0

Niech mu dadzą 5 lat kontraktu do 40-tki, a jak wcześniej zakończy karierę to powinien zostać trenerem Barcy B a potem kto wie...

0

Ach ten Pele ale on ma kompleksy co wywiad to umniejsza zasługi Messiego, ciekawe ile by zdobył bramek jakby wyjechał z tej Brazylii... Żałosne

0

*strzeliliście

0

galacticos
To że szczeliliście bramkę nie znaczy że byliście lepsi, z przebiegu pierwszej połowy Barca miała więcej...
Choćby słupek Alexisa.

0

No ładnie 3 defensywnych pomocników będzie autobus z tyłu, Mou się boi :)

0

W Polsce nikt nie transmituje Hiszpańskiej drugiej ligi więc pozostaje internet...

0

No niestety ale trzeba wziąć pod uwagę jacy gracze odeszli lub nie mogą teraz grać:
Thiago, Fontas, Cuenca, Montoya, Sergi Roberto, Jonathan Dos Santos i Nolito.Pewnie jeszcze kogoś pominąłem...

0

Też się dziwie że praktycznie niema newsów tym bardziej że grają w drugiej lidze :/

0

Soriano właśnie strzelił na 1 do 0 :)

0

Xavi6:)

Ja jakieś 3 dni temu oglądałem na crackovi cały skecz i było wszystko dobrze, może spróbuj bezpośrednio przez YouTube.

0

Wie ktoś może w jakim składzie gra dziś Barca B?

0

No to teraz na koniec Ronaldinho w akcji :)

0

gool alexis! :D

0

kociol123

Po pierwsze to nie ten news.
A po drugie gdybyś czasem oglądał mecze Barcy to byś wiedział że Messi często cofa się do środka i rozgrywa piłkę.

0

SportKlub na Cyfrze jest na kanale 128.

0

piotr1985

http://pl.wiki pedia.org/wiki/Europejski_Złoty_But (spacja)
Przeczytaj sobie od 1997.

0

piotr1985

W lidze łotewskiej jest inny mnożnik bramek
W najmocniejszych ligach : Premier League, LaLiga, Serie A i Bundeslidze bramki liczą się chyba podwójnie albo 1,5.

0

Czemu nie dajecie linka do galerii?
Dobrze że Alexis już trenuje z drużyną!

0

mpower

Widocznie w poprzednim sezonie nie oglądałeś wszystkich meczów bo ja pamiętam jego parady gdy napastnicy wychodzili 1 na 1 i w ogóle...
Dla mnie on zasługuje na to żeby być wśród nominowanych możesz mieć inne zdanie i basta.
Dodam tylko że ja głosowałem na van der Sara za całokształt.

0

Bruma

Widzę że masz takie same zdanie jak ja, też nie rozumiem jak Pique może być wybierany do najlepszej 11 sezonu w tym roku.
Czy nikt nie pamięta jak grał jak się związał Shakira. W tym sezonie też nie zachwyca zamiast niego w tym roku w tych wszystkich gazetach powinien być wybierany Mascherano bo to on trzymał obronę w ryzach pod nieobecność Puyola.

0

mpower
Nie wiem powód może być taki że w poprzednim sezonie zdobył tytuł Zamory, a w tym sezonie w lidze wpuścił tylko 8 bramek więc moim zdaniem zasługuję na to żeby być wśród nominowanych.

0

Tak mecz będzie na Eurosport tyle że na anglojęzycznym :/

0

No niestety starość nie radość oby jak najszybciej wrócił, tak jak rok temu na GD.
Na szczęście jest jeszcze niezawodny Mascherano.

0

Chyba niektórzy nie umieją czytać, w rankingu są brane pod uwagę bramki z reprezentacji i pucharów (LE, LM i KMŚ)

0

Mourinho chyba im zrobił w szatni pranie mózgu.

0

Oby nie trzeba było przesuwać meczu...

0

Co tam robi Piqué przecież on w tym sezonie jest tak nie pewny...
Przecież w tym sezonie jak grali Masche - Piqué to przeważnie Masche był tym lepszym, to samo Puyol - Piqué...

0

Ale to chyba dotyczy tylko Hiszpanii bo nie wierze że więcej ludzi szukało wyników Segunda División B niż premiership.

0

Oby finale znalazły się te same zespoły co w 2009 :)
A tak poważnie to słabo wygląda ta lewa strona poza Bilbao i Espanyolem nie ma nikogo mocnego, szkoda że Sevilli albo Valencii nie ma po drugiej stronie :/

0

Dla jego dobra powinien odpuścić mecz z Espanyolem bo tam będzie niezła jatka...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?