nomalas_bytom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bytom
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
trochę poza tematem ale pierwsza bramka Marquez - Henry, aż człowiek się wzrusza
0
http://img593.imageshack.us/img5 93/308/beztytuual.jpg
0
głupie zachowanie henry'ego
0
@constantine16
10 lepszych od Mascherano :
Yaya , Essien , Cambiasso , Toulalan , Xabi Alonso , Schweinsteiger , Song , L.Diarra , Obi Mikel, Khedira
0
Przedłużył kontrakt do 2014 zeby wiecej zarabiac w arsenalu.
0
Da radę tą klepę wrzucić - bo to było lepsze niż bramki ;)
0
Silva - super opcja na lewą stronę, dla mnie lepszy od Robinho , w dodatku jak Dominguez z Rubina przejdzie zaraz do Valencii to może łatwiej będzie go kupić.
Dla mnie i tak najlepszym z możliwych zawodników na lewe skrzydło byłby J.M.Vargas z Fiorentiny, mógłby w razie potrzeby też na lewej obronie grać .
0
Xavi - najlepszy rozgrywający świata . z obecnych piłkarzy grających na świecie chyba tylko fabregas mógłby go w przyszłości zastąpić
0
Lell jest TRAGICZNY . W Bundeslidze ogrywają go jak dziecko .
0
fajnie się nazywa ten ich wiceprezydent ;P
a co do Keirrisona to...zależy też myślę od ceny, nie ma sensu przepłacać milionów.
0
A dla mnie on wygląda jak ciemniejszy brat Henry'ego ;P
kolejna plotka
0
Na razie środek obrony nie spisuje się najgorzej, ale taki gracz zawsze się przyda. Niech wraca szybko, ale dopiero w 100% sprawny .
0
Mnie ciekawi co innego .. ten wywiad pochodzi niby z 2002 roku , a VdV wspomina w nim o grze w Barcelonie z Ronaldinho ...który wtedy siedział w PSG ...