Silva - super opcja na lewą stronę, dla mnie lepszy od Robinho , w dodatku jak Dominguez z Rubina przejdzie zaraz do Valencii to może łatwiej będzie go kupić.
Dla mnie i tak najlepszym z możliwych zawodników na lewe skrzydło byłby J.M.Vargas z Fiorentiny, mógłby w razie potrzeby też na lewej obronie grać .
Mnie ciekawi co innego .. ten wywiad pochodzi niby z 2002 roku , a VdV wspomina w nim o grze w Barcelonie z Ronaldinho ...który wtedy siedział w PSG ...
Komentarze
0
trochę poza tematem ale pierwsza bramka Marquez - Henry, aż człowiek się wzrusza
0
http://img593.imageshack.us/img5 93/308/beztytuual.jpg
0
głupie zachowanie henry'ego
0
@constantine16
10 lepszych od Mascherano :
Yaya , Essien , Cambiasso , Toulalan , Xabi Alonso , Schweinsteiger , Song , L.Diarra , Obi Mikel, Khedira
0
Przedłużył kontrakt do 2014 zeby wiecej zarabiac w arsenalu.
0
Silva - super opcja na lewą stronę, dla mnie lepszy od Robinho , w dodatku jak Dominguez z Rubina przejdzie zaraz do Valencii to może łatwiej będzie go kupić.
Dla mnie i tak najlepszym z możliwych zawodników na lewe skrzydło byłby J.M.Vargas z Fiorentiny, mógłby w razie potrzeby też na lewej obronie grać .
0
trochę poza tematem ale pierwsza bramka Marquez - Henry, aż człowiek się wzrusza
0
@constantine16
10 lepszych od Mascherano :
Yaya , Essien , Cambiasso , Toulalan , Xabi Alonso , Schweinsteiger , Song , L.Diarra , Obi Mikel, Khedira
0
http://img593.imageshack.us/img5 93/308/beztytuual.jpg
0
Mnie ciekawi co innego .. ten wywiad pochodzi niby z 2002 roku , a VdV wspomina w nim o grze w Barcelonie z Ronaldinho ...który wtedy siedział w PSG ...