niwrad
Dołączył/a: lipiec 2011
Sosnowiec
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To trochę dziwne bo przecież podobno dziś trenował w Barcelonie :/
Na szczęście z Katalonii do Montpellier jest ok.350 km więc nie powinno być problemów (trening, zmęczenie).
0
fajnie zagrali tą pierwszą połowę z dość mocnym przeciwnikiem :)
Ale Espanyol chyba nie gra najsilniejszą 11.
0
Pierwszy kwadrans wykonaniu Barcy B bardzo dobry :)
Tu macie linka niezła jakość, trzeba mieć zainstalowaną wtyczkę Veetle.
http://www.norwaysport.co.uk/Norgeidrett5/
0
Już wcześniej były podobne newsy że kapitan wraca do zdrowia :/ Oby tym razem była to prawda.
0
Dobrze że Alexi został z drużyną, jest większa szansa że go w końcu zobaczymy w pierwszym meczu z Realem :)
0
No ciekawe co z tym Alexisem równie dobrze wczorajsza wiadomość o tym że rezygnuje z reprezentacją mogła być plotką:/
A czemu nie podaliście wszystkich zawodników którzy wyjeżdżają jestem pewien że Affelay dostał powołanie.
0
Gremlins
Jak będzie grać tak jak w drugiej części poprzedniego sezonu i meczach przygotowawczych to aż tak trudno mu nie będzie się wbić do pierwszej 11.
0
To nie Chivas było dobre tylko obrona Barcy była słaba, ale trzeba myśleć pozytywnie bo dojdzie Masche i Alves i powinno być dobrze.
0
Mamy chyba rekord za kadencji Pepa chyba nie przegraliśmy 3 bramkami różnicy.
0
dvilla
Niema u nas transmisji
0
Pedro za Ville
0
Sergi Gomez czy to nie on czasem zdobył wczoraj złoty medal ME U-19?
0
Fontas zszedł czyżby kontuzja:/?
0
Oby się odblokował po tym goolu
0
Po co on tego Pinto wystawia? lepiej byłoby dać komuś z Barcy B
0
A jestem tego pewien bo był o tym news parę tygodni temu.
0
Mecz odbywa się o 23:00 dlatego że w ten dzień będą kwalifikacje do LE/LM w której będą grać Hiszpańskie zespoły.
0
Wydaje mi się że ta rozmowa odbyła się jeszcze jak Valdano był dyrektorem, a co za tym Thiago nie miał podpisanej umowy, a myślę tak bo Thiago coś podobnego do tego "Thiago chce odnosić sukcesy w piłce nożnej i może to robić w jakimkolwiek innym zespole" powiedział po finale U-21.
0
Trwa dogrywka finału U-19 Hiszpania przegrywa 2-1, komentatorzy zachwycają się bardzo Deulofeu.
0
bojan18
Na polskie kanały nie masz co liczyć, wpisz sobie w Google myp2p tam znajdziesz transmisje.
0
Chyba sobie żartujesz?
Jak można zepsuć karierę 20-letniemu piłkarzowi?
0
W czarnych koszulkach grają!
0
Rogalinho10
Ty żartujesz czy ty tak na poważnie?
W losowaniu mogliśmy tylko trafić na drużynę z Europy.
0
krzysiek-fcb-17
To widocznie masz złe informacje, tylko Polsat sport.
0
Mam mieszane uczucia do tego transferu z jednej strony to dobrze że przyjdzie bo nie ulega wątpliwości że do bardzo dobry pomocnik i piłkarze i trener chcą go w drużynie ale z drugiej strony Thiago w tej chwili może i nie jest tak dobry jak Cesc ale w przyszłości kto wie.. A jak Cesc przejdzie to jego talent może być zahamowany.
0
Bardzo ładna bramka Deulofeu, na tym turnieju niema przeciwnika dla tej ekipy.
0
Jakby ktoś nie wiedział właśnie zaczął się ćwierćfinał Hiszpania - Irlandia G.Deulofeu w pierwszym składzie.
0
rastinho
Tak i 3 obrońcami z tyłu to byłoby samobójstwem, bylibyśmy narażeni na kontry, a poza tym co z Alvesem nie wyobrażam sobie go biegające przez całe 90 min po naszej połowie
0
Boże Pinto wchodzi :(
0
Fajna celebracja:D