niwrad
Dołączył/a: lipiec 2011
Sosnowiec
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech mu dadzą 5 lat kontraktu do 40-tki, a jak wcześniej zakończy karierę to powinien zostać trenerem Barcy B a potem kto wie...
0
Ach ten Pele ale on ma kompleksy co wywiad to umniejsza zasługi Messiego, ciekawe ile by zdobył bramek jakby wyjechał z tej Brazylii... Żałosne
0
*strzeliliście
0
galacticos
To że szczeliliście bramkę nie znaczy że byliście lepsi, z przebiegu pierwszej połowy Barca miała więcej...
Choćby słupek Alexisa.
0
No ładnie 3 defensywnych pomocników będzie autobus z tyłu, Mou się boi :)
0
W Polsce nikt nie transmituje Hiszpańskiej drugiej ligi więc pozostaje internet...
0
No niestety ale trzeba wziąć pod uwagę jacy gracze odeszli lub nie mogą teraz grać:
Thiago, Fontas, Cuenca, Montoya, Sergi Roberto, Jonathan Dos Santos i Nolito.Pewnie jeszcze kogoś pominąłem...
0
Też się dziwie że praktycznie niema newsów tym bardziej że grają w drugiej lidze :/
0
Soriano właśnie strzelił na 1 do 0 :)
0
Xavi6:)
Ja jakieś 3 dni temu oglądałem na crackovi cały skecz i było wszystko dobrze, może spróbuj bezpośrednio przez YouTube.
0
Wie ktoś może w jakim składzie gra dziś Barca B?
0
No to teraz na koniec Ronaldinho w akcji :)
0
gool alexis! :D
0
kociol123
Po pierwsze to nie ten news.
A po drugie gdybyś czasem oglądał mecze Barcy to byś wiedział że Messi często cofa się do środka i rozgrywa piłkę.
0
SportKlub na Cyfrze jest na kanale 128.
0
piotr1985
http://pl.wiki pedia.org/wiki/Europejski_Złoty_But (spacja)
Przeczytaj sobie od 1997.
0
piotr1985
W lidze łotewskiej jest inny mnożnik bramek
W najmocniejszych ligach : Premier League, LaLiga, Serie A i Bundeslidze bramki liczą się chyba podwójnie albo 1,5.
0
Czemu nie dajecie linka do galerii?
Dobrze że Alexis już trenuje z drużyną!
0
mpower
Widocznie w poprzednim sezonie nie oglądałeś wszystkich meczów bo ja pamiętam jego parady gdy napastnicy wychodzili 1 na 1 i w ogóle...
Dla mnie on zasługuje na to żeby być wśród nominowanych możesz mieć inne zdanie i basta.
Dodam tylko że ja głosowałem na van der Sara za całokształt.
0
Bruma
Widzę że masz takie same zdanie jak ja, też nie rozumiem jak Pique może być wybierany do najlepszej 11 sezonu w tym roku.
Czy nikt nie pamięta jak grał jak się związał Shakira. W tym sezonie też nie zachwyca zamiast niego w tym roku w tych wszystkich gazetach powinien być wybierany Mascherano bo to on trzymał obronę w ryzach pod nieobecność Puyola.
0
mpower
Nie wiem powód może być taki że w poprzednim sezonie zdobył tytuł Zamory, a w tym sezonie w lidze wpuścił tylko 8 bramek więc moim zdaniem zasługuję na to żeby być wśród nominowanych.
0
Tak mecz będzie na Eurosport tyle że na anglojęzycznym :/
0
No niestety starość nie radość oby jak najszybciej wrócił, tak jak rok temu na GD.
Na szczęście jest jeszcze niezawodny Mascherano.
0
Chyba niektórzy nie umieją czytać, w rankingu są brane pod uwagę bramki z reprezentacji i pucharów (LE, LM i KMŚ)
0
Mourinho chyba im zrobił w szatni pranie mózgu.
0
Oby nie trzeba było przesuwać meczu...
0
Co tam robi Piqué przecież on w tym sezonie jest tak nie pewny...
Przecież w tym sezonie jak grali Masche - Piqué to przeważnie Masche był tym lepszym, to samo Puyol - Piqué...
0
Ale to chyba dotyczy tylko Hiszpanii bo nie wierze że więcej ludzi szukało wyników Segunda División B niż premiership.
0
Oby finale znalazły się te same zespoły co w 2009 :)
A tak poważnie to słabo wygląda ta lewa strona poza Bilbao i Espanyolem nie ma nikogo mocnego, szkoda że Sevilli albo Valencii nie ma po drugiej stronie :/
0
Dla jego dobra powinien odpuścić mecz z Espanyolem bo tam będzie niezła jatka...