norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Thiago Silva jak śpiewa to przypomina glonojada.
1
Chociaż teraz można będzie oglądac Arsenal z Alexisem,a nie z tym śmiesznym Giroud.Ozil szybko się na boisku z Sanchezem dogada i to będzie zabójczy duet.Niemiec potrafi zagrac swietną piłkę prostopadłą,a Alexis doskonale wychodzi za linie obrony.U nas tez tak grał,a z braku prostopadłych podań,zaliczał puste przebiegi,a nasza pomoc zanim piłkę zagrała to obowiązkowo musiała wykonac minimum 856324578563 podań o czym wszyscy wiedzą.Oby mu się powiodło.Szkoda go.Ale za jego podcíągniętymi spodenkami tęsknił nie będę:)
2
Kibice Arsenalu szybko go polubią.W Anglii lubią ambitnych i walczących piłkarzy.
0
Luiz jest słaby.
5
Skoro tak wielu boi się,że Suarez kogos pogryzie to trzeba usunąć mu zęby,bo dziąsłami nikomu krzywdy nie zrobi.Zamlaska komuś tętnicę?
0
Jakoś nie pasuje ta koszulka Suarezowi...pewnie dlatego,że oprócz Gerarda to LS najbardziej kojarzy mí się z The Reds.
0
Chociażby Modric lub Pepe bardziej zasługiwali.
2
Sprzedaliśmy Ville to wraz z AM wykopał nas z LM.Teraz tak może być z Sanchezem.
0
Wielka szkoda,że straciliśmy walecznego i ambitnego gracza.
0
Finał o 22 chyba?
0
Niestety:(Szkoda:(Ale widać,ze Argentynie bardziej zależało i zasłużony awans.
0
Najgorszy mecz po fazie grupowej
0
Jeśli Argentyna odpadnie to Messi nie będzie mógł powiedzieć -Dałem z siebie wszystko- bo niestety jego gra wygląda jakby mu nie zależało.
0
A o 5 do pracy:/
0
Holandia w każdym meczu na MŚ grała do przerwy słabo.Myśle,ze w 2 połowíe zabłysną.
0
Słaby mecz,ale Argentyna sprawia lepsze wrażenie.
0
Niech wygraja lepsi...w pomarańczowych strojach:)
1
Holandia do boju!!!
1
Ja bym się cieszył,jakby Suarez przyszedł i Alexis został.A tak to szkoda chłopa.Trudno.
1
Dziś mam nadzieję,że Holandia da radę i awansuje,a w finale pokona Niemców i zdejmie klątwę wicemistrzostwa,która wisi nad Hol od 1974 po meczu właśnie z Hansami.
2
Fajnie,że został.
0
Jasina żegnał się po meczu Holandii w 1/4.
0
A tak ciężko poinformować za co dostaje się bana?Na rm.pl czy Primera Divísion nie ma z tym problemu i wiadomo kto co przeskrobał.
1
Właśnie o to mi chodzi.Dwa razy dostałem bana i nikt nie ma jaj z moderni,żeby napisać "o co chodzi jakby."
5
Pytanko do modera.Spóźnia Ci się okres czy przechodzisz menopauzę,że banujesz bez powodu metodą chybił-trafił!!!!!!!!!!!?Na innych stronach podaja przynajmniej za co jest ban,a tutaj nie napisałem nic złego,nikogo nie obrażałem(do dzisiaj) i 2 dni zakazu pisania komentarzy!Podawajcie powód banowania,a jak nie to następnym razem proponuje pożyczyc cep i walnij się w łeb!!!!
0
Bardzo to ciekawe tylko te kluby,które chcą Alexisa to według innych gazet interesuja się di Marią,Moratą,Cuadrado,Jamesem i wieloma innymi,tak więc hiszpański FAKT czyli MD níech sobie pisze,a ja myślę,że Sanchez zostanie.
0
Wystawił kolano celowo,więc chciał wyciąć Neymara,ale na pewno nie myślał o tym,żeby go,aż tak uszkodzić.
0
Ciekawe kto MVP?Robben lub Navas...Krul chyba za krótko grał:-p
1
Bujaj garba
4