0



trochę poza tematem ale pierwsza bramka Marquez - Henry, aż człowiek się wzrusza

0

http://img593.imageshack.us/img5 93/308/beztytuual.jpg

0



głupie zachowanie henry'ego

0

@constantine16

10 lepszych od Mascherano :

Yaya , Essien , Cambiasso , Toulalan , Xabi Alonso , Schweinsteiger , Song , L.Diarra , Obi Mikel, Khedira

0

Przedłużył kontrakt do 2014 zeby wiecej zarabiac w arsenalu.

0

Da radę tą klepę wrzucić - bo to było lepsze niż bramki ;)

0

Silva - super opcja na lewą stronę, dla mnie lepszy od Robinho , w dodatku jak Dominguez z Rubina przejdzie zaraz do Valencii to może łatwiej będzie go kupić.

Dla mnie i tak najlepszym z możliwych zawodników na lewe skrzydło byłby J.M.Vargas z Fiorentiny, mógłby w razie potrzeby też na lewej obronie grać .

0

Xavi - najlepszy rozgrywający świata . z obecnych piłkarzy grających na świecie chyba tylko fabregas mógłby go w przyszłości zastąpić

0

Lell jest TRAGICZNY . W Bundeslidze ogrywają go jak dziecko .

0

fajnie się nazywa ten ich wiceprezydent ;P

a co do Keirrisona to...zależy też myślę od ceny, nie ma sensu przepłacać milionów.

0

A dla mnie on wygląda jak ciemniejszy brat Henry'ego ;P

kolejna plotka

0

Na razie środek obrony nie spisuje się najgorzej, ale taki gracz zawsze się przyda. Niech wraca szybko, ale dopiero w 100% sprawny .

0

Mnie ciekawi co innego .. ten wywiad pochodzi niby z 2002 roku , a VdV wspomina w nim o grze w Barcelonie z Ronaldinho ...który wtedy siedział w PSG ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?