0

Ciekawe jaki byłby wynik gdyby nie doznał kontuzji :( Oby wrócił jak najszybciej!

0

Wkurza mnie on już nie dość że z przodu gra piach to jeszcze rozdaje prezenty drużynie przeciwnej.

0

Piękna asysta Villi tylko szkoda że nie do tej bramki :/

0

Mam nadzieje że Messi nie gra prze jakiś uraz :/ Oby to był tylko odpoczynek przed meczem z Milanem we wtorek.

0

Raczej fanka bo chyba pozują do zdjęcia

0

Przecież nie pierwszy raz o tym mówi że jeśli odejdzie to tylko w swoje rodzinne strony.

0

Ładnie przy wszystkich bramkach zawodnicy Barcelony mieli swój udział:)

0

nie da się podać normalnie linka:/ po goles4. wpisać blogspot kropka com

0

Niezła jakość: http://planeta goles4.blogspot.com/ (spacja)

0

Niezła jakość: http://planeta goles4.blogspot.com/ (spacja)

0

Szkoda że aż 2 lata musi czekać na profesjonalny kontrakt, gdyby to był rok to byłbym spokojny. Mimo wszystko wieże że Deulofeu zostanie, w końcu ma on realne szanse na to że przyszłości będzie grał w pierwszej 11.

0

TheNekro94

Wiem gdzie będą grać obie drużyny ale o ile mi wiadomo mecze rozgrywane są systemem pucharowym, więc skont wiedzą że obie drużyny się spotkają. Dodam jeszcze że to nie jest pierwsza taka wypowiedź zarządu Santosu.

0

"jednak sam zawodnik Santosu będzie miał okazję zagrać przeciwko Barcelonie jeszcze w tym roku."

Czy ja o czymś nie wiem, Barca i Santos są już w finale?

0

Dziwnie że Deulofeu nie gra w końcu to nasz największy talent w ofensywie, powinien mu dawać więcej szans :/

Na transfermarkt po tym jak Montoya został powołany do rep. jego wartość z wrosła do 4 mln!

0

Ha Ha ale Pep zestawił skład, nikt się tego nie spodziewał :D

0

*być

0

Szkoda mi go, gdyby nie te ciągłe kontuzje w przyszłości mógłby bardzo dobrym grajkiem..

0

adaskinho

Na tę chwile najlepsze kanały mają około 1.5mb więc 6 mb na pewno ci wystarczy

0

zdrzalson

Rojadirecta działa tylko na końcu musisz dać es zamiast com.

0

PaweŁek

Barça B 0 - 1 Villarreal B

0

Dobra już sobie znalazłem :) jak by ktoś chciał to proszę:

http://www.roja directa.es/goto/www.freddy49.net/2011/07/canal-5.html (spacja)

0

Ma ktoś linka z niezłą jakością do meczu Barcelona B - Villarreal B?

0

Nie wiem czy ktoś już pisał ale pierwszy mecz gramy już z Milanem na CN 13 września.

0

UEFA Best Player in Europe Award:

1. Lionel Messi - FC Barcelona (38 głosów)

2. Xavi Hernández - FC Barcelona (11 głosów)

3. Cristiano Ronaldo - Real Madryt (3 głosy)

0

Na kogo stawiacie?

0

My też nie mamy trudnej grupy tylko Milan powinien nam zagrozić.

0

Napoli nie mogła być u nas bo jest już Milan

0

Bo muszą być w czerwonych grupach

0

No jak trafimy teraz na City to będzie trudno..

Lepiej żebyśmy trafili na Ajax albo Bayer

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?