niwrad
Dołączył/a: lipiec 2011
Sosnowiec
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jestem pewien że Ronaldo na miejscu Messiego już by padał na ziemie:D
0
Jak to Real, jacy zawodnicy, sztab szkoleniowy taki klub...
Nie potrafią przegrywać (dla nich remis=porażka)
tylko sędziowie i sędziowie ble rzygać się chce...
0
48 mln za 29-latka plota jak nic
Van Persi w tym sezonie jest niesamowity!
Dziennikarze przesadzają z tymi cyferkami...
0
Na oba pytania odpowiada że zależy od tytułów, no to w takim wypadku odpowiedź jest prosta co wygrał Real i CR a Barca z Messim przez 4 sezony włącznie z tym sezonem?
Bardzo dyplomatycznie Panie Figo:/
0
Pep Guardiola po meczu z Saragossą. "Tylko w Bilbao murawa była dobrze przygotowana"
Jak to była dobrze przygotowana?
Przecież przed mecze była wielka ulewa, nie dało się grać.
W przerwie w dodatku podlewali jedną stronę boiska po której Barca miała atakować.
0
Boże Messiego kopią po nogach i biegnie dalej a ten ledwo co go dotknął i już się wywraca....
0
Plota jak nic, Barca zapłaciła za niego 3 mln gdy był w pełni zdrowy.
Teraz gdy jest po kontuzji i nie wiadomo jak będzie grał Inter zapłaci sobie 8 mln za kota worku...
0
Po cholerę mu odpisujecie tylko go karmicie, jak nie będziecie odpisywać takim czymś jak losiu1113 to będzie ich mniej.
NIE KARMIĆ TROLLA!
0
To pewnie zagrają dzień wcześniej sobotę.
0
Jest szansa że udostępnicie dziś cały mecz z pl komentarzem?
Pytam bo mam możliwość ściągnięcia z torrentów ale tylko po angielsku.
0
Jak sporne sytuacje idą w stronę Barcy to jest wielka wrzawa.
Jak tydzień temu sędzia nie odgwizdał dwóch karnych dla Barcy z czego jeden ewidentny po faulu na Sanchezie to jakoś było cicho.
Wkurza mnie takie coś ale wiem dlaczego tak jest, hejterzy tylko na takie sytuacje czekają...
0
Właśnie odpowiedziałeś sobie na własne pytanie.
0
Armandi
Chyba sobie jaja robisz, Tello to jedyny joker do wejścia z ławki.
No może jeszcze Cuenca ale ostatnio Pep o nim zapomniał...
0
Jeśli informacje podaje El Mundo Deportivo to raczej to prawda.
0
NightSoldier
Nie byłbym taki pewien, Real grał z Villarreal zaraz po zmianie trenera i wiemy jak się to skończyło...
A co do Balea to on dla mnie jest bardziej skrzydłowy niż obrońca a nam taki właśnie potrzebny.
0
Coś dużo mówią o zmęczeniu po tym meczu, mam nadzieje że to jakaś gra przed Milanem...
0
Czy ja wiem czy Puyol na 100% zagra, wczoraj dobrze się zaprezentował na prawej Adriano a środek para Masche Pique w dobrej formie.
0
diego662
Oby za dwie godziny do tego grona dołączył Real.
0
Barca B 1 do 0 Lobato
0
Zna ktoś może skład Barcy B na dzisiejsze spotkanie?
0
FCB_dimiC
Nie
0
Xavi po meczu LM narzekał na jakieś bule, bardziej prawdopodobne że Cesc zagra od pierwszej z Thiago.
A Iniesta jest w słabej formie ale żeby ją odbudować musi grać więc mam nadzieje że też zagra w 11 :)
0
Ciekawe dwóch DM, Pep chce chyba zaskoczyć rywali.
0
No i też na plus że Bilbao gra w czwartek więc mniej więcej w tym samym momencie będą w Hiszpanii, jakby tego było mało to Barca będzie miała 1 dzień dłużej odpoczynku :)
0
Mi się wydaję że anulują kartkę Thiago a Puyolowi pewnie podtrzymają:/
0
No może wejdzie za Ranieriego właśnie przegrywają już z Juve 2 do 0.
0
Slawek1999
Tak na pewno by przyjął ofertę...
On już nie musi w ogóle trenować, jest już ustawiony na całe życie po tym jak Abramowicz mu wypłaci/ł odszkodowanie.
0
bezpośrednie pojedynki
0
drugiej żółtej kartki
0
Wie ktoś może czy będą się odwoływać od tej żółtej kartki dla Thiago?