0

Thiago Silva jak śpiewa to przypomina glonojada.

1

Chociaż teraz można będzie oglądac Arsenal z Alexisem,a nie z tym śmiesznym Giroud.Ozil szybko się na boisku z Sanchezem dogada i to będzie zabójczy duet.Niemiec potrafi zagrac swietną piłkę prostopadłą,a Alexis doskonale wychodzi za linie obrony.U nas tez tak grał,a z braku prostopadłych podań,zaliczał puste przebiegi,a nasza pomoc zanim piłkę zagrała to obowiązkowo musiała wykonac minimum 856324578563 podań o czym wszyscy wiedzą.Oby mu się powiodło.Szkoda go.Ale za jego podcíągniętymi spodenkami tęsknił nie będę:)

2

Kibice Arsenalu szybko go polubią.W Anglii lubią ambitnych i walczących piłkarzy.

0

Luiz jest słaby.

5

Skoro tak wielu boi się,że Suarez kogos pogryzie to trzeba usunąć mu zęby,bo dziąsłami nikomu krzywdy nie zrobi.Zamlaska komuś tętnicę?

0

Jakoś nie pasuje ta koszulka Suarezowi...pewnie dlatego,że oprócz Gerarda to LS najbardziej kojarzy mí się z The Reds.

0

Chociażby Modric lub Pepe bardziej zasługiwali.

2

Sprzedaliśmy Ville to wraz z AM wykopał nas z LM.Teraz tak może być z Sanchezem.

0

Wielka szkoda,że straciliśmy walecznego i ambitnego gracza.

0

Finał o 22 chyba?

0

Niestety:(Szkoda:(Ale widać,ze Argentynie bardziej zależało i zasłużony awans.

0

Najgorszy mecz po fazie grupowej

0

Jeśli Argentyna odpadnie to Messi nie będzie mógł powiedzieć -Dałem z siebie wszystko- bo niestety jego gra wygląda jakby mu nie zależało.

0

A o 5 do pracy:/

0

Holandia w każdym meczu na MŚ grała do przerwy słabo.Myśle,ze w 2 połowíe zabłysną.

0

Słaby mecz,ale Argentyna sprawia lepsze wrażenie.

0

Niech wygraja lepsi...w pomarańczowych strojach:)

1

Holandia do boju!!!

1

Ja bym się cieszył,jakby Suarez przyszedł i Alexis został.A tak to szkoda chłopa.Trudno.

1

Dziś mam nadzieję,że Holandia da radę i awansuje,a w finale pokona Niemców i zdejmie klątwę wicemistrzostwa,która wisi nad Hol od 1974 po meczu właśnie z Hansami.

2

Fajnie,że został.

0

Jasina żegnał się po meczu Holandii w 1/4.

0

A tak ciężko poinformować za co dostaje się bana?Na rm.pl czy Primera Divísion nie ma z tym problemu i wiadomo kto co przeskrobał.

1

Właśnie o to mi chodzi.Dwa razy dostałem bana i nikt nie ma jaj z moderni,żeby napisać "o co chodzi jakby."

5

Pytanko do modera.Spóźnia Ci się okres czy przechodzisz menopauzę,że banujesz bez powodu metodą chybił-trafił!!!!!!!!!!!?Na innych stronach podaja przynajmniej za co jest ban,a tutaj nie napisałem nic złego,nikogo nie obrażałem(do dzisiaj) i 2 dni zakazu pisania komentarzy!Podawajcie powód banowania,a jak nie to następnym razem proponuje pożyczyc cep i walnij się w łeb!!!!

0

Bardzo to ciekawe tylko te kluby,które chcą Alexisa to według innych gazet interesuja się di Marią,Moratą,Cuadrado,Jamesem i wieloma innymi,tak więc hiszpański FAKT czyli MD níech sobie pisze,a ja myślę,że Sanchez zostanie.

0

Wystawił kolano celowo,więc chciał wyciąć Neymara,ale na pewno nie myślał o tym,żeby go,aż tak uszkodzić.

0

Ciekawe kto MVP?Robben lub Navas...Krul chyba za krótko grał:-p

1

Bujaj garba

4

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?