0

Pep pewnie Tello wpuści jak już będzie 1 do 1 a Mallorca pewnie wtedy się cofnie się:(

0

Niech Pep wpuści Tello za Pedro.
Mallorca gra bardzo ofensywnie...

0

Chciałbym chociaż raz zobaczyć Tello od początku ciekawe jakby się spisał.

0

To że Real dziś traci pkt jest niestety mało prawdopodobne bo Sociedad na wyjazdach gra bardzo słabo, ostatnia ich wygrana miała miejsce 14 stycznia :(

0

Hasz29

Alves ma 28 więc do 32 lat spokojnie może pograć.
No a poza tym jest Montoya on może w przyszłości będzie podstawowym obrońcą.
Mam nadzieje że jutro zagra w pierwszej 11.

0

FCB.4EVER,
To raczej było pewne że pokażą to starcie z tym że będzie to Milan - Barca pierwszy mecz na San Siro.

0

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=j5l3YarmuRI#!
Pewnie ktoś już dawał tego linka, kontrowersje z meczu Real - VillaR.
Mina Mou po stracie bramki Bezcenna :)

0

Niestety Villarreal za bardzo oddał pola, oby coś te 2 zmiany dały bo czuję bramkę dla Realu:/

0

Trochę dziwne że ta informacja wyszła akurat w jego urodziny...
Obawiam się o obronę, jak ona będzie wyglądać jak po obu bokach będą ofensywni piłkarze:/
Pamięta ktoś może ile mln miało być przeznaczone na letnie okienko?

0

A czy on czasem nie jest już w gronie szczęśliwców co mają grać od przyszłego sezonu w pierwszym zespole?
Pamiętam że jakiś czas temu była podana lista na której nie znalazł się Tello :/

0

Sprawdziłem na pewnej stronce i Alves ma na swoim koncie 9 żółtych kartek.
Więc miejmy nadzieje że to jakiś błąd...

0

Jakby Barca wygrała wszystkie mecze do końca sezonu o co będzie bardzo trudno, to by miała dokładnie taki sam bilans co rok temu na mecie...

0

Nie wiedziałam że Barca ma aż tak łatwy terminarz wszystkie najtrudniejsze mecze Athletic, Real, Malaga i Espanyol są na CN.
No jedynie może Levante sprawić problemy walczą w końcu o LM...

0

Rok temu na transfery miało być 45 mln a wydano 55 mln + 21 mln zmiennych, w tym roku pewnie będzie podobnie...

0

Chyba na haju był jak dawał ten wywiad :D
A tak na poważnie pierwszy raz słyszę/czytam że Pele coś dobrego powiedział o Barcy...
Może dlatego spuścił z tonu bo wie że jego pupil jest najbliżej Barcy :/

0

Thiago w środku i na prawej Montoya.

0

Dziwne w La Liga głównie strzela na CN (3 lub 4 w delegacji) a w LM wszystkie siedem bramek strzelił na wyjeździe.

0

nie było spalonego :/

0

Zagrają bez DMa albo z trójką w obronie co mnie trochę dziwi bo Valencia bardzo dobrze gra skrzydłami, chyba wszystkie 3 bramki jakie w tym sezonie tracili to były akcje po skrzydle ( na pewno 2).

0

Fabregas do zmiany jak on wolno biega, dawać mi tu Thiago!

0

no ciekawe, dawno nie było pierwszej 11 z dwoma DM
Szkoda że Thiago nie gra ale ktoś dobry musi z ławki wejść jakby nie szło...

0

silver912
Espanyol?
przecież oni co sezon oddają im pkt. bez walki.
Żeby tylko Barca na tym nie zyskała...

0

Już zaczynają cisnąć zaraz pewnie coś strzelą :(

0

No niestety nawet jak się utrzyma taki wynik do końca pierwszej połowy to i tak pewnie coś strzelą w drugiej... :/

0

On to ma pecha, Alexis kontuzjowany pewnie myślał że będzie miał szanse na wskoczenie do pierwszej 11 a tu kontuzja... :/

Ile taka kontuzja przeważnie trwa?

0

Niestety odkąd związał się z Shakirą chłopak nie jest sobą, po części go rozumiem...:D
Ale to jednak profesjonalista, więc powinien się wziąć za siebie bo większość goli które Barca straciła była po jego błędach.
Mam wrażenie że gdyby nie jego wzrost który jest jednak bardzo potrzebny przy stałych fragmentach, grałby niezawodny Mascherano!

0

Już widzę te obrazki Ronaldo po meczu !!!

0

Dawid FCB
Pinto?
On na pewno nie zagra (on jest od CdR).

0

mateusz95
Pique za Puyola bo powinien odpocząć przed meczem z Realem. Ostatnio grał co 3 dni Betis, Real a teraz Malaga a potem znów Real, trzeba mu dać trochę dychnąć ma już swoje lata.

0

Dobrze że dzień przed meczem są na miejscu, może to coś pomoże.
Z Sociedad o ile dobrze pamiętam po pierwszej połowie był 2 do 0 a potem coś się popsuło...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?