niwrad
Dołączył/a: lipiec 2011
Sosnowiec
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe jaki byłby wynik gdyby nie doznał kontuzji :( Oby wrócił jak najszybciej!
0
Wkurza mnie on już nie dość że z przodu gra piach to jeszcze rozdaje prezenty drużynie przeciwnej.
0
Piękna asysta Villi tylko szkoda że nie do tej bramki :/
0
Mam nadzieje że Messi nie gra prze jakiś uraz :/ Oby to był tylko odpoczynek przed meczem z Milanem we wtorek.
0
Raczej fanka bo chyba pozują do zdjęcia
0
Przecież nie pierwszy raz o tym mówi że jeśli odejdzie to tylko w swoje rodzinne strony.
0
Ładnie przy wszystkich bramkach zawodnicy Barcelony mieli swój udział:)
0
nie da się podać normalnie linka:/ po goles4. wpisać blogspot kropka com
0
Niezła jakość: http://planeta goles4.blogspot.com/ (spacja)
0
Niezła jakość: http://planeta goles4.blogspot.com/ (spacja)
0
Szkoda że aż 2 lata musi czekać na profesjonalny kontrakt, gdyby to był rok to byłbym spokojny. Mimo wszystko wieże że Deulofeu zostanie, w końcu ma on realne szanse na to że przyszłości będzie grał w pierwszej 11.
0
TheNekro94
Wiem gdzie będą grać obie drużyny ale o ile mi wiadomo mecze rozgrywane są systemem pucharowym, więc skont wiedzą że obie drużyny się spotkają. Dodam jeszcze że to nie jest pierwsza taka wypowiedź zarządu Santosu.
0
Galeria:
http://fcbarcelona.cat/web/english/galeries/futbol/temporada11-12/09/entrenaments/06-09-11_entrenament/galeria.html
0
"jednak sam zawodnik Santosu będzie miał okazję zagrać przeciwko Barcelonie jeszcze w tym roku."
Czy ja o czymś nie wiem, Barca i Santos są już w finale?
0
Dziwnie że Deulofeu nie gra w końcu to nasz największy talent w ofensywie, powinien mu dawać więcej szans :/
Na transfermarkt po tym jak Montoya został powołany do rep. jego wartość z wrosła do 4 mln!
0
Ha Ha ale Pep zestawił skład, nikt się tego nie spodziewał :D
0
*być
0
Szkoda mi go, gdyby nie te ciągłe kontuzje w przyszłości mógłby bardzo dobrym grajkiem..
0
adaskinho
Na tę chwile najlepsze kanały mają około 1.5mb więc 6 mb na pewno ci wystarczy
0
zdrzalson
Rojadirecta działa tylko na końcu musisz dać es zamiast com.
0
PaweŁek
Barça B 0 - 1 Villarreal B
0
Dobra już sobie znalazłem :) jak by ktoś chciał to proszę:
http://www.roja directa.es/goto/www.freddy49.net/2011/07/canal-5.html (spacja)
0
Ma ktoś linka z niezłą jakością do meczu Barcelona B - Villarreal B?
0
Nie wiem czy ktoś już pisał ale pierwszy mecz gramy już z Milanem na CN 13 września.
0
UEFA Best Player in Europe Award:
1. Lionel Messi - FC Barcelona (38 głosów)
2. Xavi Hernández - FC Barcelona (11 głosów)
3. Cristiano Ronaldo - Real Madryt (3 głosy)
0
Na kogo stawiacie?
0
My też nie mamy trudnej grupy tylko Milan powinien nam zagrozić.
0
Napoli nie mogła być u nas bo jest już Milan
0
Bo muszą być w czerwonych grupach
0
No jak trafimy teraz na City to będzie trudno..
Lepiej żebyśmy trafili na Ajax albo Bayer