0

Bardzo ładna bramka Deulofeu, na tym turnieju niema przeciwnika dla tej ekipy.

0

Jakby ktoś nie wiedział właśnie zaczął się ćwierćfinał Hiszpania - Irlandia G.Deulofeu w pierwszym składzie.

0

rastinho

Tak i 3 obrońcami z tyłu to byłoby samobójstwem, bylibyśmy narażeni na kontry, a poza tym co z Alvesem nie wyobrażam sobie go biegające przez całe 90 min po naszej połowie

0

Boże Pinto wchodzi :(

0

Fajna celebracja:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?