niwrad
Dołączył/a: lipiec 2011
Sosnowiec
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bayern powinien wygrać są na ostatniej prostej, piłkarze Barcelony wznowili treningi niecałe 2 tygodnie temu, poza tym będziemy w rezerwowym składzie.
0
W C+ mecz będzie na kanale 201
0
Jak nazywa się piłkarz który strzelał ostatniego karnego nr.23?
0
Dobrze że gramy z nimi w 1 kolejce na pewno nie będą jeszcze tak zgrani, podobnie było City 3 sezony temu mimo że mieli takich piłkarzy jak Tevez i Robinho zajęli dopiero 10 miejsce.
Fajne transfery robią przemyślane nie to co City ale moim zdaniem w tym sezonie będą walczyć co najwyżej o 4 miejsce promujące grą kwalifikacjach do LM.
0
Fajnie jest widzieć jeszcze piłkarzy którzy nie lecą na kasę szejków z Manchesteru.
0
Łukasz2011
Kontrakt przedłużył rok temu do 2015 więc tym bardziej to wszystko jest dziwne, co on sobie myślał to ja nie wiem:/
0
Szkoda ale jak mus to mus.
0
Nie zgadzam się z nim, dla mnie wielkość klubu wyznacza historia i trofea a nie pieniądze, a poza tym City nie może mieć każdego przykład Sanchez.
0
que aprenguin
Mało prawdopodobne że zagra na Audi cup, nie wiadomo nawet czy pojedzie do USA tzn. pewnie pojedzie tle że może późniejszym terminie tak jak inni piłkarze którzy grali na CA.
0
BarcelonistaAS
Widziałem ten filmik parę dni temu najbardziej podoba mi się moment z 0,30 i 1,25, coś czuje że często będziemy widzieć tzw. samolocik.
0
Teraz bardzo liczę że się rozwinie G.deulofeu i że Pep da mu szanse.
0
Z jego wypowiedzi wynika (nie tylko z tej) że raczej już go nie zobaczymy w koszulce Barcy, ma chyba niestety jakiś konflikt z Pepem:(
0
widzę że nie jestem jedyny:)
0
Jakoś dziwnie wyglądają w tych nowych koszulkach:/
0
Hiszpania wygrywa już 2-0 asysta Deulofeua
0
Józek Guardiola
A skąd masz takie informacje że Barca ma kasę dostać w 2013r?
Bo to co tu piszesz jest praktycznie nierealne.
0
Mam nadzieje że umowa będzie podobna do tej Bojana gdzie będziemy mieć prawo pierwokupu. Wolał bym żeby przeszedł do słabszej drużyny gdzie grałby w podstawowym składzie, a tak pewnie będzie siedział na ławce i wchodził na końcówki:(
0
Wpiszcie sobie w Google Myp2p tam będą dostępne linki przed meczem.
0
hubik27
Jak to go oszukał?
Przecież zgodzili się na negocjacje a to że Barca skąpi to niestety się ciągnie....
Ja mam nadzieje że potwierdzi się to że Arsenal dał czas do końca miesiąca, wtedy może przedstawiciele Barcelony wezmą się i przedstawią dobrą ofertę i może w końcu ujrzymy Cesca w Katalonii.
0
Lukasz18mu
Marna prowokacja jeśli masz 18 lat to współczuję twoim rodzicom.....
0
Slawkoo
To jest tylko 1 mln jak by u nas został to by poszło na pensję
0
duch toma joad
Te 40 mln to jest tzw. klauzula jaką Roma będzie musiała zapłacić za zerwanie umowy, przez zerwanie umowy mam namyśli że głównym celem jest żeby nabrał doświadczenia i wrócił do nas, a jak będą chcieli to zablokować to zapłacą i tyle przynajmniej ja to sobie tak tłumacze:D
0
Bardzo dobrą umowę Barcelona podpisała. Za 2 lata musimy wykupić go za 13 mln ale jeśli Roma będzie chciała go na dłużej będzie musiała dopłacić 28 mln.
Tylko na tym zyskujemy bo ten 1 mln który będziemy musieli dopłacić zredukuje się bo przecież przez te 2 lata nie będziemy mu pensji wypłacać.
0
Mi tam Sanchez pasuje ma bardzo dobry drybling prawie jak Messi, w grze kombinacyjnej powinien się sprawdzić,trudno mu zabrać piłkę, dobrze się trzyma na nogach jak Messi. Próbka możliwości Sancheza:
http://www.you tube.com/watch?v=ZgfMSkP7_eU
0
Barcelona92
Możesz podać źródło, mam nadzieje że to plotka.
0
coco100
Dobre haha
Od siebie dodam że liczą się też sukcesy jakie osiągną z drużyną.
CR- zdobył tylko puchar króla.
Messi- LaLiga i LM czyli dwa najważniejsze puchary klubowe nie mówiąc już o Superpucharze Hiszpanii i Europy.
Więc kto ma niby dostać Złotą Piłkę Fifa?
0
Kettger
Z 14 biega Mascherano.
Coś mi się wydaje że jutro transfer Sancheza zostanie sfinalizowany.
0
laligafan
Wybił piłkę ręką z linii bramkowej po czym przeciwnicy nie wykorzystali karnego i Urugwaj awansował dalej.
0
piieter
Przeczytaj artykuł do końca to będziesz wiedział.
0
Mi się wydaje że nawet lepiej by było gdyby do nas wrócił Ibra wtedy można byłoby go sprzedać za normalne pieniądze.